تهمت قول به آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت به عنوان Fauci خواستار مقامات نیاز به آنها را

  • Coronavirus انتقال را می توان کاهش می یابد از طریق ترکیبی از اجتماعی فاصله افزایش شستن دست ها و استفاده از ماسک های صورت — و در عین حال بسیاری حاضر به پوشیدن پوشش صورت.
  • برخی از مقامات در حال تحمیل ماسک صورت حکم برای جوامع خود به محدود کردن گسترش اما مغلوب ساختن پیشی جستن است قول داد به منظور آمریکایی ها به پوشیدن ماسک.
  • تهمت نیست Dr. Anthony Fauci خواست رهبران محلی به “به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” در مردم را به پوشیدن ماسک.

بیشتر و بیشتر مطالعات ثابت کند که در صورت ماسک موثر در توقف قطرات و ذرات معلق در هوا شامل رمان coronavirus از آلوده کردن افراد دیگر است. این ویروس می تواند معطل در هوا برای بیش از مدت طولانی از ابتدا معتقد بودند و افرادی که وقت خود را صرف با هم در داخل خانه در معرض خطر آلوده شدن. صورت را پوشش می دهد و نمی خواهد از بین بردن خطر به طور کامل, اما آنها می توانند آن را کاهش دهد به طور قابل توجهی. یک مطالعه اخیر نشان داد که دو سبک عینک ماسک صورت بعد از یک COVID-19 مثبت تشخیص و برش مو از 139 مشتریان. هیچ یک از مشتریان خود را آلوده شدند. در مقایسه با افرادی که سرفه و عطسه و یا حتی فقط با صدای بلند صحبت بدون ماسک می تواند دیگران را آلوده. یک فرد آلوده 52 نفر در یک گروه کر عمل است که به طول انجامید کمتر از سه ساعت است. تولد پنج منجر به پنج مورد تأیید به عنوان یکی از آنها بود و در حال حاضر آلوده در زمان. این ها و داستان های بی شماری ثابت کند که چگونه از آن آسان است برای پاتوژن به گسترش در داخل خانه.

هنوز برخی از مردم در حال حاضر به پوشیدن ماسک صورت با وجود نصب شواهد علمی ثابت می کند که ماسک’ اثر. مقامات در قدرت که مقاومت با پوشیدن ماسک در بخشی از مسئول آن است. رئیس جمهور تهمت است بهترین مثال در ایالات متحده اگر چه ضد maskers وجود دارد در کشورهای دیگر نیز هست. مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به تازگی به نظر می رسد در پوشیدن یک ماسک صورت و رفتار او ممکن است سوخت ضد maskers. اما رئیس جمهور آماده نیست و به منظور آمریکایی ها به پوشیدن ماسک. این کاملا مخالف با توجه به گفتههای اخیر که در برابر آخرین توصیه از دکتر Anthony Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: فاکس نیوز (از طریق اخبار بی بی سی) که او موافق نیست با ملی, ماسک, قیمومیت و گفت که مردم باید “خاص آزادی است.”

نظرات خود را به عنوان ملت در برخورد با یک شماره ثبت از موارد. تعدادی از عفونت در صدر 70,000 موارد بیش از یک بار در طول این هفته یک شکل است که تقریبا دو قله از بازگشت در ماه آوریل است. متحده بازگشایی و کاسته محدودیت و برخی از مردم را متوقف کرده اند احترام اجتماعی فاصله و ماسک صورت مشاوره.

“هنگامی که شما زندگی می کنند زندگی خود را و تلاش برای باز کردن این کشور, شما در حال رفتن به در تماس با مردم است. و به همین دلیل ما می دانیم که ماسک واقعا مهم هستند و ما باید با استفاده از آنها در همه جا” Fauci گفت: در طول یک مجازی ما اتاق بازرگانی رویداد روز جمعه در سی ان ان. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواست فرمانداران و شهرداران به “به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” به مردم به پوشیدن ماسک.

Fauci گفت که افرادی که نمی پوشیدن ماسک در واقع کاهش بازگشایی این کشور است. این متخصص بیماری های عفونی اشاره کرد که او احترام می گذارد “روح استقلال در کشور ما” اما این وضعیت متفاوت است. مردم نیاز به درک که جوامع باید به جلو و با هم به منظور حاوی COVID-19. “اگر ما می تواند بیشتر مردم درک کنند که امیدوارم ما بیشتر افرادی که مایل به پوشیدن ماسک.”

او گفت: “مصرانه از رهبران سیاسی محلی و دیگر رهبران در ایالات و شهرستانها و شهرها به عنوان قوی به عنوان ممکن است در گرفتن شهروندان خود را به پوشیدن ماسک.”

Fauci و مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد و در همان روز در تنظیمات مختلف بیشتر تاکید بر تنش های بین آنها را. مقامات کاخ سفید اخیرا با انتقاد Fauci یک حرکت که به نظر می رسید برای نشان رسمی می تواند اخراج یا کنار به عنوان برگ برنده دولت به نظر می رسد برای مردم به سرزنش خود را شکست.

Fauci نیست تنها متخصص معرفی ماسک صورت داد. “ما در حال دفاع در برابر COVID-19,” CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در اوایل این هفته. “پارچه پوشش صورت یکی از قدرتمند ترین سلاح ما باید به سرعت و متوقف کردن گسترش ویروس – به ویژه هنگامی که استفاده جهانی در محیط جامعه.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم مقاومت در برابر این ایده از ماسک صورت اجباری, BBC اشاره می کند که اکثریت دولت فرمانداران دستور داده اند استفاده اجباری از ماسک در خارج از منزل از جمله رهبران جمهوری خواه که قبلا مخالف حکم اما پس از به حواس خود می آیند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im