با توجه به CNBC آمریکا دادستان کل ویلیام بر حمله آمریکا شرکت فنی مانند اپل و گوگل و مایکروسافت و یاهو و سیسکو تماس برخی از آنها را “آلت از نفوذ چینی.” Barr همچنین گفت: برخی شرکت فنی و هالیوود motion picture صنعت “همه بیش از حد مایل به همکاری با حزب کمونیست چین.” دادستان کل صحبت امروز در یک سخنرانی در Gerald R. Ford ریاست جمهوری موزه و کتابخانه در Grand Rapids, Michigan.

ایالات متحده دادستان کل متهم امریکا شرکت فنی بودن آلت برای چین

در طول این سخنرانی بار اظهار داشت که “جمهوری خلق چین است که در حال حاضر مشغول اقتصادی حمله رعد اسا—یک مهاجم هماهنگ کل-از-دولت مبارزه برای تصرف ارتفاعات مسلط اقتصاد جهانی و به پیش افتادن از ایالات متحده به عنوان جهان برجسته ابرقدرت.” او افزود: “همه بیش از حد اغلب به خاطر کوتاه مدت سود شرکت های آمریکایی باید تسلیم به آن نفوذ—حتی در هزینه از آزادی و باز بودن در ایالات متحده است.” Barr به طور خاص به نام شبکه شرکت سیسکو و سرزنش شرکت برای کمک به حزب کمونیست ساخت “پیچیده ترین سیستم برای اینترنت نظارت و سانسور.”

بر ناودان اپل برای استفاده از سرورهای واقع در چین برای انتقال بخشی از آن iCloud داده است. بالا اجرای قانون رسمی در ایالات متحده آمریکا گفت که به عنوان یک نتیجه, اپل اجازه داده است دولت چین برای دسترسی به ایمیل, متن, و دیگر اطلاعات شخصی ذخیره شده در ابر. Barr همچنین اشاره کرد که اپل حذف برنامه اخبار کوارتز از فروشگاه App در چین پس از دولت چین شکایت در مورد این برنامه را پوشش تظاهرات در هنگ کنگ است. و دادستان کل نیز رفت و خود را آماده سخنان می گویند که چگونه اپل اجازه نمی دهد دولت ایالات متحده برای باز کردن یک جفت از اپل متعلق به یک تروریست به نام محمد سعید Alshamrani; دومی کشته شدن سه مرد در یک پایگاه نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا در ماه دسامبر گذشته.

Barr گفت:”در چهار ماه و نیم ما سعی در دریافت و بدون هر گونه کمک از اپل.” او افزود که مقامات ایالات متحده شد “در نهایت قادر به دریافت از طریق یک اتفاق است که ما نمی خواهد بود قادر به تکثیر در آینده است.” اپل با ارسال یک ایمیل به CNBC در آن اشاره کرد که چگونه آن را به یک تعهد قوی برای امنیت سایبر و شامل “رمزنگاری قوی در سراسر دستگاه های ما و سرور است.” تا آنجا که به ارائه دستگاه های خود را به چین نگران است که ایالات متحده بر اساس فن آوری های غول پیکر گفت: “محصولات ما کمک به مشتریان چینی برقراری ارتباط و یادگیری, خلاقیت خود را و ورزش نبوغ خود را. ما معتقدیم در اهمیت حیاتی یک جامعه باز است که در آن جریان اطلاعات آزادانه و معتقد هستند بهترین راه ما می تواند همچنان به ترویج آزادی است که باقی می ماند مشغول حتی در جایی که ما ممکن است با مخالفت یک کشور قوانین.”

سیسکو ارسال یک ایمیل به CNBC گفت که آن را “نه تامین تجهیزات به چین است که سفارشی در هر راه و به منظور تسهیل مسدود کردن دسترسی و یا نظارت از کاربران است.” سیسکو در ادامه به رد بر بدخشان گفت که “محصولات ما عرضه به چین هستند ما در سراسر جهان و ما به طور کامل مطابق با تمام قوانین کنترل صادرات قابل اجرا به چین از جمله کسانی که مربوط به حقوق بشر است.”

گوگل کاهش یافته است به انتشار یک نظر بر بیانیه. این شرکت ارائه کرده است و نه خود برنامه جستجو در چین از سال 2010. یاهو نیز تصمیم به اظهار نظر و یک سخنگوی مایکروسافت تا به حال هیچ پاسخ فوری به درخواست برای نظر.

برخی از همان فن آوری شرکت هایی که Barr به نام از امروز در حال بررسی توسط وزارت دادگستری به ریاست بر, برای, ممکن است نقض ضد تراست. اپل نگرانی این است که با در نظر گرفتن 30 درصد از در-برنامه پرداخت و اشتراک اجرا از طریق فروشگاه App و نه اجازه می دهد تا کاربران را به sideload برنامه از برنامه های شخص ثالث عرض این شرکت مجبور است از آی فون ، iPad و آی پاد لمسی صاحبان به پرداخت بیشتر برای برنامه های. گوگل متهم است که با قرار دادن آن در محصولات خود جلوتر از محصولات رقبا در نتایج جستجو. آن را نیز به اتهام وادار کردن تولید کنندگان که می خواهند به نصب گوگل نسخه از آندروید بر روی گوشی های خود نصب گوگل و کروم به تلفن های خود را’ به طور پیش فرض موتور جستجو و مرورگر بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im