دو قول coronavirus مواد مخدر فقط موفق در آزمایش های بالینی

  • دو مطالعه با تمرکز بر مهمترین coronavirus مواد مخدر فقط تحویل خبر بد در مورد COVID-19 درمان است.
  • مشاهدهای هیدروکسی کلروکین مطالعه از نیویورک نشان داد که مواد مخدر موفق به نشان دادن هر گونه وعده در COVID-19 بيمار دچار علائم شدید.
  • در علاوه بر این به صورت تصادفی در remdesivir کارآزمایی بالینی از چین نشان داد این دارو هیچ تاثیری در بیماران دچار شدید coronavirus موارد است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بیش از چهار ماه پس از ظهور رمان coronavirus جهان است که هنوز هم گیر عمدتا در داخل خانه به عنوان آن به نظر می رسد به منظور کاهش گسترش ویروس و جلوگیری از سیستم های پزشکی از سقوط است. ما هنوز هیچ یک از مواد مخدر است که با این نسخهها کار در برابر COVID-19 یا یک واکسن اما این دلیل است که ما فقط گرفتن آغاز شده است. یک واکسن به احتمال زیاد خواهد شد آماده برای انبوه واکسن در 12 تا 18 ماه. قبل از آن اتفاق می افتد, ما همچنین می دانیم که آیا هر یک از وعده های COVID-19 درمان است که شما در مورد شنیده ام در تلویزیون در واقع کار می کنند. نتایج جدید در حال حاضر در اینجا برای دو تا از این امیدوار کننده مواد مخدر را نشان می دهد اما نه هر وعده. خبر خوب این است که آنها قطعی نیست و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در هر دو هیدروکسی کلروکین و remdesivir.

هیدروکسی کلروکین

هیدروکسی کلروکین است بحث برانگیز ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور تهمت ستایش در تلویزیون با شوق و ذوق حتی اگر وجود نبود شواهد کافی به حکم چنین ستایش است. او حتی گفت که دولت خریداری 29 میلیون دوز از دارو. مطالعات اخیر از فرانسه و برزیل نشان داد هیدروکسی کلروکین نیست به عنوان موثر به عنوان اعتقاد در برابر رمان coronavirus و گفت که برخی از بیماران ممکن است نمایشگاه شدید قلبی حوادث به دلیل پزشکی است. در حال حاضر یک مطالعه جدید انجام شده توسط وزارت امور خارجه نیویورک از سلامت بیشتر خبر بد در مورد هیدروکسی کلروکین.

600 نفر از 22 بیمارستان در بیشتر شهر نیویورک در منطقه مورد مطالعه شامل دو سی ان ان گزارش و تحقیقات نشان داد که دارو ندارد, اثر مورد نظر. “ما نمی بینیم تفاوت معنی داری بین بیماران که در زمان مخدر و کسانی که نمی,” dean دانشگاه در آلبانی دانشکده بهداشت دیوید Holtgrave مورد مطالعه است که هنوز به کارشناسی و یا منتشر شده است.

از 600 بيمار 300 در زمان ترکیب هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین 200 در زمان یکی از دو دارو و 100 در زمان نه مواد مخدر. پزشکان با احتمال بیشتری به تجویز این داروها به بیمار بیماران از جمله افرادی که به دیابت و بیماری عروق کرونر یا که بیشتر احتمال دارد به تنگی نفس پس از پذیرش.

زیرا این بیماران در یک وضعیت بدتر, آنها تا به حال بالاتر از نرخ مرگ و میر و عوارض قلبی. سی ان ان اشاره می کند که هنگامی که محققان ساخته شده آماری تنظیم آنها هیچ تفاوت قابل توجهی در مرگ و یا نرخ عوارض بین بیمارانی که در زمان مخدر و کسانی که نمی.

آنچه مهم است توجه داشته باشید که این یک مطالعه که احترام دو سو کور تصادفی حکومت. که استاندارد طلا در پزشکی و این نوع از تحقیقات است که می تواند عملکرد نتایج بیشتر هدف. در دوسوکور کارآزمایی های تصادفی مواد مخدر و قرص دارونما داده می شود به طور تصادفی به بیماران بدون در نظر گرفتن شرایط پزشکی خود را. از همه مهمتر پزشکان درمان بیماران نمی دانند که در زمان دارو در این مورد هیدروکسی کلروکین.

حتی پس از مطالعه مشاهدهای از نیویورک است که هنوز هم مربوط به شواهد آن را فراهم می کند. درمان موارد شدید با هیدروکسی کلروکین ممکن است همیشه کار می کنند. مطالعه را توضیح نمی دهد چه اتفاقی خواهد افتاد به افرادی که تجربه خفیف تر COVID-19 موارد و تحت درمان با هیدروکسی کلروکین.

منبع تصویر: FILIPPO VENEZIA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Remdesivir

اولین نتایج جستجو برای remdesivir دادگاه که مورد احترام استاندارد طلا بالا توضیح داده شده منتشر شده است و پس از آن حذف شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO). “پیش نویس سند ارائه شده توسط نویسندگان به چه کسانی و سهوا نوشته شده بر روی سایت قرار گرفته شده به عنوان به زودی به عنوان اشتباه متوجه شده بود. مقاله تحت داوری و ما منتظر نهایی نسخه قبل که نظرات” سخنگوی گفت: نگهبان.

این دارو که جلعاد توسعه یافته برای ابولا دیده شده است به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. تنها به تازگی به یک remdesivir مطالعه که هنوز برای انتشار به بیرون درز در شیکاگو و گفت که موارد خفیف می تواند یک تجربه سریعتر بهبودی پس از remdesivir درمان است.

این مطالعه جدید منتشر شده که از چین می آید و به نظر می رسد شدید COVID-19 موارد است. 237 بیماران با علائم شدید قرار گرفتند در این مطالعه شامل 158 نفر که به صورت تصادفی remdesivir و 79 که یک قرص دارونما. تفاوت معنيداری بين دو گروه وقتی که می آید به زمان بازیابی. 14 درصد از مردم در remdesivir درگذشت در مقایسه با 13 درصد از افرادی که دارونما.

علاوه بر این عوارض جانبی مشاهده شده است که باعث محققان برای جلوگیری از آن زود است. “Remdesivir متوقف شد در اوایل 18 (11.6%) بیماران به دلیل عوارض جانبی در مقایسه با 4 (5.1%) و در گروه کنترل می باشد”.

درست مثل هیدروکسی کلروکین این تنها یکی از remdesivir مطالعات وجود دارد و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. شیکاگو مطالعه به نظر می رسید که نشان می دهد این دارو ممکن است کار بر روی مردم برگزاری نمایشگاه علائم خفیف. مطالعات بیشتری را ارائه بینش های اضافی در مورد هر دو پیشنهاد درمان. هر دارو که شامل نیست مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات خود را به پرتو نور در داخل بدن انسان و یا سیل رگ با مواد شیمیایی خطرناک است که ارزش کاوش.

منبع تصویر: استفانی LECOCQ/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر