آمریکا می خواهد برش لبه تراشه از جمله 5G مودم تراشه های ساخته شده در ایالات متحده به جای آسیا

در ماه مارس ما به شما گفت که TSMC شد به طور فعال با توجه به ساخت و ساز از ساخت تاسیسات در آمریکا این ایده بود که بنا به گزارش ارائه شده به TSMC بزرگترین مستقل ریخته گری توسط دولت ایالات متحده. بازگشت در ماه مارس در این گزارش گفت که برگ برنده دولت بود فشار TSMC به تصمیم گیری قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به طوری که رئیس جمهور می تواند به رخ کشیدن که یک گیاه جدید است که ساخته شده است در خاک آمریکا ایجاد مشاغل جدید برای آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد برای حفظ زنجیره تامین با داشتن بیشتر تراشه های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

گزارش امروز توسط وال استریت ژورنال می گوید که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و صنعت نیمه رسانا هستند نگران منابع تکنولوژی از آسیا پس از شیوع کروناویروس. مقامات دولت گفته می شود به خصوص در مورد تایوان, “T” در TSMC. ریخته گری شمارش برخی از بزرگ ایالات متحده tech شرکت به عنوان بالا به مشتریان از جمله اپل بهترین آن مشتری است. کوالکام نیز بستگی به TSMC برای تولید آن پیکسل تراشه. به عنوان یک نتیجه دولت ایالات متحده می خواهد TSMC برای ساخت امکانات در ایالات متحده است که خواهد ساخت برش لبه تراشه.

صحبت کردن در مورد اپل TSMC شده است بحث در مورد این ایده با آنها را به عنوان به خوبی به عنوان مقامات در وزارت تجارت و دفاع. در این سال TSMC است و تان شدیدا از برش لبه 5nm تراشه های است که مناسب 171.3 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، آی فون اپل 12 سری دلیل بعد از این سال خواهد بود که اولین گوشی های هوشمند مجهز می شود یک 5nm چیپ ست. این 7nm A13 مصنوعی شامل 8.5 میلیارد ترانزیستور در هر تراشه در حالی که 5nm A14 مصنوعی خواهد شد ورزشي 15 میلیارد ترانزیستور است. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است.

آمریکا همچنین می خواهد اینتل برای ساخت ساخت گیاهان برای ایالات متحده در آن تراشه های. اینتل بزرگترین آمریکایی chipmaker است در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی. گرگ اسلاتر اینتل معاون پالیسی و امور تخنیکی گفت: “ما فکر می کنیم این یک فرصت خوب است. در این زمان بهتر است و تقاضا برای این است که بیشتر از آن شده است در گذشته حتی تجاری از طرف.”

علاوه بر TSMC یکی دیگر از شرکت 5nm تولید تراشه در این سال سامسونگ. کره جنوبی شرکت اجرا می شود, دومین ریخته گری در جهان و در حال حاضر دارای یک مرکز در Austin, Texas. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهم برای دیدن سامی گسترش قرارداد ساخت کسب و کار در ایالات متحده را شامل بیشتر فن آوری های پیشرفته تراشه با توجه به کسی که آشنا با این وضعیت. قرارداد تولید کنندگان تراشه های عامل در سراسر جهان تنها TSMC و سامسونگ تولید تراشه با استفاده از 10nm روند گره یا پایین تر است. اینتل می کند را 10nm چیپس اما آنها بر این شرکت طرح های خود.

از سه شرکت ذکر شده در داستان, اینتل, به نظر می رسد بیشتر مشتاق به گوش دادن به دولت. مدیر عامل شرکت اینتل باب قو در نامه ای به وزارت دفاع مقامات (که شما می توانید پیدا کردن در اینجا) که در آن او نوشت: “ما در حال حاضر فکر می کنم آن است که در بهترین منافع ایالات متحده و اینتل برای کشف چگونه اینتل می تواند عمل تجاری ما ریخته گری به عرضه طیف گسترده ای از میکرو الکترونیک. ما آماده همکاری با وزارت دفاع برای گسترش تولید داخلی و تکنولوژی و نیروی کار تحقق پایدار تجاری قابل دوام ریخته گری است که لازم است برای دیدار با دولت ایالات متحده آمریکا امنیت و زیرساخت نیاز دارد.”

در یک بیانیه رسمی دولت گفت: مجله “دولت متعهد به حصول اطمینان ادامه داد: آمریکا رهبری تکنولوژیکی. دولت ایالات متحده همچنان به هماهنگی با دولت محلی و بخش خصوصی همکاران به عنوان به خوبی به عنوان ما متحدان و شرکای خود در خارج از کشور برای همکاری در تحقیق و توسعه و تولید و عرضه زنجیره ای مدیریت و نیروی کار و فرصت های توسعه.”

صنعت نیمه رسانا انجمن گروه تجارت است که انتظار می رود به انتشار یک مطالعه که توصیه می کند که دولت ایالات متحده ایجاد چند میلیارد دلار از صندوق برای ترویج داخلی تراشه تولید. جان Neuffer, SIA رئیس جمهور و رئیس اجرائیه می گوید: “نیمه هادی ها در حال اساسی به امریکا و اقتصادی انعطاف پذیری و امنیت ملی پس از آن بدون ذهن و بسیار خوشحال برای ایالات متحده به سرمایه گذاری بیشتر در ما داخلی تراشه بخش. چین و دیگران در حال سرمایه گذاری به شدت و آمریکا نیاز به افزایش به چالش بازی را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>