توییتر در نهایت می افزاید: یک برچسب هشدار دهنده نسبت ناروا به توييتها اما آن را حل کند مطلقا هیچ چیز

  • برای اولین بار یک برچسب هشدار دهنده اضافه شده است به گمراه کننده توییت ارسال شده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر.
  • این برچسب هشدار دهنده شامل یک لینک به یک صفحه جدید رد کردن تهمت و ادعا می کند در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری برگه های رای.
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انفجار توییتر برای حرکت در توییتر.

با وجود یقین در زندگی است که ما می دانیم که هرگز تغییر خواهد کرد. دوقلو واقعیت مرگ و مالیات — کسانی هستند که هر دو در حال حاضر درک — اما اجازه دهید پیش بروید و اضافه کردن یک سوم به لیست: آن که توییتر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه های اجتماعی مورد علاقه کاملا وحشتناک در اداره و در پاسخ به فراز و نشیب, freakouts خط عبور, سفید, دروغ, نیمه حقایق و آشکار دروغ تحویل با سرعت خیره کننده آن ترین بالا مشخصات کاربر. و در مرحله شرکت در زمان روز سه شنبه اضافه کردن یک برچسب هشدار دهنده برای اولین بار به پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر تنها تقویت این واقعیت است.

روکش سریع برای کسانی که از شما آگاه نیست: صبح روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت توییتی زیر است: “هیچ راهی وجود دارد (صفر!) که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی. جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه را امضا کردند.” در زیر است که صدای جیر جیر, توییتر اضافه شده یک برچسب در آبی که می خواند: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.”

اگر شما با کلیک بر روی برچسب شما به این صفحه که در آن شما پیدا کردن واقعی رد کردن از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با استفاده از این زبان:

رسانه های توییتر البته منفجر شد. و هنگامی که عناوین مورد این عمل از توییتر شروع به کوه جمهور تهمت و سپس بازگشت به آن دیگری است ؟ — حساب توییتر خود را به ضجه و زاری کردن این مرحله گرفته شده توسط شبکه های اجتماعی به عنوان یک درک تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری.

برای اضافه کردن هنوز هم خسته کننده تر نکات دقیق وظریف به این به نوبه خود از وقایع همه موارد فوق نمی توان درک کرد خارج از چارچوب و در عین حال یکی دیگر از مجموعه ای از تحولات مربوط به یک مجموعه کاملا متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی.

در روزهای اخیر رئیس جمهور همچنین در توییتی به بیش از 80 میلیون پیروان که MSNBC میزبان و سابق کنگره جو Scarborough ممکن است تا به حال چیزی شوم به مرگ یک جوان کارمند در سال 2001 (حتی اگر زن جوان در سوال با توجه به نامه همسرش نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در روزهای اخیر در واقع دچار یک “تشخیص داده نشده و بیماری قلبی کاهش یافت و ضربه سر او را بر روی میز کار خود را در محل کار” است که او چگونه درگذشت).

شوهر او نامه ای نوشت که به دورسی التماس او را برای حذف رئیس جمهور توییتهایی.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد — حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن” تیموتی Klausutis شوهر از اواخر لری Klausutis نوشت: در این نامه که به تاریخ مارس 21 و که نیویورک تایمز منتشر شده در سه شنبه.

بیایید ببینیم که اگر ما می توانیم در اب راه رفتن را از طریق تمام این.

اولین توییتر در پاسخ به آقای Klausutis’ نامه ای است که لنگ به نقطه که توهین آمیز است. “ما عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها نقاشی هستند, هستند, باعث, خانواده,” خوانده شده بیانیه ای از توییتر سخنگوی. “ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل زودی.”

ترجمه: ما درد را احساس می کنم اما نه به اندازه کافی برای انجام هر چیزی در مورد آن در حال حاضر.

بعدی شبکه های اجتماعی انتخاب کرده است امروز برای اولین بار نوع اقدام در برابر یک کاملا متفاوت مجموعه ای از تهمت توییتهایی — یک عمل مانند آن است که خواهد شد لطفا هیچ کس نیست و واقعا در خدمت مقدار از یک هدف در همه.

نه این که این یک بحث جدید در داخل توییتر که تلاش کرده است در حالی که برای در حال حاضر زمانی که آن را می آید به نحوه رسیدگی به تهمت توييتها.

برخی از سوالات من در توییتر در نور جدید برچسب های هشدار دهنده:

  • چرا زبان خود را در “هشدار برچسب” پس anodyne? آن چنان مطلوب است که من فکر می کنم یک فرد به طور متوسط امکان پذیر می تواند از طریق خوراک خود را ببینید که زبان و شاید اشتباه متن برای بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را صدای جیر جیر برای گریه کردن با صدای بلند. آن را به عنوان اگر او گفت: — پست الکترونیکی-در رای گیری وحشتناک هستند و در اینجا کلیک کنید برای دریافت حقایق به همین دلیل است. اگر شما در حال رفتن به راه رفتن را از طریق این درب در حال حاضر قرار دادن یک شرکت مهر از مخالفت در یک صدای جیر جیر نمی کشیدن خود را مشت یا ضرب و شتم در سراسر بوش. بله, من می دانم که زبان بسیار واضح تر اگر شما ضربه بزنید لینک — کلید واژه حال اگر شما ضربه بزنید و لینک کنید.
  • در حال حاضر که توییتر به راه می رفت از طریق این درب اگر شما اضافه کردن این نوع از برچسب های هشدار دهنده برای توییت از سیاستمداران هر دو حزب عمده نمی خواهد آن را تضعیف نقطه تمام از این ؟
  • شما در حال رفتن به در حال حاضر اضافه کردن برچسب های هشدار دهنده به همه توییتهایی که شامل سفید نهفته است و یا دروغ و یا گمراه کننده بیانیه که به نحوی فراتر از رنگ پریده? من ذکر “همه” چنین توییتهایی, دلیل, دوباره, در حال حاضر که شما راه می رفت از طریق این درب به نظر من که هر صدای جیر جیر با علل گمراه کننده بیانیه که نه شایستگی توییتر برچسب هشدار دهنده حمل ضمنی تایید.

نیویورک تایمز نظر مقاله نویس Kara Swisher است دقیقا حق او را قطعه شنبه خواستار توییتر به “پاک تهمت لکه.” این نوع از عکسها نیاز به حذف می شود. فناوری hippiedom که اداره توییتر برای تمامیت وجود خود را — این نوع از سست ما-مقابله-با-چیزهایی-که-آنها-بوجود می آیند در حال اجرا به شرکت که در آن جدی ترین مشکلات hemmed و hawed بیش بی وقفه — رفته برای راه بیش از حد طولانی است.


رئیس جمهور تهمت صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر