Twitch برنامه ای برای راه اندازی نشان می دهد بحث و دوستیابی نشان می دهد

با توجه به بلومبرگ گزارش کشش است که در حال حاضر سرمایه گذاری در جدید برنامه نویسی و فرمت های که شامل بحث را نشان می دهد و برنامه های دوستیابی.Wildly محبوب پرنیان گرا جریان خدمات به حال 23 درصد افزایش ماهانه در watch ساعت بین ماه های فوریه و مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و در بسیاری از خانه تبدیل به سرگرمی های آنلاین. و با آن افزایش سود این شرکت به نظر می رسد در حال حاضر به دنبال گسترش آن جمعیتی گزارش مصرف نشان می دهد ایده های که درخواست تجدید نظر به مرد علاقه مندان به بازی بین سنین 18 و 24 و هر کسی که در محدوده سنی علاقه مند به سرگرمی عمومی.به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از نوازندگان مانند کمدین و مشهور به لغو نشان می دهد و ظاهر برخی از این هنرمندان با موفقیت انجام در Twitch که نشان می دهد که این شرکت ممکن است به چیزی با تلاش های خود در تلاش فرمت های جدید. حرکت یا کشش ناگهانی گزارش شده است که هزینه بین $50 ، 000 و $250,000 هر هفته در آن برنامه ریزی شده را نشان می دهد و امیدوار است به افتراق خود را از امثال Netflix با زاویه خود را در بازی.

در یک درخواست کشش ساخته شده به شرکای آن شرکت گزارش مشخص شده است که یک نوع از آن را نشان می دهد علاقه مند است فرار اتاق است که ظاهرا آنچه که بسیاری در تلاش هستند تا به زمین.

در اوایل این سال همچنین حرکت یا کشش ناگهانی راه اندازی سازمان دیده بان احزاب که اجازه می دهد تا بینندگان را به تماشای آمازون نخست تصویری فیلم هم با مورد علاقه خود را streamers در آن تلاش های قبلی برای ارائه بیشتر به مخاطبان آن است.

Twitch برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2011 به عنوان یک spin-off برای یک بار محبوب Justin.tv پخش ویدیویی سایت. آن عمدتا استفاده می شود برای بازی های پخش زنده و پخش از eSports. با میلیون ها نفر از streamers و روزانه فعال بینندگان آن را در میان پر بازدید ترین وب سایت ها در جهان است. کشش برنامه اندروید دانلود شده است بیش از 50 میلیون بار با نسخه iOS نیز در دسترس است.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>