بالا محقق معتقد است موثر coronavirus درمان می تواند وارد این سال

  • موثر coronavirus دارو ممکن است آماده شود تا پایان سال با توجه به محقق دکتر Nevan Krogan.
  • Krogan پاسخ تعدادی از coronavirus-سوالات مرتبط با طول Reddit AMA اوایل امروز.
  • یک coronavirus واکسن در ضمن به احتمال زیاد نمی خواهد آماده شود در سال 2020 است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از گیج کننده تر جنبه های کروناویروس همه گیر شده است که چگونه به سرعت بسیاری شده اند به آغوش مزخرف تئوری های توطئه در مورد ویروس و به نوبه خود گسترش اطلاعات غلط دور و گسترده. فقط در هفته گذشته برای مثال یک نادان و فکری نادرست فیلم در مورد کوروناویروس با عنوان Plandemic — ویروسی رفت و انباشته میلیون ها نفر از نمایش ها.

به خصوص در زمان هایی از این, آن را به ارزش گوش دادن به دانشمندان معتبر به عنوان مخالف به مبارزه دور از ذهن نظریه که اغلب استراحت در شل و ول شواهد. در نور است که ویروس متخصص دکتر Nevan Krogan حال AMA در ق در اوایل امروز که ارزش جلب توجه به.

دکتر Krogan برای کسانی که نا آشنا با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو شده است و رهبری یک تیم به دنبال موثر coronavirus درمان است.

Krogan را AMA کوتاه بود اما بسیار آموزنده و چند پاسخ خود را به ارزش های.

برای مثال یک کاربر پرسید که آیا یا نه موثر coronavirus درمان ممکن است اجازه می دهد تا ما را به بازگشت به قبل از همه گیر شیوه زندگی است. در حالی که یک واکسن می باشد یک راه حل ایده آل وجود دارد هیچ گفتن که یا اگر یک coronavirus واکسن ممکن است توسعه یافته و آماده به رول از به توده ها.

Krogan پس از آن توضیح داد که چگونه بهترین سناریو ممکن است شامل ما repurposing داروهای موجود به موقت کوکتل قادر به به طور قابل توجهی مانع از coronavirus توانایی به انتقام ویران کردن بر روی یک قربانی ، در یک سناریوی خوش بینانه, Krogan پیش بینی می کند که قابل اعتماد و موثر coronavirus درمان ممکن است آماده برای ضربه زدن به بازار قبل از 2021.

وجود دارد بسیاری از بیماری های ما ندارد و واکسن و که در آن برای پیدا کردن مواد مخدر و یا ترکیبات که رویکرد ما در حال گرفتن… بنابراین من فکر می کنم در کوتاه مدت آینده با یک دارو و یا یک ترکیب است که در حال حاضر وجود دارد — این بوده است که ما تاکتیک از طریق مواد مخدر repurposing. تلاش برای درک زیست شناسی ویروس و سپس پیدا کردن مواد مخدر هستند که در قفسه و repurpose آنها را به مبارزه خاص این بیماری همه گیر.

این است که قوی از نظر اثر در آن است که یکی از اهداف خواهد بود به آمده تا با یک استراتژی ترکیبی. که چه کار می کرد برای HIV درست است ؟ یک کوکتل از 3 مواد مخدر… شاید ترکیبی از rem را با یکی از مواد مخدر است که ما کشف کرده ام و یا کسی دیگری را کشف کرده است…

به طور معمول این طول می کشد زمان طولانی برای به دست آوردن یک دارو برای یک بیماری است. اما هرگز شده است وجود دارد در تاریخ علم بسیاری از دانشمندان با تمرکز بر یک مشکل شبیه به این. من واقعا بر این باورند که تا پایان سال 2020 وجود خواهد داشت یک کوکتل از مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و موفق خواهد بود… در پایان روز ممکن است یک دارو یا ترکیبی از داروها برای کسانی که فقط آلوده کردم و یکی برای کسانی که در ماسک آنهایی که تجربه سايتوکين طوفان در مقایسه با زمانی که شما فقط از شروع به دریافت علائم. بنابراین بیشتر ما درک می کنیم در مورد ویروس روشنگری بیشتر ما خواهد شد در مورد درمان…

به به چه coronavirus ممکن است شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, Krogan می نویسد که این غیر ممکن است برای دانستن پاسخ با اطمینان 100٪. او اما چند نظریه:

وجود یک ویروس است که 98 درصد شبیه خفاش از این خاص سارس-co-v2. تفکر است که آن رفت به طور مستقیم یا غیر مستقیم از خفاش ها. یک تئوری این است که آن رفت از pangolin به انسان آنها را دنبال کرده آن را به عقب به این ووهان بازار… که یک نظریه خفاش یا پنگوئن بودند در prox به انسان ها اگر چه که بوده است نه قطعی به اثبات رسیده است. احساس من این است, این می توانست یک نیش می زنند و یا آن شده است می تواند نزدیکی. اگر شما نگاهی به ابولا در آن بود دنبال بازگشت به یک پسر بچه کوچک با یک خفاش… دقیق انتقال روشن نشده است.

Krogan کامل AMA را می توان در اینجا در ق.

منبع تصویر: عکس بالا شرکت/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im