بهترین معاملات امروز: Purell در سهام N95 3M ماسک صورت Clorox دستمال مرطوب AirPods Pro وپیش $219.98 آمازون, دستگاه فروش بیشتر

ما باور نکردنی خلاصه ای از معاملات روزانه را برای شما به از طریق حفاری در روز جمعه و آن همه شروع می شود با یک فرصت نادر برای خرید واقعی NIOSH-تایید N95 3M ماسک صورت و واقعی 3M N100 ماسک صورت از آمازون. N95 ماسک نمی خواهد کشتی برای مدتی (هر چند که قطعا کشتی زودتر از این تاریخ در این مثال) بنابراین شما لازم نیست که احساس بد در مورد گرفتن موجودی به دور از بهداشت و درمان کارگران است. پزشکان می گویند ما نیاز به نگه داشتن با پوشیدن ماسک صورت برای حداقل یک سال پس شما می توانید سهام تا در حالی که این ماسک ها تنها $3.40 و آماده می شود برای پاییز و زمستان. همانطور که برای NIOSH-مصوب حفاظت که آماده به کشتی از حق دور آن 3M N100 ماسک صورت حتی موثر تر از N95 ماسک (99.7 درصد در مقابل 95%). همچنین 3M 6300 ماسک صورت در بزرگ و 3M 6200 ماسک صورت متوسط استفاده می شود که تنها برای کارگران بیمارستان در حال حاضر در دسترس برای همه به عنوان NIOSH-تایید P95 و P100 فیلتر ذرات که متصل به آنها را.

دیگر روزانه بالای معاملات در روز جمعه شامل آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت جدید پایین ترین قیمت از 50¢ هر یک با تشکر از $5 کوپن, JB پزشکی KN95 ماسک صورت برای تنها $2.50 هر, واقعی Honeywell RWS-54000 ماسک های صورت موجود در انبار برای $1.32 هر ماسک یک فرصت نادر برای خرید Purell ضد عفونی کننده دست در آمازون و یا آمازون نام تجاری خود را ضد عفونی کننده دست در یک مقدار بیشتر و قیمت مناسب $5 a 12-بسته Medex, ضد عفونی کننده دست با همان فرمول به عنوان Purell, Clorox دستمال مرطوب است که در انبار و حمل و نقل در حال حاضر (برای نیازهای فوری فقط به این دلیل که قیمت ها متورم), Windex اسپری ضد عفونی کننده فقط $3.77 زیادی 23-هر اونس بطری AirPods Pro در حد نو با پایین ترین قیمت تنها $219.98 های Roku برتر با 4K و HDR برای تنها $29 و Roku Streaming Stick+ برای $39 ، ماسک صورت extenders که با پوشیدن ماسک با گوش تسمه خیلی راحت تر از 50 دلار در یک Eero مش Wi-Fi سیستم به علاوه یک رایگان اکو, نقطه, و بیشتر. مشاهده تمام امروز بهترین توافقات زیر.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>