انگلیس ممنوعیت Huawei از آن 5G شبکه های

بازگشت در ماه ژانویه انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که Huawei دنده اجازه داده می شود در این کشور 5G شبکه. در زمان جانسون احساس کردند که او تا به حال هیچ چاره ای جز به رفتن در برابر ایالات متحده با توجه به اینکه هوآوی ارائه شده ترین تکنولوژی برش لبه در یک قیمت خوب. اما نخست وزیر متقاعد شد با فشار ثابت از امریکا و ضربه نهایی رسید که ایالات متحده ممنوع تراشه تولید کنندگان مانند TSMC از ارائه تراشه به این شرکت است. که منجر مقامات در بریتانیا به نگرانی که هواوی خواهد بود مجبور به استفاده از اثبات نشده قطعات است که ممکن است امن نباشد.

Huawei دنده باید برداشته شود از تمام انگلستان در شبکه های 2027

بنابراین صبح امروز نخست وزیر اعلام کرد که Huawei تجهیزات شبکه باید به طور کامل از انگلستان توسط 2027. Huawei رهبر جهانی در تجهیزات شبکه و بسته به منبع آن را نیز شماره یک تولید کننده گوشی های هوشمند در این سیاره برای لحظه ای. اما از سال 2012 Huawei تلقی شده است یک تهدید امنیت ملی در آمریکا به دلیل روابط نزدیک خود را به کمونیست و دولت چین. یک قانون در چین نیاز به این کشور شرکت فنی برای جمع آوری اطلاعات از طرف دولت اگر درخواست برای انجام این کار. اسطوره است که Huawei محصولات شامل یک backdoor است که جمع آوری داده و آن را می فرستد به یک سرور در پکن. این سناریو هرگز ثابت درست باشد و این شرکت را رد کرده و آن را بیش از سال است.

اعلام کرد که این ممنوعیت نمی تواند در محل تا سال 2027 ساخته شده در انگلستان حامل مانند BT وودافون و سه مبارک زیرا آنها نگران بودند میلیاردها دلار هزینه به rip کردن Huawei دنده از شبکه های خود را خیلی زودتر. به گزارش رویترز انگلیس دیجیتال, فرهنگ, رسانه و ورزش, منشی, Oliver Dowden گفت که در پایان این سال از آن خواهد شد غیر قانونی برای شرکت در انگلستان برای خرید هر 5G تجهیزات از هواوی. اما وجود دارد یک قیمت است که مصرف کنندگان را مجبور به پرداخت برای این تصمیم آن را به عنوان تاخیر در اجرای از 5G اتصال در کشور دو تا سه سال است. علاوه بر این حرکت افزایش هزینه نصب 5G در بازار تا $2.5 میلیارد دلار است. امروز اطلاعیه همچنین به شرکت های مخابراتی در بریتانیا دو سال به حذف همه آثار از Huawei از خود ثابت-خط فیبر پهنای باند شبکه.

در بیانیه وزیر Dowden گفت: “NCSC (National Cyber Security Centre) در حال حاضر گزارش به وزرای که آنها را به طور قابل توجهی تغییر خود را ارزیابی امنیتی از Huawei حضور در انگلستان 5G شبکه. این شده است یک تصمیم آسان, اما آن است که یک حق برای انگلستان شبکه های مخابراتی برای امنیت ملی ما و اقتصاد ما هر دو در حال حاضر و در واقع در دراز مدت است. در زمان انتخابات بعدی ما اجرا شده در قانون غیر قابل برگشت یک مسیر برای حذف کامل Huawei تجهیزات از ما 5G شبکه.”

با آمریکا درخواست متفقین به استفاده از تجهیزات Huawei برای ساخت خود را 5G شبکه های بریتانیا تصمیم اصلی خراشیده مقامات ایالات متحده. و در حالی که استرالیا و نیوزلند و ژاپن توجه به هشدارها از ایالات متحده, آلمان نیست. علاوه بر نگرانی در مورد جاسوسی ایالات متحده نیز نگران است که اگر Huawei منازعه سرب در 5G تکنولوژی چین تبدیل خواهد شد به جهان فن آوری رهبر برای سال. نسل بعدی بی سیم هدایت 5G ارائه خواهد شد دانلود دیتا با سرعت تا 10 برابر سریع تر از زمان 4G LTE سیگنال. سرعت سریع تر و با تاخیر کمتر را اجازه می دهد فن آوری های جدید و صنایع ایجاد می شود.

Huawei panned و انگلستان تصمیم خواستار آن را “سیاسی” و گفت: از آن ساخته شده بود چرا که ایالات متحده سیاست های تجاری و نمی شد با توجه به مسائل مربوط به امنیت است. این شرکت همچنین اعلام کرد که این تصمیم بد است برای کاربران تلفن همراه در کشور است. “این تهدید را به حرکت در بریتانیا به دیجیتال خط آهسته فشار تا صورتحساب و تعمیق شکاف دیجیتال” یک Huawei سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de