مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما باید آهسته coronavirus تست, اما او نمی تواند بدون آن زندگی می کنند

  • Coronavirus تست باقی می ماند قابل مشاهده مشکل برای رئیس جمهور تهمت که نگه می دارد و اصرار دارد که افزایش تعداد تست های مسئول افزایش اخیر در موارد.
  • کارشناسان در حال حاضر توضیح داد که چرا چنین ادعا می کند حس را ندارد. حتی بدون تست این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش اگر مردم نمی اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از آن.
  • خصوصی, تهمت وحشت زده در مورد آلوده شدن و چگونه است که نگاه خود را در انتخابات ریاست جمهوری. یک گزارش مفصل امنیت و ایمنی اقدامات کاخ سفید با در نظر گرفتن به سپر مغلوب ساختن پیشی جستن از COVID-19 از جمله آزمایش های گسترده ای از تمام افرادی که در تماس با او و یا کار در کاخ سفید است.

از اولین ماه از ما coronavirus اپیدمی رئیس جمهور تهمت ساخته شده موضع خود را در تست روشن: بیشتر شما در آزمون بیشتر موارد شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن و بدتر اپتیک. که شد مکرر فصاحت و بلاغت در ماه است که به دنبال مانند زمانی که برای اولین بار کاخ سفید در کارکنان تشخیص داده شد و یا اخیرا که چند متحده که بازگشایی تجربه یک افزایش در موارد تنظیم روزانه پرونده که تحت الشعاع اوج قبلی.

تا آنجا که تهمت ممکن است نفرت تصویر که دولت را تست کمپین رنگ اپتیک از رئیس جمهور ایالات متحده که شما با بدترین ویروس در سال است و حتی بدتر. به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع دوست دارد COVID-19 تست. گزارش های اخیر نشان داده اند که کاخ سفید خود را تشدید کرده است تلاش برای نگه داشتن جمهور امن با پروتکل های خود را از جمله کافی تست.

عمومی تست

با بیش از 3.04 میلیون نفر و بیش از 133,000 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه, امریکا, برای اولین بار در جهان هر دو وقتی که می آید به COVID-19 موارد و مرگ و میر. اما تهمت نگه می دارد شکایت درباره افزایش تعداد آزمون است که تشخیص بیشتر و بیشتر عفونت. در اینجا فقط برخی از توییت های اخیر به ترتیب پوشش استقلال روز آخر هفته:

مغلوب ساختن پیشی جستن مغالطه در مورد تست آسان است به از بین بردن. عدم وجود تست را ندارد این مشکل از بین برود. در واقع عدم تست خواهد به نفع ادامه داد: گسترش به عنوان حامل بدون علامت می تواند ادامه گسترش بیماری بدون دانستن آنها آن را داشته باشد. بعضی از آنها حتی پس از گرفتن یک تست مثبت و قرار می دهد که زندگی در خطر است.

Dr. Anthony Fauci تایید شهادت اخیر که او و همکارانش شده اند دستور به کاهش تست و اگر هر چیزی, تست افزایش خواهد یافت. عفونی, متخصص بیماری توضیح داده شده از یک روش جدید برای تست حتی بیشتر از مردم است که می تواند کمک به مقامات کشف asymptomatics سریع تر از قبل در حالی که همچنین صرفه جویی در منابع است.

دیگر کارشناسان مانند دکتر تام فریدن سابق CDC کارگردان همچنین اشاره کرد چند روز پیش که افزایش اخیر در تست نیست و در نتیجه افزایش تست. این ویروس گسترش سریع تر و آسان تر از قبل.

“به عنوان یک دانشمند متخصص اپیدمیولوژی, من می توانم به شما بگویم با 100% یقین است که در بسیاری از کشورهای که در آن شما شاهد افزایش آن است که یک افزایش واقعی” فریدن گفت: فاکس نیوز یکشنبه یک هفته قبل از. “این است که تست های بیشتر. آن است که بیشتر گسترش ویروس. … شماره شما در حال دیدن هستند فقط نوک کوه یخ حتی بیشتر گسترش یافته است.”

رابرت Redfield فعلی CDC کارگردان همچنین گفت: چند هفته پیش که تعداد واقعی موارد ممکن است ده برابر بیشتر از آنچه تأييد شده از طریق تست PCR.

افزایش آزمایش نشان می دهد یک درصد پایین تر در تایید موارد اگر ویروس هم در داخل جوامع به راحتی. به عنوان طولانی به عنوان مثبت درصد رها نمی کند به مستند سطوح آن را بعید است این ویروس را شامل می شود.

