بالا ایتالیایی ادعا می کند که coronavirus ناپدید شده است

  • ایتالیا شاهد یک بهبود در coronavirus آمار بیش از چند هفته گذشته به عنوان منحنی شده پهن به طور قابل توجهی.
  • کشور باز است تا به آرامی با برخی خواستار اقدام سریع از دولت است.
  • یک دکتر ادعا می کند که کروناویروس “بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا” ادعا می کنند که حمایت واقعی داده است.

رمان coronavirus آلوده تقریبا 6.3 میلیون نفر از صبح روز دوشنبه با بیش از 375,000 مردم داشتن درگذشت COVID-19 عوارض. منحنی شده است پهن در بسیاری از مناطق که در آن زندگی ادامه به برخی از درجه است اما تهدید نمی رفته است. برخی هشدار می دهند که یک دوم اوج است و ممکن است دیگران انتظار موج دوم در برخی از نقطه در پایین خط کاملا احتمالا در پاییز.

آنچه روشن است این است که این ویروس نشده ناپدید شده و نمی خواهد در هر زمان به زودی. کارشناسان می گویند ممکن است هرگز ریشه کن هر چند ما امیدواریم که برای پیدا کردن داروهای موثر و واکسن برای کمک به ما در درمان و جلوگیری از بیماری است. می گویند این ویروس ناپدید شده است فوق العاده گمراه کننده در بهترین حالت اما این دقیقا کاری است که یک پزشک ایتالیایی ادعا کرده است.

“در حقیقت این ویروس بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا” آلبرتو Zangrillo گفت RAI تلویزیون از طریق رادیو فردا. “این سواب که انجام شد بیش از 10 روز گذشته نشان داد یک بار ویروسی از لحاظ کمی بود که کاملا بینهایت کوچک در مقایسه با آنهایی که انجام شده یک ماه یا دو ماه پیش.”

در املاک واقع ایتالیا ثبت شده حداقل 300 مورد جدید در هر روز بیش از 10 روز گذشته و به عنوان بسیاری از 600 که بدان معنی است که حداقل 3000 نفر اعلام شده است COVID-19 مثبت بیش قبلی 10 روز. این است که سازگار با پدیده مسطح منحنی چیزی ایتالیا کار کرده است از اوایل ماه مارس.

این یک چیز را می گویند که اجتماعی فاصله اقدامات کار کرده و کاملا به دیگری اعلام کرد که “این ویروس بالینی دیگر وجود ندارد در ایتالیا” و نشان می دهد این دیگر به عنوان عفونی.

Zangrillo رئیس San Raffaele بیمارستان در میلان در شمال منطقه لمباردی, یک منطقه که به شدت تحت تاثیر COVID-19. لومباردی است که در آن, ایتالیایی, اپیدمی آغاز شده در فوریه.

Zangrillo رفت تا آنجا که به می گویند که برخی از کارشناسان بودند بیش از حد جنجال آفرینی در مورد موج دوم و اضافه شده است که سیاستمداران باید به حساب این واقعیت جدید. “ما باید به عقب بر گردیم به عنوان یک کشور عادی” او گفت:. “کسی که به مسئولیت برای ارعاب این کشور است.”

این اظهارات بیشتر در خط با آنچه سیاستمداران می گویند در حمایت از بازگشایی اقتصاد از کارشناسان بهداشت و درمان است که در واقع تجربه این بیماری دست اول.

دولت ایتالیا تحت فشار قرار دادند: “در حال بررسی شواهد علمی برای حمایت از پایان نامه که ویروس ناپدید شده … من دعوت از کسانی که می گویند آنها مطمئن شوید که از آن به اشتباه ایتالیایی ها” وزارت بهداشت معاون ساندرا Zampa در بیانیه ای گفت. “ما باید به جای دعوت از ایتالیایی ها برای حفظ حداکثر احتیاط را حفظ فاصله فیزیکی اجتناب از گروه های بزرگ به اغلب دست خود را بشویید و ماسک می پوشند.”

اینها همان دستورالعمل های دولت های دیگر در حال ارائه برای مراحل اولیه خود را باز اقتصاد.

سن مارتینو بیمارستان سر از کلینیک بیماری های عفونی Matteo Bassetti ارائه شده بیشتر یک ارزیابی واقع بینانه از وضعیت. او گفت, ایتالیایی, خبرگزاری ANSA که “او قدرت آن را حذف به دو ماه پیش است همان قدرت آن را تا به امروز. روشن است که امروز COVID-19 بیماری متفاوت است.”

ایتالیا دیده است 233,019 COVID-19 موارد و 33,415 مرگ و میر. برخی 42,000 موارد هنوز هم فعال که از صبح روز دوشنبه.


مردم با پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان انتظار در خط در فروشگاه مواد غذایی در ایتالیا. منبع تصویر: کلودیا کشتی فرنگی/AGF/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de