Tinder تنظیم به حالت عادی تست بسیار مورد نیاز از ویژگی های

آن استفاده می شود که هنگامی که شما را دامنگیر راست بر روی آتش زنه و صحبت با شخص شما می خواهید به ملاقات با شما می خواهم نشان می دهد یک محل برای دریافت با هم به دیدن اگر هر گونه کمک کرد. که ممکن است یک مکان امن با مقدار زیادی از مردم در اطراف مانند یک رستوران, فروشگاه کتاب, یک نوار و یا یک پارک شلوغ. مشکل این است که این بیماری همه گیر ساخته شده است آن را ناامن برای رفتن به بسیاری از این مکان است. اما عشق همیشه می یابد راه و امروز Tinder اعلام کرده است که در تست تصویری قابلیت چت در انتخاب بازار. اگر هر دو طرف در انتخاب کردن آنها می توانید در تاریخ های مجازی.
این یک شگفتی در کل; در اوایل سال جاری هنگامی که گزارش آن در سه ماهه اول درآمد Tinder پدر و مادر مسابقه اعلام کرد که آن را با اضافه کردن چهره به صورت تصویری, چت به برنامه. از ویژگی های جدید است که برای اولین بار مورد آزمایش قرار برای برخی از کاربران در ایالات متحده آمریکا (ویرجینیا, ایلینوی, گرجستان و کلرادو); برزیل; استرالیا; اسپانیا; ایتالیا; فرانسه; ویتنام; اندونزی; کره; تایوان; تایلند; پرو و شیلی است.

در اینجا چگونه کار می کند. پس از دو عضو شروع به درگیر شدن در یک گفتگو ضربه زدن بر روی آیکون ویدئو طول می کشد مکالمه به یک سطح جدید. تقریبا است. هر دو عضو باید این ویژگی را فعال کنید برای این به کار می کنند. آن را نیز می تواند غیر فعال شود به سرعت. کسانی که درگیر شدن در یک تاریخ مجازی باید به توافق برسند به دنبال آتش زنه خانه قوانین از جمله هیچ عکس یا محتوای جنسی. هیچ فعالیت غیر قانونی مجاز از جمله آزار و اذیت سخنرانی نفرت یا خشونت. و هیچ محتوای مربوط به افراد زیر سن قانونی مجاز است. هنگامی که تماس بیش از, آتش زنه می خواهد به شنیدن برخی از بازخورد از شرکت کنندگان است.

آتش زنه گفت که نیمی از اعضای آن در ایالات متحده تا به حال تصویری خرما در ماه گذشته پس از یک بازی خارج از برنامه. 40 درصد از Gen Z اعضا مورد بررسی قرار گفت که آنها می خواهید به ادامه با استفاده از ویدئو به عنوان یک صفحه نمایش برای تصمیم گیری که آیا برای دیدار با یک بازی در زندگی واقعی حتی یک بار مورد علاقه خود را در تاریخ نقطه بازگشایی شد. مجازی تاریخ به نظر نمی رسد به یک کوتاه مدت از ویژگی های است که ناپدید می شوند هنگامی که گیر می کند. به عنوان آتش زنه گفت: در آزادی مطبوعات “روشن است که تصویری در اینجا به ماندن است و ما هیجان زده برای دیدن چه چیز دیگری ما یاد بگیرند که در این آزمون است. در ارتباط باشید برای به روز رسانی بر روی این ویژگی ها طی هفته های آینده به عنوان ما همچنان در حال تحول آن را در حالی که آوردن آن را به آتش زنه عضو در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>