• رئیس جمهور تهمت و گفت: او را هیدروکسی کلروکین دوباره “اگر او فکر کرد که او در معرض” به رمان coronavirus حتی پس از آزمایش های گسترده ثابت کرده است که ضد مالاریا مواد مخدر نیست به عنوان موثر در درمان COVID-19 همانطور که در ابتدا معتقد بودند.
  • این دارو می تواند عوارض جانبی جدی و بدون هیچ اثبات آن می تواند به جلوگیری از عفونت یا.
  • به طور جداگانه مطالعه ای در هیدروکسی کلروکین نسخه در طول 10 هفته دوره داشت افزایش قابل توجهی در سفارشات در مقایسه با سال 2019 به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تایید و هیدروکسی کلروکین در تلویزیون در اواسط ماه مارس.

از همه تجربی داروهای مورد استفاده در COVID-19 درمان هیدروکسی کلروکین ترین و جنجالی که به دلیل یک مرد تنها. رئیس جمهور تهمت شده است دفاع برای استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان این رمان coronavirus از لحظه اول مطالعات پیشنهاد این دارو ممکن است. او تماس گرفته شده پایین هیجان خود را به عنوان نتایج حاصل از بزرگتر مطالعات آمد در برجسته شدید قلبی عوارض جانبی ضد مالاریا دارو در COVID-19 بيمار. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس دوباره آن را با ساخت یک تعجب آور سخن گفتن در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفته مصرف هیدروکسی کلروکین و سپس پس از آن خود را اعلام کرد رژیم را متوقف خواهد کرد. از آن زمان به بعد ما شاهد نتایج یک مطالعه گسترده که در نگاه نزدیک به 100,000 COVID-19 بيمار نتیجه رسید که هیدروکسی کلروکین تر است به احتمال زیاد منجر به شدید مسائل مربوط به سلامت از ارائه هر گونه مزایای coronavirus بیماران. سازمان بهداشت جهانی (WHO) متوقف هیدروکسی کلروکین مطالعات در اوایل این هفته و فرانسه و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا به دنبال خود منجر شود. شما ممکن است فکر می کنم که خواهد بود که پایان داستان اما شما اشتباه باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هنوز هم این دارو اگر او گرفتار این ویروس حتی اگر هیچ مدرکی وجود دارد کار می کند و حتی خطرناک تر از آن برای تلفن های موبایل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany که او احساس “کامل” پس از هیدروکسی کلروکین در درمان تپه گزارش. “او احساس کاملا بزرگ پس از گرفتن این رژیم,” او گفت:. McEnany صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مواد مخدر قبل از روز پنج شنبه در این جلسه و رئیس جمهور به او گفت که او “آن را دوباره اگر او فکر کرد که او قرار گرفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او مصرف هیدروکسی کلروکین با روي به عنوان یک اقدام پیشگیرانه حتی اگر هیچ مدرکی وجود دارد این درمان خاص می تواند به جلوگیری از عفونت با رمان coronavirus.

McEnany گفت: در این جلسه که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان خود را که با توجه به مصرف دارو که نیاز به تجویز شود. اما او گفت که هیدروکسی کلروکین تایید شده برای خارج از برچسب استفاده کنید و آن را امن برای شرایط دیگر.

“در بسیاری از اغراق در مورد این که نا امن است. برخی از چیزهایی که من دیده ام گزارش شده در خارج وجود دارد وجود دارد عواقب بازداری مردم از استخدام در واقعی بالینی” McEnany گفت. “این مهم است که توجه داشته باشید که این دارو شده است با خیال راحت استفاده شده توسط میلیون ها نفر از مردم برای یک مدت زمان طولانی است.”

منبع تصویر: انجمن پزشکی آمریکا “نسخه پر کردن الگوهای معمولا استفاده می شود مواد مخدر در طول Coronavirus بیماری 2019 همه گیر در ایالات متحده است. هفتگی نسخه از 16 فوریه تا مارس 25 سال 2020 بودند در مقایسه با کسانی که از 17 فوریه مارس 27 2019. هر روز در محور x اشاره به آخرین روز از هفته است. امارات نشان می دهد اورژانس با استفاده از مجوز; FDA غذا و دارو; و که سازمان بهداشت جهانی است.”

