TSMC در حال حاضر جایگزین Huawei سفارشات لغو شده توسط ایالات متحده ممنوعیت

TSMC بزرگترین قرارداد ریخته گری و خود فهرستی از مشتریان شامل برخی از بزرگ نام فن آوری ستاره های بزرگ از جمله اپل و هواوی تراشه HiSilicon واحد. در سال گذشته جفت شد TSMC بزرگترین و دومین مشتریان بود. دیگر شرکت های شناخته شده که تراشه های تولید شده توسط TSMC شامل کوالکام و مدیاتک. TSMC مقدار زیادی از چیزهایی که در آن صفحه این روز; این شرکت است که انتظار می رود برای شروع ساخت اپل A14 مصنوعی با استفاده از چیپ ست آن 5nm مراحل قبل از ماه جاری به پایان می رسد. جدید مدار مجتمع خواهد آمد با 15 میلیارد ترانزیستور بسته بندی شده در داخل هر تراشه در مقایسه با 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل هر A13 Bionic تراشه. بالاتر تعداد ترانزیستور shoehorned داخل یک مدار مجتمع قوی تر و با انرژی کارآمد آن است.

TSMC می گوید که این تقاضا به اندازه کافی برای پر کردن هر گونه سفارش شکاف های ایجاد شده توسط آمریکا ممنوعیت حمل و نقل به Huawei

Huawei HiSilicon واحد نیز 5nm تراشه تحویل داده شده توسط TSMC در این سال اگر چه گیرین 1020 SoC هنوز به پرده برداری شد. با تشکر از جدید صادرات قانون قرار داده و به محل توسط وزارت تجارت ایالات متحده هر ریخته گری است که با استفاده از فن آوری در ایالات متحده برای تولید تراشه باید برای به دست آوردن مجوز. با این حال ایالات متحده است و به TSMC تا اواسط سپتامبر به کشتی پیشرفته تراشه برای Huawei. این می تواند به دومی تراشه به اندازه کافی برای ساخت یک تعداد مناسب و معقول از آن Mate سری 40 گوشی های برای بعد از این سال. و ما نباید فراموش TSMC را برای ساخت طرح 12 میلیارد دلار تسهیلات ساخت در ایالات متحده است که انتظار می رود که به نوبه خود از 5nm تراشه توسط 2023; آن TSMC احتمالا حمل و نقل 3nm تراشه با 300 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، که در مقایسه با 171.3 میلیون ترانزیستور در هر میلی متر مربع است که در حال بسته بندی شده در 5nm تراشه.

یکccording رویترز کونگ Ming-hsin که رئیس جدید تایوان اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اشاره کرد که امروز آمریکا تلاش نیست به فطرت با تایوان در رابطه با چین است. آویزان گفت: “ایالات متحده نمی خواسته تایوان به قطع همه روابط با چین است. آن را با هدف Huawei.” کونگ اشاره می کند که “همانطور که برای TSMC اگر چه سفارشات خود را دیگر باید Huawei آنها به سرعت پر شده است تا به عنوان دیگر مردم واقعا به آنها نیاز دارید.” به عنوان بزرگترین مستقل ریخته گری در جهان و یکی از تنها دو نفر هستند که قادر به تولید برش لبه 5nm تراشه های (سامسونگ است دیگر) کونگ نیست فقط ترویج تایوان زمانی که او می گوید که. نظرات خود را در مورد TSMC شد seconded توسط ریخته گری رئیس این که گفت: در اوایل این ماه که حتی اگر ایالات متحده به جلوگیری از شرکت خود را از حمل و نقل تراشه برای Huawei وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی تقاضا از شرکت های دیگر به سرعت پر کردن هر گونه شکاف.
کونگ می گوید که ایالات متحده هدف قرار داده Huawei با توجه به آن درک روابط به کمونیست و دولت چین. با این حال سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت (در حال حاضر رئیس پنتاگون دفاع نوآوری هیئت مدیره) به تازگی گفت که ایالات متحده شده است در تلاش برای نگه داشتن Huawei از موفقیت در گوشی های هوشمند و تجهیزات شبکه بازار که در آن در سطح جهانی از آن است که شماره دو و شماره یک بود. به گفته اشمیت, ایالات متحده معتقد است که چینی هستند ماهر در سرقت مالکیت معنوی و کپی کردن تکنولوژی. اگر اشمیت درست است که ایالات متحده نیز خوشحال است در مورد Huawei فراتر اپل در سال گذشته برای تبدیل شدن به جهان و دومین تولید کننده گوشی های هوشمند. با وجود ممنوع بودن توسط وزارت تجارت ایالات متحده از آن ایالات متحده زنجیره تامین از جمله گوگل خدمات تلفن همراه Huawei رشد خود گوشی محموله توسط 17.1 درصد در سال گذشته. سابق اجرایی گوگل می گوید که ایالات متحده به رهبران ناراحت هستند که یک شرکت چینی تبدیل شده است بهتر محصولات از شرکت های ایالات متحده. اشمیت می گوید که مجازات Huawei برای موفقیت آن است که جواب را برای شرکت های آمریکایی. او می گوید که “پاسخ به Huawei…است که به رقابت با داشتن یک محصول و خط تولید است که به عنوان خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>