بالا بودن تعداد موارد و مرگ و مير قطعا کمک نمی کند با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش. متعدد خطاهای سیاست در واقع می تواند توضیح دهد که امریکا رکورد COVID-19 caseload. و افزایش تست فقط کمک می کند تا ثابت کند که مشکلات همچنان وجود دارد.

چه جالب است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به ستایش تست بدون تحقق آن. در توییت بالای او باعث می شود توجه داشته باشید از این واقعیت است که بیشتر افراد جوان هستند که تشخیص داده شده نسبت به قبل. که در واقع یک مثبت آن را به عنوان به معنی افزایش تست می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در asymptomatics تر از همیشه. او همچنین ادعا می کند که میزان مرگ و میر کاهش یافته است. که هم مثبت است که ارزش برجسته. اما این که نتیجه مستقیم افزایش تست به عنوان به خوبی. مردم بیشتر به شما پیدا کردن کاهش میزان مرگ و میر خواهد بود به خصوص اگر بسیاری از کسانی که تست شده هستند و جوان.


کاخ سفید تست

یک گزارش اخیر توضیح داد که چگونه کاخ سفید تشدید تلاش خود را برای حفظ تهمت امن از جمله آزمایش های گسترده ای از مردم در اطراف او. این باعث می شود که رئیس جمهور احساس می کنید به اندازه کافی امن به پوشیدن ماسک.

مقامات کاخ سفید دقت صفحه نمایش سالن که در آن تهمت سفر با کمک امنیتی و پزشکی تیم است. حمام و سرویس بهداشتی رئیس جمهور استفاده پاک و مقادیر و هر کسی که در تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است. کاخ سفید کارکنان در اطراف او در حال آزمایش به طور منظم و همچنین در این گزارش گفت:. همه از این حتی اگر کاخ سفید می خواهد به اخراج الزامات مورد نیاز برای حرارت چک و در صورت ماسک برای پروژه یک تصویر است که کشور در حال حرکت است ،

خصوصی, مغلوب ساختن پیشی جستن شده است وحشت زده از اینکه چگونه آن را مانند نگاه کنید اگر او آلوده شدند نمایش “افزایش نگرانی” در مورد این موضوع به خصوص پس از کارکنان کاخ سفید در مجاورت کردم ویروس. این هفته خبری که در برزیل جنجال برانگیز رهبر رئیس جمهور Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای coronavirus پس از گزارش یک تب بالا می تواند بیشتر مزاحم مغلوب ساختن پیشی جستن. Bolsonaro تا به حال به طور مشابه بی اعتنا رویکرد در برخورد با محلی coronavirus شیوع طرفدار اقتصاد بیش از مستندات و کم اهمیت جلوه دادن شدت بیماری است. برزیل دوم در جهان-بالاترین COVID-19 caseload پس از ما.

کل هیئت لهستانی رئیس جمهور Andrej Duda مورد آزمایش قرار گرفت قبل از ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین تمام مقامات حاضر در این رویداد چند هفته پیش.

در مصاحبه ای که در آن او توضیح داد که همه چیز او می کند به کاهش خطر ابتلا به عفونت Fauci به ظاهر تایید افزایش COVID-19 تست شیوه های کاخ سفید است. “من صرف نیم روز به تنهایی در دفتر من و من پاره وقت در کاخ سفید گفت: واشنگتن پست زمانی که جزئیات زندگی روزمره است. او نشان داد بعد از آن در مصاحبه ای که او می شود “هر زمان” او می رود به کاخ سفید است.

اخیرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور دختر, Kimberly Guilfoyle آزمایش مثبت قبل از او قرار بود برای حضور در کوه راشمور رویداد. او “بلافاصله جدا شده به منظور محدود کردن هر گونه قرار گرفتن در معرض” مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی رئیس ستاد Sergio Gor گفته سی ان ان.

این همه مدرک که مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحالم که همه از این تست در اختیار او با وجود رسمی خود پیام در COVID-19 تست. به طور منظم آمریکایی ها نمی توانیم به دوستان و خانواده خود را آزمایش هر بار آنها را ملاقات کند. آنها ممکن است تلقی به عنوان اساسی به عنوان رئیس جمهور و دیگر مقامات اما مردم سزاوار به می دانم که اگر آنها COVID-19 به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. فقط تست های پیشرفته مبارزات می توانید که ممکن است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de