این روشی است که همه چیز در جهان فن آوری. ما حتی دیده می شود سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 سری رسما اعلام کرد و در حال حاضر وجود دارد نشت و شایعات در مورد سال آینده Samsung Galaxy S21 خط. فروش Galaxy S20 سری هم زندگی نمی کنند تا به این شرکت انتظارات به خصوص کهکشان S20 فوق العاده 5G که قرار بود آخرین کلمه در حق بیمه بالا پایان گوشی های هوشمند است.

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه می گوید کهکشان S21 Ultra و گلکسی S21 را با استفاده از دو چیپست های مختلف

اوایل لاس وگاس شرط بندی خط است که اعلام نشده 5nm Snapdragon 875 پلت فرم تلفن همراه تأمین مدل های ایالات متحده و 5nm Exynos 1000 SoC در زیر هود در همه جا دیگری است. اما توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه با دسته Mauri QHD (@MauriQHD) در طول گذشت آنچه که او است شنوای در مورد این موضوع. در یک توییت منتشر شده بیش از آخر هفته او می گوید که کسانی که کهکشان S21 فوق العاده مدل ها در خارج از ایالات متحده خواهد بود طراحی شده توسط سرزده Exynos 1000 SoC. این خواهد بود که تولید شده توسط سامسونگ با استفاده از آن 5nm روند گره. این به این معنی بیشتر ترانزیستور داخل تراشه دادن آن به عملکرد بهتر و بهبود مصرف انرژی در مقایسه با سامی 7nm مدارات مجتمع. آن نیز خواهد بود زوج با یک AMD GPU.

Mauri QHD برگ یک علامت سوال برای Galaxy S21+ به این معنی که او شنیده نشده است که تراشه خواهد بود تأمین وسط کودک و او انتظار دارد Galaxy S21 به Exynos 921 یا Exynos 922-هر چه سامسونگ تصمیم می گیرد به آن تماس بگیرید-در زیر هود. او همچنین می گوید که سامسونگ در نظر گرفته شده با استفاده از Exynos 990 اما سیلیکون شکست بهتر از Snapdragon 865 این سال حکومت آن را برای سال آینده. برای این سال را به کهکشان S20 خط Snapdragon 865 بود به کار بر روی تمام مدل های فروخته شده در سراسر جهان به جز در اروپا که در آن Exynos 990 به کار گرفته شد. که مخالف بود به سنتی حرکت توسط سامسونگ به آن مجهز شدند flagships با آخرین تراشه Exynos در همه جا اما در ایالات متحده و چین است.

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه گفت: در ماه ژوئن که سامسونگ بود داخلی بحث استفاده از Snapdragon 865 چیپست در گلکسی S21 سری به دلیل آن است که محدود به افت قیمت به شدت اجازه می دهد سامسونگ برای عرضه این گوشی در قیمت ارزان. یا آن را می تواند نگه داشتن قیمت مشابه و یا حتی پایین تر از آن یک نی نی و هنوز هم برخی از سکه جدی در سری. اما مصرف کنندگان ممکن است هیجان زده خرید 2021 گوشی است که با استفاده از یک 2020 تراشه. راه دیگر این است که سامی است که به دنبال پایین نگه داشتن قیمت این سری است که با استفاده از استاندارد مدرسه 60Hz نرخ تجدید در کهکشان S21 مدل.

با تشکر از همه گیر جهانی اقتصاد در سراسر جهان در حال تلاش برای بازیابی و در حال حاضر ممکن است زمان برای راه اندازی بسیار گران قیمت تلفن. در برخی از کشورها از جمله آمریکا ممکن است مصرف کنندگان باید تصمیم بگیرید که آیا به صرف $50-60 یک ماه در یک گوشی گران قیمت و یا پرداخت برای برخی از ملزومات مانند مواد غذایی و دارو است. با وجود این یک احتمال است که سامسونگ ظاهرا قرار است kibosh بر این است که با استفاده از Exynos 1000 چیپ ست در هر سه گوشی.

توقف ما اگر شما شنیده ام این یکی اما سامسونگ در نظر دارد و نه از جمله یک شارژر در جعبه با کهکشان S21 سری. این راه دیگری است که سامسونگ می تواند ایجاد برخی از پول اضافی. در واقع این یک پیروزی برای تولید کننده است زیرا نه تنها آن صرفه جویی در هزینه از جمله شارژ آجر در جعبه آن نیز تولید درآمد از کسانی که نیاز به خرید یک شارژر برای خود کهکشان جدید مدل S20.

 

COVID-19 مطمئنا نهفته خرید و فروش خط و پیچ با سامسونگ انتظارات خود. این شرکت داخلی پیش بینی به نام برای کهکشان S20+ به outsell بقیه خط. ساخته شده است که حس به دلیل آن است که 200 دلار ارزان تر از کهکشان S20 فوق العاده 5G و هنوز یک ورق تنظیمات. به جای دومی شده است. در این سری از فروشنده.
در حال حاضر ما واقعا در حال شاید یک زن و شوهر از ماه دور در اولین قبل از ما حتی باید به فکر کردن در مورد کهکشان S21. فراموش نکنید که در اوت 5, سامسونگ برگزار خواهد شد خود را غیر بستهای رویداد که در طی آن ما انتظار داریم که توجه داشته باشید کهکشان 20 خط به رونمایی شود همراه با Galaxy Z برابر 2.

ما تقریبا فراموش کرده به ذکر است که Mauri QHD می گوید که سامسونگ به فکر خلاص شدن از Exynos نام و جایگزینی آن با یک جدید نام مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im