توییتر در حال حاضر گزارش آن Q1 سال 2020 درآمد. این شرکت قادر به ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات برای درآمد اما بر خلاف سال پیش چهارم آن نوشته شده از دست دادن خالص.
 
شرکت monetizable روزانه کاربران فعال (mDAUs) افزایش یافته و از 134 میلیون در Q1 سال 2019 به 166 میلیون افزایش 24 درصد است. این شرکت می گوید این است که کمترین تعداد از mDAUs آن تا به حال اضافه شده به پلت فرم آن است.
 
این چشم انداز مثبت در استفاده را می توان به coronavirus به عنوان مردم گله حاضر به ماندن بگیرید به روز و متصل است.
 
استفاده سنبله کمک شرکت, کسب درآمد از $808 میلیون 3 درصد در سال در طول سال رشد. تحلیلگران از سوی دیگر پیش بینی کرده بود درآمد حاصل از $773 میلیون.
 
این میکروبلاگینگ سایت از دست رفته سود برآورد و گزارش از دست دادن خالص $8.4 میلیون نفر است. این است chalked به 18 درصد دست انداز در هزینه ها و هزینه های.
 
به عنوان CFO ند سگال نت 3 درصد در سال در طول سال رشد درآمد قابل توجه است در زمانی که کسب و کار در سراسر جهان در حال گرفتن ضربه سخت به دلیل COVID-19. در اواسط ماه مارس این شرکت گفته بود که حتی اگر آن را شاهد افزایش کاربران فعال, تبلیغات, درآمد شده است و آمار به دلیل coronavirus.

توییتر جابجایی منابع درآمد محصولات و انجماد استخدام

 
اگر چه افزایش در mDUA قابل توجه است و این شرکت شاهد رشد دو رقمی در آن بالا 10 بازارهای در Q1 سال 2020 آن را گفته است که نسبت به پایان ماه مارس تعداد روزانه کاربران فعال شروع به ایجاد ثبات به مردم حل و فصل به روال. بنابراین در حالی که درآمد حاصل رشد از ژانویه از طریق آغاز ماه مارس آن را شروع به کاهش پس از آن.
 
این شرکت می گوید که شیب بود به خصوص قابل توجه در ایالات متحده است. آسیا و از سوی دیگر به نظر می رسد به نشان دادن نشانه هایی از بهبود به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت ها به تدریج کاسته شود.
 
در حال حاضر این طرح به اولویت بندی درآمد محصولات و محدود کردن رشد هزینه. این شرکت همچنین هشدار میدهد که قصد دارد برای ساخت یک مرکز داده جدید احتمالا به دلیل تاخیر عرضه محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im