فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه نشت اپل طرح به افتخار استیو جابز با یک نسخه ویژه از 5G اپل شیشه ای

در اوایل 60s آنها شناخته شده به عنوان “پیرزن. در سال 1967 آنها به نام “لنون عینک” پس از اواخر Beatle شروع به پوشیدن آنها. در سال 1998 استیو جابز روشن عینک خود را به Lunor ایده آل من 380 گرد مدل عینک. در حال حاضر این سبک از عینک است که شناخته شده به عنوان “استیو جابز عینکی” و به تازگی به بیرون درز اطلاعات نشان می دهد که اپل قصد دارد به ارائه یک ویژه “استیو جابز میراث Edition” از تاریخ آن طراحی شده اپل شیشه ای.

اپل گزارش شده است که انتشار یک مخلوط هدست واقعیت در سال آینده به دنبال سیب های شیشه ای در سال 2022 یا 2023

این می آید از فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser (از طریق AppleInsider) است که نشت اطلاعات در مورد دستگاه شما است. در اوایل این ماه گفت که اپل شیشه ای نگاه می خواهم یک جفت سنتی با یک LiDar اسکنر در سمت راست معبد. این است که زمان پرواز سنسور شاغل در آخرین, اپل, نرم افزار مدل و استفاده می شود برای تولید دقیق تر اندازه گیری عمق برای علیرضا پرتره و ویژگی های دیگر که بر اساس این اندازه گیری. Prosser همچنین گفت که پوشیدنی نمی خواهد هر گونه اضافی دوربین. این است که احتمالا یک تصمیم خوب در اپل بخشی به دلیل یکی از دلایل که چرا گوگل شیشه ای شکست خورده به عنوان یک مصرف کننده محصول آن “شیارهای عامل است.” برخی از میله مطلب را به کاربران با پوشیدن این دستگاه به دلیل احتمال این که کاربران شد عکس گرفتن از مشتریان بدون دانستن افراد. بنابراین اصطلاح “Glasshole” ایجاد شد.

برخی از اطلاعات است که Prosser به بیرون درز وجوش با گزارش در مورد دستگاه. بازگشت در سال 2016 وجود دارد یک گزارش که اپل مشغول به کار بود در یک راه برای به صورت بی سیم جفت smartglasses با آیفون به طوری که این گوشی می تواند رسیدگی به پردازش سنگین نیاز است. که شبیه به نحوه پردازش برای سازمان دیده بان اپل به کار گرفته شد تا سری 3 ساعتهای آمد. بنابراین در حالی که اپل شیشه کاربران نیاز آی فون خود را در مجاورت منظور رانندگی خود را در تاریخ, سه بعدی, مدل ممکن است رها کردن آن مورد نیاز است.

در حالی که Prosser می گوید که اپل شیشه ای را در شروع $499 و پشتیبانی 5G به “استیو جابز میراث Edition” هزینه بیشتر. فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه می گوید: “آنها همچنین کار بر روی یک نمونه اولیه یک استیو جابز میراث Edition است که “شبیه به چگونه ما تا به حال یک Apple Watch Edition بود که مسخره $10,000 یکی از طلا که آن را برای اولین بار بیرون آمد.” در حال حاضر Prosser نیست و گفت که “استیو جابز میراث Edition” اپل شیشه ای خواهد بود $10,000 درست است که از آن خواهد شد بسیار گران است.

با توجه به این عینک نگاه از مشاغل’ و نازک اسلحه وجود دارد مشروع سوال در مورد که در آن قطعات را بدون نشان دادن است. Prosser خود می گوید: “خیلی شفاف لنز. بنابراین من هیچ ایده چگونه آن را در واقع کار می کند اما من می دانم که به طور سنتی — من می گویم سنتی با نسخه های فعلی از علیرضا عینک و یا هر چیزی شبیه به آن وجود دارد مانند یک چیزی که کمی پیش بینی شده به گوشه ای از یک لنز. این است که هر دو لنز دارای صفحه نمایش آنها یکپارچه نمایش است که به شما نشان می دهد اطلاعات است.” این فن آوری به جلو چنین طراحی شده است می تواند به دست آورد توسط اپل در سال 2018 هنگامی که آن را خریداری Akonia Holographics. شرکت تولید نمایش برای علیرضا ،
البته نه هر کس معتقد است که “استیو جابز میراث Edition” توسعه یافته است. بلومبرگ را Mark Gurman می گوید که شایعه است “داستان”. او همچنین اشاره کرد که وجود دارد این است که برخی از سردرگمی چرا که در سال آینده اپل در حال برنامه ریزی در اعلام یک دستگاه شناخته شده داخلی در اپل به عنوان “N301.” این خواهد بود یک واقعیت ترکیبی (VR/AR) هدست. “N421” خواهد بود پرده برداری کرد در سال 2022 یا 2023 و این دستگاه آر که ما اشاره شده است به عنوان سیب های شیشه ای. این اطلاعات در واقع کاملا متناسب با یک گزارش منتشر شده در سال 2019 های مناسب به اندازه کافی اطلاعات. سپس دومی گفت که “N301” به نظر می رسد مانند یک باریک نسخه از Oculus تلاش VR هدست.

آیا اپل همیشه خطر شهرت از آن یاد بنیانگذار شرکت با قرار دادن نام خود را در یکی از محصولات خود را ؟ این بسیار بعید است و بدون شک دیده می شود به عنوان یک پول گرفتن شگرد توسط اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im