مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی می گوید ناسالم آمریکایی ها مقصر هستند برای بالا ما coronavirus مرگ و میر

  • Coronavirus شیوع بیماری در حال گسترش در سراسر ایالات متحده در نیروی برای بیشتر از دو ماه در حال حاضر آلوده تقریبا 1.5 میلیون آمریکایی و کشتن تقریبا 90,000.
  • در سی ان ان روز یکشنبه وزیر بهداشت الکس آذر تحویل یک پیام در مورد اینکه چرا coronavirus همه گیر شده است آنقدر شدید در آمریکا — این دلیل است که بسیاری از ما آنقدر ناسالم با هزاران اساسی شرایط بهداشتی است که تشدید COVID-19 ویروس.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آخر هفته در زمان جای تعجب نوبه خود عجیب و غریب در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس که دقیقا نمی شده است ملاقات با جهانی تحسین از نظر همه چیز از متضاد ارشاد صادر شده به بیش از حد خوش بینانه صحبت کنید که تحت سلطه این بیماری همه گیر را در اوایل روز است.

در طول یکشنبه ظاهر در سی ان ان دولت از اتحادیهایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر با اشاره به مقصر از انواع که مسئول چگونه بیرحمانه coronavirus است rampaging در سراسر آمریکا است که مقصر است خوب من و شما و این واقعیت است که ما احتمالا نه به عنوان سالم به عنوان ما می خواهم به.

“متاسفانه جمعیت آمریکا بسیار متنوع … این جمعیت قابل توجه ناسالم بیماریهای همراه که بسیاری از افراد در جوامع ما به ویژه آفریقایی-آمریکایی اقلیت جوامع به خصوص در معرض خطر در اینجا به دلیل قابل توجهی در زمینه بیماری, سلامت, نابرابری و بیماری, بیماریهای,” آذر گفت. “و این تاسف میراث ما در سیستم مراقبت های بهداشتی است که ما قطعا نیاز به آدرس.”

آن را قطعا یک کمی عجیب و غریب پیام برای تحویل در زمانی که یک فاجعه تاریخی roiled روزانه زندگی در امریکا و میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود را در یک ترسناک سرعت — در واقع با تلفات نزدیک شدن به یک رکود بزرگ-دوره سطح از بیکاری است. می گویند هیچ چیز از این واقعیت که از صبح روز دوشنبه تقریبا 90 ، 000 نفر در ایالات متحده در حال حاضر مرده از COVID-19 ویروس با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.

درست است که این نوع از عوامل منجر به شدت از این ویروس مرگبار است. اما آنچه هم درست است که این نوع از فاجعه بی سابقه ای که در زمان عادی را به ریاست جمهوری ارائه “تنها چیزی که ما باید بترسیم” پیام به آمریکایی ها به جای صدور است که بیشتر در امتداد خطوط — هی همه از این نوع از گسل های خود را.

میزبان جیک Tapper جستوجو کرد که آیا آذر متوجه شدم که آنچه که او بود بنحوی که در آن مردم آمریکا را گسل بحران تبدیل شده است آنقدر شدید. “آه, نه, جیک, لطفا, نمی — please don’t تحریف نه این است که در مورد گسل” آذر گفت: با راه تلاش برای پاک کردن اظهارات خود. “این در مورد ساده — ساده اپیدمیولوژی و بیان کرد که اگر ما فشار خون بالا, اگر ما دیابت, ما در حال حاضر با خطر بیشتری از عوارض شديد از تاج — از این کوروناویروس. که را — که همه به من می گفت. و شما می دانید که.”


مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر بهداشت الکس آذر منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de