تام هنکس ‘تازی’ نقد و بررسی: تلویزیون اپل+ نگه می دارد گرفتن بهتر با تشکر از مطالب مانند این

  • تام هنکس تازی است این بازیگر آخرین تاخت و تاز جنگ جهانی دوم الهام, درام, با این مجموعه فیلم برای اولین بار در اپل خدمات جریان این آخر هفته پس از کشیده شدن از یک تئاتر توزیع با تشکر از عوارض ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • این فیلم به دنبال داستان یک نیروی دریایی کاروان حفاظت از کشتی های تجاری از نازی تو قایق در یک سفر از آمریکا به اروپا است.
  • تازی بخشی از آمدن تخته سنگ فیلم ها به تلویزیون اپل+ که شامل نتایج حاصل از همکاری با جشن A24 شرکت فیلم.

“Guten morgen تازی … شما و رفقای خود را خواهد مرد امروز …”

تام هنکس جدید جنگ جهانی دوم با مضمون نیروی دریایی درام تازیکه می رسد در تلویزیون اپل+ این آخر هفته موفق به جلو و یک ترفند شسته و رفته را به علامت تاخت و تاز کردن به چه چیزی تبدیل شده است بسیار شلوغ فیلم سینمایی ژانر است.

هنگامی که آن را آغاز کار در اپل جریان, خدمات تلویزیون در روز جمعه این فیلم را احساس می کنم مثل یک آشنا وسیله نقلیه خود را برای bankable ستاره در آن هنکس به نظر می رسد در معرض خطر در حال اجرا از جنگ جهانی دوم مواد به نمایش بگذارد در هر زمان به زودی, اما آن را نیز نشان دهنده چیزی جدید به بسیاری از طرفداران ژانر: آن را بسیار استاندارد, جنگ, فیلم, هر چند آن را گستراند از یک تا حدودی غیر معمول دیدگاه. یکی نگه می دارد که مخاطبان بسیار زیادی را بر روی شانه های تصمیم ساز تمام وقت به عنوان مخالف در خط مقدم یا در شکم نبرد.

هنکس نوشت: این فیلمنامه برای تازی در علاوه بر این به بازی به عنوان یک حرفه افسر نیروی دریایی در شارژ از یک ناوشکن در طول نبرد اقیانوس اطلس. این فیلم در اصل قرار است به یک روز پدر آخر هفته انتشار در صفحه نمایش بزرگ اما coronavirus همه گیر بدیهی است که nixed این طرح است که چرا سونی پیکچرز در زمان آن را در عوض به اپل.

تا آنجا که آنچه بینندگان در فروشگاه برای فیلم واقعا نمی ارائه هر گونه Michael Bay-سبک گشاد, تاثیر هنگامی که اسلحه پیدا کردن هدف خود را بدون مردان و یا اندام خود را پرواز به هوا میان انفجار و هیچ عکس دوربین و در همه حال از داخل آلمانی U-boats که bedevil Krause ماموریت در دریا. آن را به یک انتخاب جالب برای حفظ بینندگان درست در کنار مرد-در-شارژ تمام وقت به جای پایین در نزدیکی مردان انجام مبارزه و مرگ در میان اسلحه و شکوه و عظمت. برای بسیاری از شما تجربه fog of war راست در کنار افسر فرمانده — با یک مانع اضافی بودن که ما همیشه نمی دانند چه سفارش شده است که barked از ميانگين پس ما مسلط نیروی دریایی-صحبت می کنند. اما این تنها می افزاید: به verisimilitude و ما نمی انتظار می رود چیزی کمتر از ستاره Saving Private Ryan یا اجرایی تولید کننده HBO را Band of Brothers.

حدود 20 دقیقه یا تا به تازیما در حال حاضر در ضخامت از آن. هنکس افسر نیروی دریایی و خدمه اش از کوره در رفته مشکوک که چیزی در خارج وجود دارد و قطع پینگ در رادار خود به عنوان یک نوع از ضربان قلب را تپش در پس زمینه به عنوان خطر نزدیکتر. بعد از آن در فیلم, شوم, آلمانی, صدای کراکل بیش رادیو داشتن فرکانس آمریکایی ها در حال پخش است. او زوزه و خلیج مانند یک گرگ امیدوار کننده آنها تمام خواهد شد به زودی می میرم.

