توییتر توصیه به خواندن مقالات قبل از به اشتراک گذاری آنها را

پس از پیوستن به اجتماعی دیگر غول های رسانه ها در برچسب گمراه کننده COVID-19 اطلاعات با اضافه کردن لینک به هر coronavirus مربوط به صدای جیر جیر منجر به یک منبع قابل اعتماد در ماده توییتر در حال حاضر همچنان به تشویق کاربران خود را نسبت به داشتن مطلع بحث.یعنی این شرکت می خواهد برای تشویق کاربران آن را به عنوان خوانده شده مقالات قبل از به اشتراک گذاری آنها را به عنوان یک عنوان به ندرت می گوید که کل داستان. در اخیر توییت از توییتر حساب پشتیبانی این شرکت اظهار داشت:

در اضافی پرینت این شرکت در ادامه گفت: می خواستم برای تست راه به سمت بهبود سلامت یک مکالمه به عنوان آن شروع می شود. توییتر همچنین می خواستم برای بررسی اگر ما یادآوری در واقع به عنوان خوانده شده مقالات قبل از به اشتراک گذاری آنها را صرفا بر اساس منبع و یا عنوان منجر به آگاهانه تر بحث.

این حرکت در واقع به ظاهر محدود به یک اثر مثبت در جامعه عنوان شده است که قبلا مستند که اکثر لینک های به اشتراک گذاشته شده در توییتر پلت فرم هستند و هرگز با کلیک بر روی آن نشان می دهد که بسیاری از کاربران ممکن است به جای تکیه بر اطلاعات در دسترس است که در یک مقاله خبری را با عنوان تنهایی.

Sunita Saligram توییتر سر از سیاست سایت قبلا به رویترز گفت که این شرکت “در تلاش برای تشویق مردم به تجدید نظر قبل از ارسال از آنجا که آنها اغلب در گرمای لحظه و آنها می گویند ممکن است چیزی است که آنها پشیمانی.”

همانطور که گفته شد از ویژگی های جدید در حال حاضر در حال آزمایش بر روی کاربران آندروید و آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر آن را هم نیز اضافه شده به iOS و یا بی درنگ حذف در دسترس نباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>