ایالات متحده هنوز هم به دنبال راه هایی برای ایجاد یک رقیب برای Huawei برای 5G دنده

با توجه به وال استریت ژورنال آمریکا در نظر Huawei به خارش که آن را نمی توانید ابتدا. حتی اگر Huawei 5G تجهیزات شبکه است که در حال حاضر نه خوش آمدید در ایالات متحده آمریکا است که تنها بخشی از مشکل است. این شرکت به عنوان ایالات متحده در حال حاضر کشف و انگلستان در حال حاضر کشف شده است یک فن آوری سرب بیش از رقبای خود است که باعث می شود آن را سخت به جای. ایالات متحده به تلاش برای متقاعد کردن شبکه شرکت هایی مانند سیسکو و اوراکل به درگیر شدن اما فایده ای نداشت. این مجله گزارش داد که دولت گفته است با سیسکو در تلاش برای به دست آوردن نزدیک به $200 میلیارد شرکت به خرید یکی از Huawei رقبا مثل نوکیا یا اریکسون.

اریکسون می گوید که آن را می تواند جایگزین Huawei دنده در انگلستان شبکه های 5G

ایده های دیگر شامل ارائه معافیت های مالیاتی به نوکیا یا اریکسون. دومی شتاب گرفته است به لطف عظیم MIMO (multiple-input multiple-output) فن آوری است که اجازه می دهد تا چندین سیگنال ارسال می شود از یک برج سلولی به گیرنده های مختلف. این مجله می گوید که MIMO “می فرستد سیگنال های بی سیم در جت های قوی برای دستگاه های مختلف است.” بازگشت در ماه ژانویه با وجود هشدارهای از ایالات متحده, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون تصمیم گرفت به اجازه می دهد Huawei به عرضه بریتانیا با برخی از تجهیزات شبکه 5G. بازتاب همان سرخوردگی به نمایش گذاشته شده توسط ایالات متحده جانسون گفت: در آن زمان که او واقعا نمی باید یک انتخاب است. اما در حال حاضر نخست وزیر است که تجدید نظر در تصمیم خود و اریکسون گفت: روز دیگر که آن را قادر به جایگزین کردن تمام تجهیزات است که Huawei ارائه انگلستان برای آن 5G شبکه.

5G نسل بعدی از اتصال بی سیم و ارائه می دانلود دیتا با سرعت تا ده برابر سریع تر از LTE 4G. یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود نمونه هایی اشاره می کند که فیلم هایی که 15-20 دقیقه را برای دانلود بیش از 4G را در ثانیه برای بارگذاری بیش از 5G. اما وجود دارد خیلی بیشتر به آن از بارگیری سریعتر. 5G منجر به ایجاد فن آوری های جدید و کسب و کارهای مشابه به راه است که سریع تر 4G سیگنال کمک rideshare رونق کسب و کار.

ایالات متحده می گوید که این کمک به هموار کردن راه برای 5G با سرعت مزایده طیف و با ایجاد تغییرات قانونی است که به جلوگیری از برخی از قوانین از کاهش نصب و راه اندازی 5G تجهیزات. شورای اقتصاد ملی مدیر لارنس Kudlow گفت: “دولت ما گسترده پروژه اینجا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار قوی” Kudlow اشاره می کند که تولید کنندگان در اروپا برنده چندین 5G قرارداد به تازگی ضرب و شتم شرکت های چینی مثل هواوی. دومی بزرگترین تامین کننده تجهیزات شبکه در نظر گرفته شده است اما ایالات متحده به عنوان یک خطر امنیتی به دلیل درک روابط با کمونیست و دولت چین. با توجه به تحقیقات شرکت Dell D’oro, گروه, Huawei تا به حال منجر به 28 درصد سهم از تجهیزات شبکه بازار در طول سه ماهه اول این سال است. بسیاری در شبکه های کسب و کار معتقدند که Huawei فراهم می کند فن آوری تجهیزات برتر و همچنین فروش آن را برای یک قیمت پایین; این مجله می گوید که حمایت از دولت چین اجازه می دهد تا هواوی به فروش آن در شبکه های دنده در قیمت پایین تر از رقبا. این شرکت می گوید که آن را دریافت نمی کند هیچ درمان خاصی از پکن است.

در حالی که وجود دارد شرکت های ایالات متحده در کسب و کار آنها بیش از حد کوچک به رقابت با بازیکنان بزرگ در این صنعت است. یک گروه مخابراتی کارشناسان نوشت: یک مقاله در سال گذشته گفت: “برای اولین بار در تاریخ مدرن ایالات متحده شده است رهبر در حال ظهور موج انتقادی فن آوری است.” کاغذ ساخته شده راه خود را به کاخ سفید تحت فشار قرار دادند که در آن برخی از ایده در ایالات متحده سرمایه گذاری در نوکیا و اریکسون و شاید حتی خرید کنترل یک یا هر دو شرکت. خصوصی asset manager مدیریت سرمایه سربروس LP پشتیبانی این طرح تا زمانی که نوکیا و اریکسون سهام قیمت شروع در حال افزایش است.

بازگشت در ماه فوریه دادستان کل ویلیام بار گفت که او این ایده را دوست داشت از ایالات متحده مالکیت شرکت های اروپایی که رقابت در همان فضا به عنوان Huawei. در آن زمان بار گفت که چنین طرح ایجاد “یک رقیب نیرومند تر و از بین بردن نگرانی ها بیش از آن در قدرت ماندن است.” اما شرکت هایی مانند نوکیا آن را به عنوان یک راه برای به دست آوردن آمریکا به یک تکنولوژی است که آن کار را متوقف کرده است. برایان Hendricks, نوکیا مسئول سیاست برای آمریکا گفت: “برخی این را به عنوان یک فرصت به منظور تسهیل در ایجاد یک پایه صنعتی در داخل ایالات متحده است. ایالات متحده شده است از بازی در حالی که برای.”

با بحث در ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری در نوکیا یا اریکسون سرد آقای Kudlow هنوز هم به ارمغان می آورد تا راه های دیگر که ایالات متحده می تواند کمک به این شرکت های ساخت شبکه های 5G در ایالات متحده است. “نوکیا و سامسونگ و اریکسون و آنها هنوز هم بسیار در این بازی و آنها در حال اضافه کردن به حضور خود در U. S,” او گفت:. “ما می خواهیم آنها را به حرکت در اینجا و ما ممکن است کمک به آنها را” با ویژه معافیت های مالیاتی. “ما ممکن است پرداخت برخی از هزینه های حرکت اما این متفاوت از مالکیت واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>