سه ‘سوپر خاکی’ خال خال در مدار ستاره نزدیک

  • دانشمندان کشف کرده اند که پتانسیل سه نفر از زمین مانند کرات در مدار یک ستاره است که فقط 11 سال نوری از ما.
  • این ستاره یک کوتوله سرخ و سیارات ممکن است دروغ در منطقه قابل سکونت ستاره.
  • آینده تلسکوپ فناوری می تواند نشان دهد که آیا این سیاره دارای جو و به طور بالقوه حتی زندگی.

تا آنجا که ما می دانیم وجود دارد تنها یک “زمین” در خارج وجود دارد در جهان هستی است. محققان می گویند این احتمال وجود حیات هوشمند در برخی از سیاره دور خوب هستند حتی در درون كهكشان اما قبل از ما در دیدار با E. T. ما نیاز به پیدا کردن جهان که در آن زندگی می کند. در حال حاضر محققان می گویند که آنها کشف یک ستاره نزدیک است که به نظر می رسد میزبان نه یکی نه دو تا بلکه سه تا به اصطلاح “سوپر زمین.”

تحقیقاتی که در علوم منتشر شده دارای بسیاری از وعده اما ما هنوز نمی دارای فن برای مشاهده این زمین alikes در جزئیات بیشتر. محققان در حال آماده سازی خود برای تعیین دقیقا چه این بزرگ سنگی سیارات ارائه دهد.

قابل رویت ترین ستاره کوتوله قرمز از زمین red-hot گوی شناخته شده به عنوان Gliese 887. تیم تحقیقاتی به رهبری دانشگاه گوتینگن شد و قادر به تشخیص یک جفت بزرگ سنگی بدن در مدار این ستاره های کوچک و آنها می گویند ممکن است یک سوم. شناخته شده به عنوان “سوپر زمین” از آنجا که آنها بزرگتر از زمین است اما تصور می شود سیارات سنگی مانند خود ما به جای گاز غول.

فاصله آنها از ستاره میزبان خود است که بسیار کوتاه تر از آن است که از زمین-خورشید در ارتباط است. یکی از سیارات کامل یک مدار فقط در 9.3 روز دیگر طول می کشد 21.8 روز کامل کامل سفر. اگر این سیارات بودند که در مدار نزدیک به خود ما خورشید آنها خواهد بود سوخته مرده پوسته اما از آنجا که ستاره کوتوله سرخ بسیار کمتر شدید تر از خورشید ما در این منطقه قابل سکونت در اطراف این ستاره ها بسیار متفاوت است. اعتقاد بر این است که این سیارات تازه کشف شده در واقع یا حداقل نزدیکی منطقه قابل سکونت و ساخت آنها بسیار جالب برای هر کسی که در جستجوی زندگی در خارج از زمین.

از طریق آزادی مطبوعات:

اگر Gliese 887 بود به عنوان فعال خورشید ما این احتمال وجود دارد که قوی باد ستارگان – outflowing مواد است که می تواند ساییده شدن یک سیاره جو – به سادگی رفت و برگشت دور سیارات جو. این به این معنی است که به تازگی کشف سیارات ممکن است خود را حفظ جو یا اتمسفر ضخیم تر از زمین, و به طور بالقوه میزبان زندگی حتی اگر GJ887 دریافت نور بیشتر از زمین است.

دیگر به خصوص نکته جالب در مورد این کشف این است که ستاره Gliese 887 است که فقط 11 سال نوری از زمین است. که هنوز هم بیش از حد به حتی شروع به فکر می کنم در مورد بازدید ما با تکنولوژی فعلی, اما آن را به اندازه کافی نزدیک است که نسل بعدی از پرقدرت تلسکوپ — شروع با James Webb Space Telescope اگر آن را تا به حال موفق به دریافت زمین — می تواند قادر به آشکار بیشتر در مورد سیارات از دانشمندان تا کنون شناخته شده در مورد هر یک از جهان خارج از ما خورشیدی محله.

ما نمی قادر خواهد بود برای یادگیری خیلی بیشتر در مورد این سیارات بدون استقرار فن آوری های جدید برای لحظه ای ما فقط باید صبر کنید و تعجب می کنم.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>