TSMC له سامسونگ در Q2 تراشه تولید به عنوان 5G تقاضا خواند

وقتی که می آید به شرکت هایی که تولید تراشه برای مشتریان این شرکت است که شما احتمالا فکر می کنم اولین بار است که TSMC. پس از همه, تایوان شرکت مبتنی بر این است که بزرگترین قرارداد ریخته گری در جهان و تولید تراشه برای شرکت هایی مانند Apple, Huawei (حداقل برای لحظه ای), Qualcomm, MediaTek, و دیگران. دومین مستقل ریخته گری متعلق به سامسونگ و هر دو تنها تولید کنندگان تراشه در جهان است که قادر به تولید تراشه در این سال با استفاده از این قوی تر و با انرژی کارآمد 5nm روند گره.

سامسونگ 18.8% سه ماهه دوم جهانی ریخته گری سهم بازار غرق شده است توسط TSMC را 51%

با توجه به شاخص Nikkei Asian Review, سامسونگ باز کردن آن طاق و صرف مقداری پول به TSMC در عرصه 5G تراشه. نسل بعدی از اتصال های بی سیم 5G در نهایت تحویل دانلود دیتا با سرعت برای مصرف کنندگان 10 برابر سریع تر از LTE 4G. آن را منجر به ایجاد فن آوری های جدید و صنایع. با وجود چالش از سامسونگ Nikkei Asian Review اشاره می کند که TSMC سرب در تولید تراشه 5G ممکن است غیر قابل عبور.

حتی زمانی که COVID-19 همه گیر ممکن است ارائه یک چالش به TSMC های اجرایی یک شرکت ژاپنی است که یک تامین کننده برای ریخته گری گفت که “تقاضا از TSMC است و نه پرچم و کارکنان بیشتر مورد نیاز هستند.” $40 میلیارد تینن کارخانه که TSMC شکست زمین در سال 2018 است و تان شدیدا از 5nm اپل A14 Bionic چیپست طراحی شده اند که توسط اپل اما تولید شده در تایوان. اگر همه می رود به عنوان در نظر گرفته شده که 5G در سال 2020 آی فون 12 خانواده خواهد بود که برای اولین بار گوشی های هوشمند در جهان بود که توسط یک 5nm چیپ ست. فرآیند جدید گره اجازه خواهد داد که هر تراشه شامل یک ذهن دمیدن 15 میلیارد ترانزیستور است. مقایسه کنید که به زمان 7nm A13 Bionic تراشه های تولید شده توسط TSMC که قابلیت 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و کارآمد انرژی است.

TSMC نیز 5nm تولید تراشه برای Huawei HiSilicon نیمه هادی واحد. اما بزرگترین تولید کننده تلفن همراه در جهان در این لحظه, Huawei کاملا ترشی را به شکل. از آنجا که دولت ایالات متحده در نظر این شرکت را بسیار نزدیک به کمونیست و دولت چین آن نگران است که تولید کننده چینی جاسوس در پکن طرف. به عنوان یک نتیجه جدید صادرات حکومت به جای قرار دادن در وسط مه مانع از ریخته گری در سراسر جهان از تراشه های حمل و نقل برای Huawei اگر آنها ساخته شده با استفاده از مبدا آمریکا فن آوری است. ایالات متحده اجازه می دهد TSMC برای تولید 5nm تراشه از ویفر که در حال حاضر در تولید به عنوان طولانی به عنوان محموله های ساخته شده بعد از 120 روز از 15 ماه مه (12 سپتامبر).

با وجود مشارکت 15 درصد از TSMC درآمد در سال گذشته هواوی قریب الوقوع حذف از TSMC مشتری فهرستی نشده مجبور ریخته گری را به هر گونه تغییرات وقتی که می آید به هزینه های. ماه گذشته در این شرکت سهامدار جلسه رئیس علامت لیو گفت: وجود خواهد داشت بدون تغییر به 15 میلیارد دلار به 16 میلیارد دلار در هزینه های سرمایه طرح برای سال پایان دسامبر سال 2020 است. شرکت می تواند رسیدگی به این مشکلات به دلیل راه آن دسته جریان وجوه نقد آن را. یک صنعت مالی خودی تماس یک نمودار از TSMC جریان نقدی “یک کار هنری است. آن را کاملا متفاوت از ناهموار نمودار از برق ماشین سازان.” خودی می گوید: “نقاشی کتاب درسی-مانند جریان نقدی گراف نادر در صنعت نیمه رسانا است که مستعد ابتلا به نوسانات.”

حتی اگر Huawei را ترک خواهد کرد کفش های بزرگ برای پر کردن در TSMC که در آن دومین مشتری پس از اپل آن را در سرعت کامل پیش رو برای TSMC در تاینان جایی که 3nm تراشه می تواند رول کردن به عنوان به زودی به عنوان 2022 در نتیجه نگه داشتن مشاهدات ساخته شده توسط اینتل از بنیانگذاران گوردون مور زنده برای لحظه ای. در اواسط دهه 1960 قانون مور به نام برای تراکم ترانزیستور در مدارات مجتمع به دو برابر در هر سال است. در نهایت این تغییر به هر سال دیگر و در حالی که آن کامل شده است, بررسی های اخیر پیشرفت: 7nm تراشه مانند A13 مصنوعی و گل میمون 865 تلفن همراه پلت فرم پاشنه کش حدود 96.5 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، این 5nm نیمه هادی ها به دلیل طول نیمه دوم سال را فشار 171.3 میلیون ترانزیستور در هر میلی متر مربع و 3nm روند گره بسته خواهد شد 300 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ،

در طول سه ماهه دوم این سال TSMC تا به حال 51 درصد از جهانی ریخته گری بازار است. سامسونگ از جمله تراشه های ساخته شده برای محصولات خاص خود را دارد با 18.8%. ریخته گری جهانی متعلق به 7.4% تکه جهانی ریخته گری پای از آوریل تا ژوئن و UMC بعدی با 7.3 درصد سهم. SMIC چین s بزرگترین ریخته گری دستگیر 4.8 درصد از بازار در سه ماهه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im