وجود دارد مقدار زیادی از عمل می توان آن را خائنانه مو-بالا بردن مسائل است. آمریکایی ها به طور مداوم پیگیری درخواستهای در رادار; هنکس شخصیت خود را نگه می دارد چشم چسب به دوربین شکاری برای مناظر مانند شوم دنباله از یک اژدر; گاهی اوقات شما می توانید ببینید بدنه U-قایق به آرامی شکستن سطح و حداقل یک بار آلمانی ها با استفاده از یک pillenwerfer به احمق آمریکایی با راه اندازی یک دام به آب می دهد که یک صدا به عنوان آن را شناور که آمریکا رادار میدارد و آنها اتلاف وقت (و اتهامات عنوان شده علیه عمق) پس از رفتن.

شما واقعا نمی نیاز به می دانم که بسیاری از داستان در اینجا — در واقع نیروی دریایی است که حفاظت از کشتی های تجاری بر روی راه خود را از آمریکا به لیورپول در انگلستان است. این است که داستان های تاریخی بر اساس سال 1955 رمان چوپان خوب توسط C. S. جنگل و روایت شامل هنکس شخصیت قرار داده مسئول 37-کشتی کاروان حمل هزاران نفر از سربازان و تجهیزات در سراسر اقیانوس اطلس. فیلم شروع می شود به عنوان کاروان برگ پوشش هوایی ارائه شده در نزدیکی ما کنار سفر که در آن نقطه آنها را مجبور به دفع کردن برای خود را به مدت پنج روز از طریق بخشی از اقیانوس آلوده با نازی U-قایق شناخته شده به عنوان “گودال سیاه” — تا زمانی که آنها دست آوردن مجدد پوشش هوایی این بار از اروپا است.

در علاوه بر این به Hanks, تازی نیز ستاره Stephen Graham, دستبرد زدن, Morgan and Elisabeth Shue. آن را به کارگردانی آرون اشنایدر و تولید شده توسط Gary Goetzman — و علاوه بر این به اپل جریان پلت فرم است که به آرامی پیدا کردن آن ریتم پس از راه اندازی در ماه نوامبر می آید به عنوان خدمات را به خود جلب کرده یک مقدار عادلانه از کره چشم از کاربران تلاش آن را در طول این روزها از قرنطينه و پناهگاه در محل سفارشات زمانی که همه گیر است در صفحه اصلی با تشکر از coronavirus.

که با توجه به یک مطالعه جدید از پارک همکاران که دریافتند که 27 درصد از خانواده های آمریکایی که نمونه تلویزیون اپل+ در طول بیماری همه گیر. که مورد علاقه است که خبر خوبی برای اپل است که هزینه $4.99/ماه پس از یک هفته رایگان trial — و ساخته شده است که با اندکی برنامه نویسی محوری پس از debuting در با شدت سرپرستی پرتاب تخته سنگ عمدتا اصلی مجموعه تلویزیونی مثل صبح نشان می دهد, برای تمام بشریتو کوچک آمریکا.

سری سفارش های جدید نشان می دهد که ادامه داد: پس از آن با یک اپل مانند اصرار بر کمبود و کیفیت اما streamer نیز گرفتن تا مقدار زیادی از اعتبار محتوای شخص ثالث. نمونه هایی از آن عبارتند از: سیب teaming تا با A24 در فیلم هایی مانند واضح تربا بازی جولین مور و همچنین در سنگ از مدیر سوفیا کاپولا با بازی بیل موری و رشیدا جونز. The Sundance 2020 هیئت منصفه برنده جایزه مستند پسران دولتبا A24 به عنوان توزیع شریک در این فیلم نیز به تلویزیون اپل+.

پس از تازیما باید اضافه کنید وجود دارد یکی دیگر از تام هنکس درام جنگ جهانی دوم آن را نیز رهبری به تلویزیون اپل+ به زودی — استادان درجهیک عاقبت به گروه برادران سریال. تیم خلاق پشت این سری شامل هنکس و استیون اسپیلبرگ و آن را بر اساس Donald L. Miller کتاب کارشناسی ارشد هوا: آمریکا بمب افکن پسران که مبارزه هوایی در جنگ علیه آلمان نازی.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>