بهترین معاملات امروز: 50¢ ماسک صورت Lysol, اسپری Purell ضد عفونی کننده, $9 بی سیم شارژر AirPods فروش, هوشمند, لامپ بیشتر

نخست روز ممکن است در حال وقوع در ماه جولای این سال مانند آن را به طور معمول می کند, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از معاملات روزانه در خارج وجود دارد را به استفاده از. نکات برجسته از روز دوشنبه خلاصه عبارتند از پرفروش coronavirus ماسک صورت در تمام آمازون برای تنها $0.50 هر کدام که شما کلیپ کوپن در سایت بسیار محبوب MagiCare KN95 ماسک صورت در فروش برای $39.99 در هر 20-بسته (به طور معمول قیمت 70 دلار-$75), 15-بسته های 1oz Purell ضد عفونی کننده دست بطری و 6-بسته 2 اونس Purell بطری در انبار و آماده به کشتی بسیار نادر و فرصت های Purell مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب و Lysol اسپری ضد عفونی کننده در آمازون (قیمت و حمل و نقل در حال متورم اینها تنها برای افرادی که نیاز فوری), AirPods نرم افزار و AirPods 2 با جدید عمیق تر تخفیف یک معامله می شود که برخی از مردم یک آتش تلویزیون استیک 4K در آن زمان کمترین قیمت $24.99 با کد کوپن 4KFIRETV (شما باید سعی کنید آن را برای دیدن اگر شما واجد شرایط), آمازون پرفروش 15W سریع شارژر بی سیم فقط برای $8.99, بالا-فروش بلوتوث earbuds برای $18.99 واقعی بی سیم از earbuds با شارژ بی سیم مورد فقط برای $31.99, آی فون از تب سنج پیشانی در پایین ترین قیمت از سال 2020 $30 خاموش اپل آخرین 10.2 اینچ, اپل, $250 حلقه تصویری مفت Pro برای $119 اگر شما یک خبره refurb یک روز فروش در Emeril هوا fryers دیگر یک روز فروش که اسلش 20% سیلوانیا smart LED لامپ 40 دلار خاموش اکو نمایش 8 و بیشتر. اتمام تمام بهترین معاملات امروز زیر.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net