تلفن همراه ایالات متحده رمپ تا آن 5G rollout تلاش گرفتن از یک صفحه از T-موبایل کتاب

تلفن همراه ایالات متحده است که اغلب نادیده گرفته شده در مکالمات و ارزیابی از این کشور بزرگترین شبکه تلفن همراه اپراتورهای اما با حدود 5 میلیون مشتریان زیر کمربند خود در سراسر 21 متحده به عنوان پایان Q1 سال 2020 1983 تاسیس شرکت قطعا می تواند در نظر گرفته شود نسبتا عمده بازیکن در صنعت بی سیم به خصوص در پی با حداکثر سرعت دویدن نابهنگام و به طور کامل قابل پیش بینی مرگ است.

گسترش کم باند 5G عشق

شما معاف شود اگر شما تا به حال هیچ ایده تلفن همراه ایالات متحده شروع به حرکت به دور از رده خارج 4G LTE فناوری در حالی که کمی به عقب در بخش هایی از ویسکانسین و آیووا اما حامل در حال حاضر به شدت رقابت برای توجه خود را با قریب الوقوع گسترش بهبود سیگنال های تلفن همراه به 11 اضافی متحده است.

این لیست شامل کالیفرنیا, مین, مریلند, New Hampshire, North Carolina, اوکلاهما, اورگان, تگزاس, ویرجینیا واشنگتن و غرب ویرجینیا اگر چه هر کس نمی خواهد دریافت 5G دسترسی در یک بار و حداقل برای زمان حال وجود دارد هیچ فردی اجرای خرما به اشتراک گذاری برای هر یک از این اماکن است.

در حالی که ما در موضوع ما باید برجسته است که تلفن همراه ایالات متحده است که ساخت هر گونه خاص 5G پوشش وعده هنوز صرفا ادعا است که ترافیک و الگوهای مصرف را تعیین می کند تمرکز اپراتور استقرار با انبوه مناطق شهری اولویت بندی اما “کوچک و متوسط شهرهای” نیز در نظر گرفته شده مهم است.

آینده همه چیز در مورد کیک لایه

مانند T-Mobile, تلفن همراه ایالات متحده به دنبال آن 5G شبکه به عنوان یک کیک کامل با سه لایه اما وسط و مسلما مهم ترین سطح از این استعاره این است که اثبات دشوار است برای پیاده سازی به صورت اساسا هر کسی که نه قرمز. چرا که با حداکثر سرعت دویدن استفاده می شود به خود بزرگترین تکه قابل استفاده اواسط گروه طیف در ایالات متحده در حالی که هر کس دیگری در حال حاضر در درگیر بحرانی حراج که ممکن است تعیین کنید که می توانید نگه دارید تا با T-Mo در نبرد برای اعتصاب تعادل ایده آل بین 5G با سرعت و در دسترس بودن.

تا زمانی که تلفن همراه ایالات متحده می تواند رول mid و high-گروه سیگنال کسانی که دارند در حال حاضر باید خوشحال به شنیدن یک “LTE پیشرفته” نوسازی نیز در حال وقوع است. هر چند که صدا نیست به معنی دار و یا به عنوان buzzworthy که همه چیز اتفاق می افتد در 5G زمینه این در واقع چیزی است که اکثر کاربران قادر خواهد بود به تجربه در دنیای واقعی نسبتا به زودی.
در صورتی که شما تعجب بیشتر دستگاه های تلفن همراه در حال حاضر و یا به تازگی به فروش می رسد توسط تلفن همراه ایالات متحده در حال LTE پیشرفته قادر با LG V60 ال جی, سامسونگ Galaxy S20 صف و کهکشان A71 آهنگسازی اپراتور 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند فهرستی در زمان نوشتن این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de