ایالات متحده به نظر می رسد به کار با هواوی در ایجاد استانداردهای 5G

یک سال پیش در ایالات متحده مجازات Huawei برای درک روابط با کمونیست و دولت چین. در حال حاضر مارک یک تهدید امنیت ملی در کشورهای تولید کننده قرار داده شد در وزارت بازرگانی را نهاد فهرست آن جلوگیری از دسترسی به آن در ایالات متحده در زنجیره تامین است. این مانع فروش جهانی دستگاه های خود را زیرا آنها مجاز به اجرای آندروید گوگل نرم افزار. در همان زمان پس از 2018 ایالات متحده به طور مداوم هشدار داده متحدان آن به استفاده از Huawei تجهیزات شبکه برای ساخت خود را 5G شبکه.

وزارت بازرگانی به ثبت نام در یک قانون است که اجازه می دهد U. S شرکت فنی برای کار با Huawei برای ایجاد استانداردهای 5G

و با آمریکا پیش نویس تغییر مستقیم محصولات اصل Huawei به زودی ممکن است پیدا کردن آن قادر به دریافت محموله های خود تراشه از TSMC; دومی بزرگترین مستقل ریخته گری و Huawei آن است دومین مشتری پس از اپل. بنابراین خط پایین این است که شما نمی خواهد دعوت آمریکا و Huawei به همان مهمانی شام. با وجود این تاکتیک است که ایالات متحده به کار گرفته شده در تلاش برای تاثیر منفی سازنده, کسب و کار, Huawei هنوز موفق به تحویل حدود 240 میلیون گوشی در سال گذشته است. این است که 35 میلیون بیش از آن حمل سال گذشته با قرار دادن این شرکت دوم در سطح جهان پشت سر اما سامسونگ جلوتر از اپل. و Huawei بزرگترین تامین کننده تجهیزات شبکه.

ایالات متحده تلاش کرده است با شدت و قدرت به جای Huawei دنده در شبکه های 5G اما معلوم است که این شرکت برای یک سال و نیم جلوتر از رقبا مثل نوکیا و اریکسون. و به لطف ارتباط با بانک چین, Huawei قادر به ارائه سخاوتمندانه شرایط تامین مالی را به مشتریان خود. در حال حاضر رویترز گزارش شده است که وزارت بازرگانی این است که در مورد به ثبت نام در قانون جدید که-دریافت این مردمی-که اجازه می دهد شرکت های ایالات متحده به کار با Huawei برای ایجاد استاندارد برای نسل بعدی شبکه های 5G. قانون اجازه خواهد داد که شرکت های ایالات متحده برای شرکت در استانداردهای بدن که هواوی نیز یک عضو. در این جلسات تصمیم مشخصات و پروتکل نسل آینده شبکه های به طوری که تجهیزات شبکه از شرکت های مختلف می توانند با هم کار هموار.

پس از Huawei شده و در نهاد لیست آخرین مارس ایالات متحده شرکت فنی شد نامشخص در مورد آنچه آنها می تواند مورد بحث در استانداردهای بدن که Huawei نشسته بود. به عنوان یک نتیجه, ایالات متحده مهندسین خاموش شد در طول این جلسات نتیجه اجازه می دهد Huawei به یک صدای قوی تر در تعیین استانداردهای 5G شبکه. اگر این پیشنهاد در حال بررسی توسط وزارت بازرگانی تایید شده است, آن را هنوز هم نیاز به یک چراغ سبز از دیگر سازمان های ایالات متحده آمریکا قبل از آن را تبدیل به سیاست رسمی.

نائومی Wilson, مدیر ارشد, از سیاست های آسیا در صنعت فناوری اطلاعات شورای (ITI) می گوید: “به عنوان رویکرد ما در سال علامت آن است که بسیار زمان گذشته است که این خطاب و روشن.” در حالی که برگ برنده دولت می خواهد ایالات متحده شرکت فنی برای رقابت با Huawei Wilson اشاره می کند که دولت ایالات متحده قوانین سختگیرانه روی Huawei “را سهوا باعث شده شرکت های ایالات متحده برای از دست دادن صندلی خود را در جدول به هواوی و دیگران در نهاد list.”

پس از شرکت های ایالات متحده شده اند قادر به کار با هواوی برای نزدیک به یک سال دولت و صنعت مقامات می گویند که این است و قرار است در ایالات متحده در یک نقطه ضعف با توجه به چینی تولید کننده سرب در 5G فن آوری است. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گزارش صحبت با شبکه های داخلی شرکت های سیسکو و اوراکل و پرسید که آیا آنها خواهد بود مایل به رقابت با Huawei و تولید 5G ایستگاه پایه برای شبکه های تلفن همراه. هر دو شرکت کاهش یافته است و به گفته مقامات دولتی که آنها نمی باید زمان و یا پول برای ورود به این خط کسب و کار. ایده دیگر این شناور توسط دادستان کل ویلیام Barr را در ایالات متحده خرید سهام کنترل در نوکیا و اریکسون. این طرح به سرعت به ضرب گلوله توسط کاخ سفید, مشاور اقتصادی لارنس Kudlow که گفت که “دولت ایالات متحده است که در کسب و کار از خرید شرکت های که آیا آنها داخلی و یا خارجی است.” او همچنین به ذکر است که آمریکا به دنبال جایگزینی برخی از Huawei 5G شبکه سخت افزار با نرم افزار توسعه یافته توسط شرکت های ایالات متحده مانند Microsoft و Dell.

ناشناس آمریکایی توضیح می دهد مشکلاتی که آمریکا و سازمان های نظارتی با این موضوع است. “استاندارد بین المللی تنظیم مهم است که به توسعه 5G. بحث در مورد تعادل است که در نظر آمریکا و امنیت ملی نیاز دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im