توییتر تایید در برنامه تایید خواهد شد با در دسترس عموم دستورالعمل

نرم افزار مهندسی معکوس جین Manchun وانگ هدیه ای است که نگه می دارد در دادن وقتی که می آید به unreleased ویژگی های نرم افزار به عنوان آنها فقط کشف کرد که توییتر ممکن است برنامه ریزی برای معرفی تأیید آن برنامه است.
بازگشت در سال 2017, توییتر, تا به حال چنین عمومی تایید برنامه اما بسته آن را به طوری که آن را می توانید relaunch به عنوان یک قوی تر مجموعه ای از ابزار است. ظاهرا توییتر است که تقریبا آماده با انتشار مجدد به خانم ونگ در بر داشت این جواهر کوچک از شواهد جدید در برنامه تایید روند:

جدید سیستم امنیتی گزارش شده است که رفتن به راه اندازی با در دسترس عموم دستورالعمل به طوری که اختلافات نگهداری می شوند به هر چیز کوچک. در ضمن جین Manchun وونگ پیدا کردن تایید شده است توسط توییتر برای honchos TechCrunch با چیز عالی است که محقق تصویر “را نشان می دهد آینده گزینه ای برای درخواست تأیید” واقع است. این مطلب را در دستورالعمل های رسمی اما توییتر تایید کرده است که آنها را ساخته شده در دسترس عموم در دوره به دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>