بارگذاری می خورد فقط با ارسال مواد غذایی به دوستان و خانواده بسیار ساده تر

  • Uber اعلام کرد یکی از ویژگی های جدید برای بارگذاری می خورد در این هفته است که به کاربران اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن وضعیت تحویل مواد غذایی آنها را ساخته اند برای شخص دیگری.
  • Uber کاربران دریافت خواهد کرد یک لینک می توانید آنها را به اشتراک گذاری با دیگران است که شما را در زمان واقعی ردیابی راننده تحویل به طوری که آنها می توانید ببینید که چگونه دور خود را تحویل است.
  • این یکی از چندین تغییرات بارگذاری شده در نور از coronavirus بیماری همه گیر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در حالی که برخی از ایالت ها باید به آرامی شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد است و راحت با این ایده از رفتن در مورد روز خود را به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده است. رستوران ها و حتی شروع به بازگشایی در برخی از شهرستانها (با مجموعه ای از غیر ممکن است قوانین) اما بسیاری از ما در حال رفتن به ادامه اجتناب از فضاهای عمومی برای آینده قابل پیش بینی. بنابراین تحویل حیاتی جایگزین و بارگذاری فقط معرفی ویژگی های جدید برای بهبود تحویل مواد غذایی.

این هفته Uber اعلام کرد یک نام تجاری جدید جهانی از ویژگی های در حال بارگذاری می خورد برنامه است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال و تحویل به شخص دیگری و سپس به راحتی به اشتراک گذاری این وضعیت که تحویل گیرنده. هنگامی که شما محل سفارش برای یک دوست یا عضو خانواده شما خواهد شد دریافت کد ردیابی است که شما می توانید به آنها به طوری که آنها می توانید ببینید که چگونه دور راننده از خانه خود را. این یک زمان واقعی ردیابی سیستم بیش از حد, بنابراین شما فقط نیاز به ارسال لینک یک بار.

“آیا شما به دنبال برای روشن کردن دوستان خود را با مورد علاقه خود را استارباکس یا تعجب مادر خود را با کیک برای روز مادر, ارسال مواد غذایی و نوشیدنی به عزیزان این است که در حال حاضر راحت تر از همیشه می گوید:” دانیل Danker سر محصول برای بارگذاری می خورد. “با ما به اشتراک گذاری زمان واقعی ردیابی سیستم فرد در سمت دیگر سفارش می توانید تماشا به عنوان مواد غذایی خود را وارد و آماده پذیرش آن پس از تحویل.”

این یکی از راه های مختلفی که بارگذاری کرده است در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر در طول چند هفته گذشته. ماه گذشته بارگذاری مستقیم و بارگذاری اتصال ساخته شده خود را در اولین. مستقیم اجازه می دهد تا خریداران سفارش از خرده فروشان را انتخاب کنید و موارد تحویل به درب خانه خود را بدون ترک خانه و یا ساخت تماس با هر کس دیگری. به طور مشابه, اتصال اجازه می دهد تا کاربران ارسال بسته به خانواده و دوستان از طریق بارگذاری برنامه.

سی ان ان نیز گزارش داد تنها چند روز پیش که Uber آغاز خواهد شد که نیاز به هر دو سواران و رانندگان به پوشیدن ماسک. این هنوز برای تبدیل به سیاست رسمی اما انتظار می رود به ابلاغ توسط Uber در هفته های آینده. در اینجا چیزی است که بارگذاری سر از ایمنی ارتباطات اندرو Hasbun در بیانیه ای گفت:

به عنوان کشورهای بازگشایی حال بارگذاری است با تمرکز بر ایمنی و اقدام با احتیاط. امروز ما همچنان به درخواست سواران به ماندن در خانه اگر آنها می توانند در حالی که حمل و نقل لوازم ایمنی برای رانندگان که در حال ارائه ضروری سفر. در همان زمان تیم ما در حال آماده سازی برای مرحله بعدی بازیابی, که در آن ما خواهد شد و همه باید نقش خود را برای بازی.

در ضمن شما هم اکنون می توانید تضمین می کنند که گیرنده از هر وعده غذایی یا میان وعده است که شما سفارش از طریق بارگذاری می خورد می دانید دقیقا همان جایی که راننده تحویل در طول هر مرحله از این سفر است.

منبع تصویر: Rodrigo ریس مارین/AFLO/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im