توییتر آزمایش یک قابلیت جدید است که محدودیت های است که می تواند پاسخ به توییت های خود را

  • توییتر امروز اعلام کرد که این آزمایش یک ویژگی جدید طراحی شده برای محدود است که می تواند پاسخ به توییت های خود را.
  • جدید مکالمه تنظیم دارای سه گزینه های جدید. برای اولین بار اجازه می دهد تا هر کسی به پاسخ. دوم اجازه می دهد تا مردم شما به دنبال پاسخ. سوم اجازه می دهد تا تنها افرادی که شما ذکر در یک پست به پاسخ.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان آموزنده و جذاب به عنوان توییتر می تواند مکالمات در سایت های شبکه های اجتماعی می تواند به سرعت تبدیل به موهای کم پشت و تنک در بهترین حالت. در بدترین حالت توییتر موضوعات می تواند به سرعت تبدیل به یک چاه مستراح از نفرت و سولفات.

در تلاش برای رسیدگی به این توییتر در اوایل امروز اعلام کرد که این آزمایش جدید مکالمه تنظیمات که اجازه می دهد تویتر به دیکته درست است که قادر به پاسخ به پست خاص. در حالی که وجود دارد برخی از توییت شما می خواهید به فشار را به جهان دیگر وجود دارد زمانی که شما فقط ممکن است بخواهید به درخواست و یا سرگرم کردن پاسخ ها از مردم شما در واقع دنبال خودتان.

به عنوان توییتر جزئیات در یک پست وبلاگ منتشر شده امروز ویژگی های جدید خواهد شد به افرادی که توییت سه گزینه را انتخاب کنید. گزینه اول همه می دهد توانایی برای پاسخ است که در این زمان به طور پیش فرض در سایت. گزینه دوم فقط اجازه می دهد تا مردم شما به دنبال برای پاسخ. گزینه سوم تنها اجازه می دهد تا مردم به شما به صراحت ذکر است در این توییت را پاسخ دهند. عکس زیر نشان میدهد که چگونه این موضوع جدید گزینه های ممکن است نمایش داده شده به کاربران:

منبع تصویر: توییتر توییتر آزمون جدید مکالمات تنظیم

اگر شما تلو تلو خوردن در سراسر محافظت موضوع شما هنوز هم قادر به مشاهده آن شما فقط نمی خواهد بود قادر به کمک.

توییتر یادداشت:

قادر به شرکت و درک آنچه اتفاق می افتد این است که کلید مفید برای گفتگو عمومی. بنابراین ما در حال کاوش در چگونه ما می توانیم بهبود این تنظیمات به مردم فرصت های بیشتر به وزن در در حالی که هنوز به مردم کنترل مکالمات آنها شروع می شود. علاوه بر این ما در حال ساخت آن را آسان تر به خواندن تمام مکالمات در اطراف یک صدای جیر جیر با یک طرح جدید برای پاسخ و بیشتر در دسترس رسانهها با نظرات.

چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که شما خلاق با این به روز رسانی. شاید شما میزبان یک بحث در مورد فواید آناناس روی پیتزا (#TeamPineapple) با همکار پیتزا بگیرید و یاد دهید و یا دعوت از یک پانل از مهمانان برای یک پای بخاری چت. شما حتی می تواند یک بازی حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا برای افرادی که به دنبال همراه بدون messing تا خود را حرکت می کند. ما هیجان زده برای دیدن آنچه که شما انجام دهید!

از ویژگی های جدید در حال حاضر در حال آزمایش بر روی صورت محدود برای انتخاب مردم در سراسر تعدادی از توییتر سیستم عامل است. هیچ نشانه ای وجود دارد که از ویژگی های رول خواهد شد به همه کاربران, اما قطعا چیزی به خاطر داشته باشید اگر شما آن را ببینید تا موسیقی پاپ به عنوان یک گزینه در هفته آینده و یا ماه.

جدید مکالمه تنظیم توییتر را لذت بخش تر و موضوعات آسان تر به حرکت ؟ آن را ممکن است. آن را نیز ممکن است که موضوعات می تواند تبدیل به بسیار کمتر پر جنب و جوش و جالب است.

منبع تصویر: AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>