مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما نمی تعطیل برای دوم coronavirus موجایالات متحده نمی خواهد “تعطیل” اگر موج دیگری از coronavirus موارد حملات و یا حداقل این چیزی است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است این کشور و بقیه جهان است. به عنوان تپه گزارش خود بیانیه ای جسورانه در یک تور از یک کارخانه فورد در میشیگان این هفته است.

“مردم می گویند که بسیار متمایز امکان” مغلوب ساختن پیشی جستن این گزارش گفت:. “این استاندارد است. و ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی. ما در حال رفتن به کشور است. ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی. این که آیا آن یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

اعتماد به نفس فوق العاده است اما کسی که احتمالا باید به یاد او که آن را به او.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را به صورت بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است. به عنوان رئیس جمهور او بدیهی است که بسیاری از سوالات را پاسخ در مورد چگونگی این کشور است دست زدن به شیوع بیماری مرگبار اما وقتی که می آید به چیزهایی مانند اجتماعی فاصله اجباری, تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات آنچه که او می گوید به معنی بسیار کم است.

که همواره مورد آن را به هر فرد برای تعیین چه نوع از اقدامات آنها تصمیم می گیرید را برای جلوگیری از گسترش ویروس و اطمینان از سلامت خود شهروندان است. این تصمیمات در سطح دولت بلکه در سطح محلی و دولت های محلی می تواند موضوع دستورالعمل های خود را اگر آنها احساس می کنید آن است که در بهترین منافع ساکنان که اقامت وجود دارد.

اگر شما می خواهید برای اینکه چیزها حتی بیشتر گرانول, کسب و کار نیز باید این حق را برای تعیین زمانی که و چگونه آنها بازگشایی شده است. آنها می توانند تصمیم بگیرند که این اقدامات آنها می خواهند و اگر موج دوم از عفونت شروع به افزایش آنها می توانید تصمیم به تعطیل برای محدود کردن خدمات به عنوان.

صحبت از موج دوم آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که برخی از ایالات آمریکا نیست آماده به محدودیت زمانی که آنها فکر می کردند. چندین ایالت از جمله ایالت کارولینای شمالی و تگزاس گزارش داده اند که افزایش عفونت اعداد حتی به عنوان آنها شروع به سهولت مستند اقدامات و صدور دستورالعمل برای بازگشایی.

رئیس جمهور به عنوان او نشان داده است که توانایی به انجام این کار می تواند گسترده اظهارات در مورد امید خود را برای آینده کشور در مواجهه با این بیماری همه گیر. اگر او می خواهد برای اطمینان بخشیدن به مردم که اقتصاد است که قصد ندارم به طور کامل سقوط که معتبر و مناسب ترین چیزی که برای یک رئیس جمهور را انجام دهد.

او نمی کند با این حال به تصمیم می گیرید که چگونه این نقش.

منبع تصویر: شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>