Advertorial توسط Mobile Ting: نظرات بیان شده در این داستان ممکن است منعکس کننده مواضع PhoneArena!

 
ما مطمئن هستیم که هر یک بار در در حالی که شما روبرو می شوند تبلیغات برای خدمات بی سیم از یک حامل است که هر یک از نام های بزرگ: Verizon, T-Mobile, AT&T. تبلیغات اغلب اظهارات که صدا بیش از حد خوب درست باشد پس چگونه ممکن است ؟ خوب کسانی که کوچک حامل به اصطلاح mvno را و امروز ما به بحث در مورد چگونه آنها را به کار گیرند و چه چیزی باعث تینگ تلفن همراه به خصوص وسوسه انگیز انتخاب کنید.

چه mvno را?

MVNO کوتاه برای موبایل اپراتور شبکه مجازی. حامل مانند تینگ اساسا اجاره پهنای باند از یک یا بیشتر از اپراتورها که شبکه های خود را. MVNO حامل می توانید هر یا همه از شبکه های Verizon, T-Mobile, AT&T و با حداکثر سرعت دویدن. چرا که آنها به ترکیب و مطابقت با شبکه های, مهم نیست اگر آنها GSM یا CMDA, mvno را به طور بالقوه می تواند ارائه پوشش بهتر نسبت به هر یک از بازیکنان بزرگ. تینگ با استفاده از سه و چهار در سراسر کشور شبکه های LTE (همه به جز AT&T) که بدان معنی است که شما تحت پوشش در تینگ بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در امریکا است.

چگونه می تواند حامل مانند تینگ ارائه قیمت های پایین تر ؟

به نظر می رسد عقل است که یک شرکت است که اجاره خدمات ارائه می کنند آنها را ارزان تر از یکی که تهیه آنها. اما یک توضیح منطقی برای آن است. Verizon خود برنامه ریزی, برای مثال, به پوشش نه تنها هزینه پشتیبانی شبکه و بهبود. هزینه ماهیانه هم پرداخت بیش از یک صد هزار حقوق کارمندان و نگهداری از هزاران نفر از فروشگاه ها در میان سایر هزینه ها.

تینگ از سوی دیگر با تمرکز بر ملزومات است. با حدود 400 نفر از کارکنان و تنها تعداد انگشت شماری از مکان های بسیار وجود دارد کرک که مشتریان خود را به پای این لایحه برای. چون تینگ کمتر و هزینه های ثابت آن است که قادر به ارائه مشتریان خود را بسیار انعطاف پذیر ساختار پرداخت در اینجا چگونه کار می کند…

با تینگ شما پرداخت تنها برای آنچه که شما با استفاده از

حامل عشق به پرتاب در صورت خود را برنامه با تماس نامحدود متون و داده ها. و در حالی که برای تلفن های موبایل نامحدود وسوسه انگیز چقدر شما واقعا صحبت کردن در تلفن خود را ؟ این روزها بسیاری از ارتباطات ما از طریق برنامه های پیام رسانی است که با استفاده از یک مقدار ناچیز از داده ها. حامل ارائه برنامه های نامحدود زیرا آنها می دانند که اکثر مردم نمی بهره برداری کامل از آنها اما پرداخت قیمت ثابت با این وجود.

که نه مورد اگر شما انتخاب می کنید تینگ. شما پرداخت هزینه برای تماس متون و داده ها بسته به چه مقدار از هر یک از شما با استفاده از ماه به ماه. اگر یک ماه شما گیر در خانه و به طور مداوم بر روی Wi-Fi و سپس شما می توانید با پرداخت هزینه به عنوان کمی به عنوان $0 برای داده های تلفن همراه. یا شاید شما در تعطیلات هستید و نیاز به نگه داشتن بچه ها سرگرم در ماشین با یوتیوب. که خیلی خوب پرداخت برای هر گیگابایت از اطلاعات شما استفاده کنید و نه بیشتر.

اگر شما می خواهید به بیشتر قابل پیش بینی در لایحه خود را, شما می توانید مجموعه ای از سخت کلاه برای هر دسته بندی و محدود کردن استفاده خود و یا هر کس دیگری اگر شما بیش از یک خط به حساب خود را.

می خواهم به آن را امتحان کنید ؟ تینگ ارائه شده است PhoneArena خوانندگان 25 دلار اعتبار است که شما می توانید برای استفاده از هر ترکیبی از خدمات شما می خواهید!

اما منصفانه صدور صورت حساب نیست و تنها به نفع شما از تینگ شما نیز بهتر خدمات به مشتریان است.

شما با ارزش تر به Ting از شما به حامل

به عنوان شما ممکن است حدس زده اند تینگ به مراتب کمتر از مشتریان هر یک از حامل. اما این همچنین بدان معنی است که هر مشتری فردی است که اهمیت بیشتری به این شرکت از اگر شما یکی در میان میلیون ها نفر. تینگ نمایندگان خواهد بود خوشحال به شما کمک کند در هر زمان از طریق تلفن و یا از طریق وب سایت و شما احساس نمی مانند فقط یک جریان درآمد است که باید فشرده به حداکثر.

آن را مانند شما نیاز به کمک بسیار, اما, Ting طرح کسب و کار است که به عنوان ساده به عنوان شما می توانید. هیچ هزینه پنهان و قرارداد که کراوات شما را برای سال آمده است.

اگر شما هنوز هم متقاعد نشده تینگ با توجه به ارزش است ما نمی تواند انجام دهد بسیار دیگری از نشان می دهد یک بار دیگر به استفاده از 25 دلار اعتبار تینگ دادن به شما از لینک زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im