فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه می گوید جدید اپل تلویزیون 4K در اینجا می تواند در هر زمان

تلویزیون اپل ظاهرا در نهایت گرفتن یک سخت افزار به روز رسانی پس از آن اولین در سال 2017.
 
تکنولوژی تحلیلگر جان Prosser ادعا می کند که اپل تلویزیون 4K آماده است برای ضربه زدن به قفسه. او بیشتر نشان می دهد که از آن خواهد شد توسط A12X تراشه آن نیز پایه اول-gen 11-inch, iPad Pro و سوم-gen 12.9 اینچی اپل, نرم افزار.
 
آینده اپل تلویزیون 4K است که انتظار می رود در دسترس خواهد بود در 64GB و 128GB سازی انواع.
 
در هر اپل درآمد سه ماهه دوم اگر چه فروش سخت افزار آغشته به دلیل همه گیر خدمات raked در تمام زمان بالا درآمد. قدرتمند, مشخصات جدید تلویزیون اپل می تواند به بهبود اپل بازی های آنلاین تجربه بازی در صفحه نمایش بزرگ و به طور بالقوه به کمک این شرکت افزایش این سرویس اشتراک بیشتر است.
 
فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه همچنین می گوید که این دستگاه موسوم به نپتون T1125 یک شناسه که قبلا کشف جدید بتا از tvOS 13.4.
 
نیز وجود دارد شانس است که اپل تلویزیون 4K را دریافت کنید و از راه دور جدید و برخی از گزارش ها همچنین ادعا می کنند که آن را به قابلیت Kids Mode برای کنترل والدین.
 
دقیق راه اندازی تاریخ شناخته شده نیست اما Prosser می گوید که می توان در اینجا در هر زمان. او ادعا می کند او همچنین تصاویری از دستگاه, اما نمی توانید به اشتراک گذاری آنها را برای حفاظت از کارکنان محرمانه. توییت خود نشان می دهد که آن را نمی خواهد نگاه همه که متفاوت تر از نسخه های قبلی است.
 
بازگشت در ماه فوریه هدف کارکنان گزارش شده است که آنها را دیدم یک محصول جدید به نام Apple TV Gen X در فروشگاه سیستم های موجودی. این احتمال وجود دارد که گوشی جدید اپل تلویزیون و انجام یک برچسب قیمت 180$.
 
جدا از جریان مدیا پلیر اپل ممکن است همچنین نشان می دهد جدید iMac و AirPods به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>