مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت آتش سوزی در نزدیکی انفجار مرگبار در Huawei

امروز در سالگرد Huawei گنجاندن در وزارت تجارت ایالات متحده را نهاد فهرست جلوگیری از این شرکت را از دسترسی به آن در ایالات متحده عرضه زنجیره ای کفش دیگر کاهش یافته است. CNBC گزارش امروز که برگ برنده دولت در مسدود کردن محموله از تراشه برای Huawei از ریخته گری در سراسر جهان است. ترین تکنولوژی شرکت هایی مانند اپل و کوالکام و مدیاتک خود را طراحی تراشه اما آیا این امکانات برای تولید آنها. این جایی است که ریخته گری مثل TSMC در آمده است; دوم تولید کنندگان تراشه مانند A13 مصنوعی برای اپل, Kirin 990 برای Huawei و Snapdragon 865 پلت فرم تلفن همراه برای کوالکام.

TSMC خواهد شد نیاز به یک مجوز خاص از آمریکا برای کشتی محصول به Huawei

وزارت بازرگانی گفت: امروز آن است که تغییر یک قانون صادرات به “هدف استراتژیک Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی ایالات متحده آمریکا نرم افزار و فن آوری است.” این اداره می افزاید که امروز “اعلام قطع Huawei تلاش برای تضعیف کنترل صادرات ایالات متحده.” Huawei حرکت کرده و تولید برخی از تراشه های به SMIC چین s بزرگترین ریخته گری. اما در 14nm SMIC چندین فرایند گره پشت TSMC را 5nm روند گره. است که تفاوت بین بسته بندی یک تراشه با حدود 44 میلیون تراشه در هر میلی متر مربع و 171.3 میلیون در هر میلی متر مربع. Huawei است که با استفاده از SMIC تولید قابلیت های برای تولید گیرین 710A چیپ ست برای اواسط محدوده گوشی های.

در ضمن TSMC قرار بود به کشتی به Huawei اولین 5nm تراشه گیرین بعد از این سال. که جزء بود و انتظار می رود به قدرت آینده Mate سری 40, Huawei پیشرفته ترین گوشی های سال. تحت حکومت تغییر, خارجی, ریخته گری با استفاده از تراشه های ساخت تجهیزات از منابع ایالات متحده مجبور خواهد شد برای به دست آوردن مجوز از ایالات متحده قبل از آنها کشتی تراشه برای Huawei یا آن HiSilicon تابعه. اداره ویلبر راس گفت که تغییر حکومت “جلوگیری از آمریکا فن آوری را قادر می سازد كه فعالیت های خلاف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و سیاست خارجی منافع است.” راس ادعا می کند که Huawei و وابسته به آن “پا کرده اند تا تلاش برای تضعیف این امنیت ملی مبتنی بر محدودیت.” ایالات متحده اجازه خواهد داد ویفر در حال حاضر در تولید تحویل داده می شود برای Huawei تا زمانی که محموله های ساخته شده بعد از 120 روز از امروز.

به دلیل آن است که در ایالات متحده نهاد لیست Huawei مجاز به استفاده از گوگل خدمات تلفن همراه برای گوشی های. که بدان معنی است که هواوی گوشی نمی تواند اجرا شود برنامه های مانند Google Play Store, Gmail, Google, نقشه ها, جستجوی گوگل, درایو, و بیشتر. این هیچ معامله بزرگ در داخل چین که در آن بسیاری از برنامه های گوگل ممنوع, به هر حال. اما آن را تحت تاثیر قرار فروش دستگاه های Huawei در خارج از چین است. با وجود ممنوعیت, Huawei قادر به کشتی 240 میلیون گوشی در سال گذشته برای 17 درصد سود سالانه. این شرکت در مسیرهای سامسونگ اما آیا مدیریت به پیش افتادن از آی فون اپل محموله های سال گذشته است. این می تواند نه لطفا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه هنگامی که علائم وجود دارد که Huawei قادر به خرید کلید آمریکایی لوازم off-shore.

هواوی نیز بالا تامین کننده تجهیزات شبکه در جهان است. ایالات متحده بارها و بارها خواسته متحدان آن را اجازه می دهد Huawei دنده برای استفاده در شبکه های 5G. اما Huawei است که گفته می شود سال جلوتر از رقبای خود در نظر تکنولوژی و نیز ارائه می دهد مشتریان برجسته و شرایط تامین مالی با توجه به روابط خود با بانک مرکزی چین است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته تمدید برای یک سال یک تا ممنوعیت استفاده از تجهیزات شبکه های ساخته شده توسط شرکت ها به عنوان یک تهدید امنیت ملی در ایالات متحده است. علاوه بر این هواوی که بخشنامه نیز با هدف همکار تولید کننده چینی ZTE. ایالات متحده در نظر هر دو شرکت به امنیت ملی تهدید به دلیل اتهام روابط به کمونیست و دولت چین. چند روستایی شرکت های مخابراتی در ایران بوده است با استفاده از Huawei تجهیزات شبکه تحت یک مجوز موقت بود که به پایان می رسد امروز. وزارت بازرگانی تمدید انقضای مجوز موقت به اوت 13 و هشدار داد که این امر می تواند آخرین باری که آن را تمدید مجوز در تاریخ انقضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net