مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او متوقف مصرف هیدروکسی کلروکین اما نه به این دلیل آن را می سازد coronavirus بدتر

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او متوقف مصرف ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.
  • این دارو هیچ مزایای ثابت برای coronavirus بیماران و نمی جلوگیری از COVID-19 عفونت است.
  • مطالعات متعدد را در بر داشت مواد مخدر را در واقع می تواند علائم بدتر و افزایش مرگ و میر از COVID-19 در میان بیماران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عناوین ساخته شده در سراسر جهان برای خود ادعا می کنند که او شروع به در نظر گرفتن ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین چرا که او “شنیده ام بسیاری از داستان های خوب” نشان می دهد که آن می تواند به جلوگیری و یا درمان عفونت رمان coronavirus. در حال حاضر با شواهد نصب که احتمال کمی برای کمک و باعث می شود که علائم بدتر تهمت ادعای او توقف خود داروی معمول است.

تهمت و ادعا کرد که او در زمان یک هفته دو “برنامه” از مواد مخدر پس از مشورت با کاخ سفید و پس از یادگیری است که چندین کارکنان کاخ سفید تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او تصمیم به قطع مصرف مواد مخدر می آید پس از بارها و بارها در دفاع از استفاده از دارو با وجود شواهد روشن است که آن را باید مورد استفاده قرار گیرد برای درمان عفونت کروناویروس.

“من شنیده ام فوق العاده ای گزارش در مورد آن. من شنیده ام فوق العاده ای گزارش” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: به دلیل خودداری از ذکر این ثروت از اطلاعات متناقضی است که نشان می دهد دقیقا برعکس است. “بسیاری از مردم فکر می کنم آن جان خود را نجات داد. پزشکان آمده با گزارش. شما تا به حال یک مطالعه در فرانسه شما تا به حال یک مطالعه در ایتالیا بودند که باور نکردنی مطالعات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا در دفاع از خود استفاده از مواد مخدر در حالی که این ادعا که کارکنان بهداشتی درمانی از جمله پزشکان و پرستاران هستند و مصرف آن برای جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده. در آنجا صفر است شواهدی وجود دارد که این ادعا درست است و پزشکان بارها هشدار داده در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19.

در حال حاضر هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 و در حالی که کار بر روی یک واکسن همچنان در سرعت فوق العاده خطرناک, آن را هنوز هم به احتمال زیاد ماه و یا شاید حتی یک سال قبل از واکسن امن تلقی می شود و می تواند ساخته شده به طور گسترده ای در دسترس است. هر کسی این ادعا به یک درمان یا طب محافظ رژیم به مبارزه با عفونت غلط است در بهترین حالت و یا عمدا به خطر انداختن زندگی در بدترین حالت.

برای رئیس جمهور ایالات متحده اعلام او مصرف دارو اثبات نشده در حالی که پزشکان و دانشمندان در سراسر جهان در حال هشدار به مردم برای جلوگیری از که همان دارو است که آن را تقریبا همتراز برای دوره های این روز است. نباید آن را, اما از آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او احساس خوب و اشاره کرد “من هنوز اینجا” طی مصاحبه ای در برنامه اندازه گیری کامل. “هیدروکسی تا به حال فوق العاده است اگر شما در آن نگاه کنید فوق العاده ای بررسی بیحوصلگی حرف زدن.”

در مورد این بود در حال حاضر کاملا روشن: شما باید هیدروکسی کلروکین برای درمان عفونت کروناویروس و نه باید به شما آن را به عنوان برخی از نوع پیشگیرانه اندازه گیری برای محافظت از خودتان را از ویروس. شما می توانید به معنای واقعی کلمه تا پایان مرده به عنوان یک نتیجه.

رئیس جمهور تهمت آدرس خبرنگاران منبع تصویر: ارین Schaff/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im