ایالات متحده شرکت فنی خواهد بود و مجاز به کار با هواوی بیش از استانداردهای 5G

پشت در ما به شما گفت که وزارت بازرگانی مشغول به کار بود در یک پیش نویس یک قانون جدید که اجازه می دهد شرکت های ایالات متحده به کار با Huawei برای ایجاد استانداردهای 5G. پس از این شرکت قرار داده شد در وزارت بازرگانی را نهاد فهرست سال گذشته این بود ممنوع از دسترسی به آن در ایالات متحده عرضه زنجیره ای و شرکت های ایالات متحده بودند هنوز مطمئن شوید که چه اطلاعاتی را که آنها مجاز به گفتگو با تولید کننده چینی. به عنوان یک نتیجه در طی جلسات برگزار شده با جهانی شرکت های مخابراتی به بحث 5G استانداردهای مهندسین کار برای شرکت های ایالات متحده می ماند سکوت دادن Huawei قوی تر صدای در ایجاد این استانداردها.

ایالات متحده جبران نهاد فهرست حکومت در برابر Huawei به ایالات متحده اجازه می دهد برای شرکت در جلسات به مجموعه ای از استانداردهای 5G

امروز رویترز گزارش می دهد که ایالات متحده اداره ویلبر راس خواستار یک قانون جدید که اجازه می دهد تا ایالات متحده به کار با هواوی در ایجاد استانداردهای 5G “روشن.” این قانون باعث می شود یک تغییر به هواوی “نهاد مثال” به ایالات متحده اجازه می دهد شرکت های به انتشار برخی از فن آوری برای Huawei و وابسته به آن اگر آن را می افزاید: “به تجدید نظر و یا توسعه یک استاندارد’ در ‘استانداردهای سازمان است.'” راس می گوید: “این تغییر است که واقعا به سادگی روشن. این نیست که ما در حال انجام کاری برای کمک به هواوی. آنچه که ما در حال انجام چیزی است که آن را آسان تر برای استانداردهای جهانی به متقارن است. این است که برای کمک به مطمئن شوید که ما باید در همه جا در 5G.”

نامعتبر تصویر متا

ایالات متحده شرکت های فن آوری نیز در مورد اینکه آیا آنها می توانند با شرکت در این جلسات از آنجا که آنها نیاز به ورودی خود را در توسعه استانداردهای 5G شنیده می شود. نائومی Wilson, مدیر ارشد, از سیاست های آسیا در صنعت فناوری اطلاعات شورای (ITI) که نشان دهنده شرکت هایی مانند آمازون اینتل و کوالکام گفت: “به عنوان رویکرد ما در سال علامت آن است که بسیار زمان گذشته است که این خطاب و روشن.” ویلسون اشاره کرد که ایالات متحده می خواهد آن شرکت ها برای رقابت با هواوی “اما سیاست های خود را سهوا باعث شده شرکت های ایالات متحده برای از دست دادن صندلی خود را در جدول به Huawei و دیگران در نهاد list.”

ایالات متحده قرار داده Huawei در نهاد فهرست سال گذشته در تماس تلفنی با این شرکت یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی به دلیل درک روابط به کمونیست و دولت چین. این طرح به آن را بسیار دشوار است برای Huawei برای به دست آوردن نرم افزار و اجزای آن نیاز به تولید خود گوشی و تجهیزات شبکه. قادر به مجوز گوگل خدمات تلفن همراه Huawei نمی تواند به خود اجازه می دهد تا گوشی برای اجرای برنامه ها مانند Google Play Store, Search, Gmail, YouTube, نقشه, درایو, و دیگران. این مهم نیست در چین که در آن گوگل ممنوع بسیاری از Google apps به هر حال اما این تاثیر در Huawei واحد بین المللی. هنوز Huawei موفق به افزایش آن تلفن حمل و نقل در سال گذشته 17 درصد به 240 میلیون گوشی اجازه می دهد آن را به پیش افتادن از اپل و تبدیل شدن به جهانی دوم بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند.

با این نتایج در ایالات متحده در زمان همه چیز را به سطح بعدی در ماه گذشته زمانی که آن را تغییر صادرات قاعده است. ریخته گری هایی که ایالات متحده آمریکا فناوری به تولید نیمه هادی ها نمی تواند کشتی این قطعات برای Huawei بدون اخذ مجوز از آمریکا بدون برش لبه تراشه برای استفاده از آن گوشی و 5G base stations, Huawei می تواند یک زمان سخت در پیش است. هنوز شرکت است که به دنبال یک راه در اطراف این قوانین جدید از جمله یک برنامه است که اجازه می دهد سامسونگ به تولید 7nm تراشه برای Huawei 5G ایستگاه های پایه در بازگشت برای برخی از گوشی های هوشمند سهم بازار.

وزیر راس می گوید که نگرانی های امنیت ملی در مورد Huawei ادامه خواهد داد. او می گوید که جاسوسی که Huawei متهم است که یک مسئله واقعی و آمریکا نگران امنیت خود 5G شبکه. با وجود اصلاح نهاد لیست قوانین برابر Huawei رهبر جهانی در تجهیزات شبکه است مجاز به شرکت در ساخت و ساز از شبکه های 5G در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>