TSMC است این شرکت تبدیل می شود که طرح های تراشه از شرکت هایی مانند اپل و هواوی و کوالکام به چیپست مورد استفاده در دستگاه های مانند آی فون 11 Pro Max ، Huawei P40 نرم افزار و Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G. ریخته گری به تازگی اعلام کرد که در طول سه ماهه اول سال 2020 است که شامل سه ماه از ژانویه تا مارس, آن را به تولید درآمد از $10.31 میلیارد تومان با سود بالغ بر $3.9 میلیارد دلار برای این دوره است. که در صدر $3.52 میلیارد دلار سود که چندین تحلیلگران پیش بینی کرده بود در سه ماهه.
سود نیز 90.8 درصد بالاتر که خط پایین این شکل که این شرکت گزارش شده در طول سه ماهه مشابه سال گذشته است. در یک ترتیبی اساس سه ماهه اول سود بودند .8% بالاتر اگر چه درآمد پایین بود 2.1%. این حاشیه سود خالص بود 37.7 درصد و عامل حاشیه بود 41.4%.

اپل TSMC بزرگترین مشتری و Huawei حساب برای 10 درصد از فروش

اپل TSMC بزرگترین مشتری و با شرکت تحقیقاتی IDC انتظار محموله های گوشی های هوشمند در این سال به افت 2.3% به 1.3 میلیارد واحد به نظر می رسد که ریخته گری در حال رفتن به یک مشکل نگه داشتن آن در گوشی های کسب و کار در سیاه و سفید. در واقع در طول سه ماهه اول درآمد این شرکت مربوط به گوشی های هوشمند کاهش یافته و به 9 درصد. علاوه بر ساخت تراشه برای گوشی های TSMC چرخ کردن قطعات برای محصولات دیگر از جمله لپ تاپ.

علاوه بر این اپل, تولید کننده چینی Huawei حساب برای یک تکه بزرگ از TSMC سالانه درآمد اعتقاد به 10%. به ما گفت: شما دیروز, Huawei نگران است که ایالات متحده می تواند بلوک TSMC از حمل و نقل به Huawei تراشه های که ریخته گری تولید شده است برای آنها. که به دلیل Huawei عنوان یک تهدید امنیت ملی در ایالات متحده است که مجاز به دسترسی به آن در ایالات متحده زنجیره تامین از جمله Google Mobile Services نسخه از آندروید. تحت مستقیم خارجی محصول قانون صادرات هر نوع محصول ساخته شده در خارج از کشور که شامل 25% یا بیشتر اصلی آمریکا محتوا می تواند کنترل شده توسط دولت ایالات متحده. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز به بلوک Huawei از دریافت تراشه های است که TSMC باعث می شود برای آن ما می توانیم فرض کنیم که این قطعات ساخته شده کمتر از 25 درصد آمریکایی-قطعات ساخته شده.

با این حال ایالات متحده شده است بحث در مورد انداختن که آستانه را به 10 درصد و در آن نقطه صادرات فقط در مورد هر محصول ساخته شده در خارج از کشور شامل هر گونه اصلی آمریکا محتوا می تواند کنترل شده توسط دولت ایالات متحده. این امر می تواند یک مشکل بزرگ برای Huawei دلیل آن را نمی خواهد بود قادر به منبع مهم چیپست آن نیاز به ایجاد خود گوشی. سازنده آغاز شده است عطف تولید کمتر برش لبه تراشه های مورد استفاده برای آن کم و اواسط محدوده های همراه به SCIM بزرگترین تولید کننده تراشه در چین است. اما با SCIM چندین فرایند گره پشت TSMC, Huawei هنوز هم نیاز به تکیه بر تایوان شرکت بر اساس رتبه از 5nm گیرین 1012 برای آینده Mate سری 40; رود منتشر خواهد شد قبل از پایان سال 2020 همسر 40 و 40 Pro خواهد شد, Huawei پیشرفته ترین گوشی های سال است.

پس از گزارش سه ماهه اول خود را شماره TSMC کاهش برآورد خود از جهانی فروش گوشی های هوشمند در سال و همچنین کاهش آن را پیش بینی ریخته گری فروش برای سال 2020 است. وندل هوانگ, VP و رئیس امور مالی از TSMC با برخی از تحلیلگران پیش بینی است که TSMC در سه ماهه دوم درآمد خواهد بود “،” که در واقع به نام بسیار مثبت تماس توسط TSMC پس از چند تحلیلگران کاهش Q2 پیش بینی با توجه به همه گیر.

TSMC به زودی شروع به تولید اپل A14 Bionic chipset خواهد شد که برای اولین بار تولید شده برای گوشی های هوشمند با استفاده از TSMC را 5nm روند گره. این اجازه خواهد داد که هر یک از تراشه های حاوی 15 میلیارد ترانزیستور در مقایسه با 8.5 میلیارد ترانزیستور shoehorned به A13 مصنوعی. بالاتر تعداد ترانزیستورهای مورد استفاده در A14 مصنوعی باعث می شود آن را قوی تر و با انرژی کارآمد تر از این A13 Bionic چیپ ست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im