مشکل با این خاص است که آن را فوق العاده ریاکارانه است. بله ضد مالاریا مواد مخدر نیز استفاده می شود برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید با این نسخهها کار برای کسانی که شرایط پزشکی و آن را امن برای استفاده است. اما COVID-19 درمانی نیاز به دوزهای بسیار بالاتر و افزایش غلظت آن می تواند منجر به عوارض جانبی خطرناک-اثرات. این مهم است که به تاکید است که هیدروکسی کلروکین در واقع می تواند شما را بکشند.

خطرناک تر است این واقعیت است که این دارو به طور گسترده ای در دسترس است و برخی از مردم ممکن است بخواهید به استفاده از آن به این دلیل که رئیس جمهور گفت: این خوب است و یا اینکه او ظاهرا درمان شده با آن است.

معلوم می شود که آمریکایی ها باید به گوش همه این هیدروکسی کلروکین بحث خریداری کرده و بارهای از مواد مخدر در چند ماه گذشته ، جدید بریگهام و بیمارستان زنان (مطالعه مقايسه نسخه برای هیدروکسی کلروکین و دیگر معمولا داروهای تجویز شده برای همان 10 هفته دوره در سال 2019 و 2020. جای تعجب نیست هیدروکسی کلروکین نسخه های سر به فلک کشید همانطور که در نمودار بالا و پایین.

“شده اند وجود دارد موارد که هیدروکسی کلروکین تجویز افزایش یافته بود و کمبود گزارش شده بود اما این مطالعه قرار می دهد یک نور افکن در حدی که بیش از حد هیدروکسی کلروکین/کلروکين نسخه پر شد, در سراسر کشور” نویسنده مسئول دکتر حیدر Warraich گفت MedicalXpress. “این تحلیل را شامل نمی شود بیمارانی که تجویز شد HCQ در یک محیط بیمارستانی—این به این معنی است که بیماران شده است می تواند مصرف مواد مخدر در خانه و بدون نظارت و یا نظارت برای عوارض جانبی است.”

منبع تصویر: انجمن پزشکی آمریکا “نسخه پر کردن الگوهای معمولا استفاده می شود مواد مخدر در طول Coronavirus بیماری 2019 همه گیر در ایالات متحده است. هفتگی نسخه از 16 فوریه تا مارس 25 سال 2020 بودند در مقایسه با کسانی که از 17 فوریه مارس 27 2019. هر روز در محور x اشاره به آخرین روز از هفته است. امارات نشان می دهد اورژانس با استفاده از مجوز; FDA غذا و دارو; و که سازمان بهداشت جهانی است.”

این تیم نگاه در نسخه بین فوریه 16 و 25 آوریل و در بر داشت که پر برای تمام داروهای آنها در نگاه به اوج خود رسید و در طول هفته از مارس 15 مارس 21 سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13th. اولین هیدروکسی کلروکین مطالعه به نظر می رسد در preprint فرم در مارس 17 و تهمت تایید دارو در مارس 19.

این تیم متوجه شد که هیدروکسی کلروکین/کلروکين پر از 28 قرص افزایش یافته و از 2,208 فتح کرد گرفته شد نسخه در سال 2019 به 45,858 سفارشات در سال 2020 است. که 1,977 درصد افزایش یافته است. بیش از 10 سال وجود دارد 483, 425 بیش از حد هیدروکسی کلروکین را پر می کند در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. کمبود هیدروکسی کلروکین برای بیمارانی که واقعا نیاز به آن را نیز مشاهده شده در طول دوره.

“در طول این همه گیر شده است وجود دارد هر دو اطلاعات خوب و اطلاعات غلط در مورد فواید و مضرات بالقوه مشترک داروها مانند هیدروکسی کلروکین در حال حدس که ثابت داروها برای نارسایی قلبی ممکن است مضر در این جمعیت از بیماران” Warraich گفت. “یکی مثبت پیدا کردن این است که ما نمی بینیم استارک کاهش در نسخه پر برای روال مزمن اما یافته های ما برای HCQ هستند در مورد.”


رئیس جمهور تهمت صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید است. منبع تصویر: شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im