هزاران نفر را آلوده خود را با کروناویروس برای سرعت بخشیدن به واکسن تست

  • محققان گفته اند که یک coronavirus واکسن می توان هر چه زودتر اگر انسان چالش دادگاه اجازه داده شد. انجام این کار کمک خواهد کرد تا سرعت واکسن تلاش های چند ماه.
  • FDA اما هرگز اجازه بشر چالش محاکمه را بدون درمان و یا درمان مناسب در دسترس است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بدون coronavirus واکسن وجود دارد فرصت خوبی است که ما نمی خواهد بود قادر به بازگشت به قبل از coronavirus شیوه زندگی برای مدتی. حتی اگر coronavirus متهم در هفته های آینده و ماه وجود دارد یک ترس واقعی است که یک دوم و خطرناک تر موج بهار تا اواخر این سال است. در اوایل این ماه یک گزارش از مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت که coronavirus همه گیر می تواند تا زمانی که آخرین دو سال بدون مناسب واکسن.

در آینده با یک coronavirus واکسن است که قطعا چالش برانگیز اما در حال توسعه یک واکسن در یک زمان فشرده قاب می افزاید: کاملا لایه جدید از پیچیدگی است. به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد بحث عمدتا نظری — در مورد تسریع فرایند آزمایش و معرفی آزمایشات انسانی بالقوه واکسن زودتر از آنچه که معمولا اجازه داده شود.

به طور بالقوه واکسن بر روی حیوانات آزمایش برای اولین بار است که پس از آن پس از تست بر روی یک گروه کوچک از انسان است. در صورتی که آزمایش ثابت می کند و امیدوار کننده آزمایش بر روی یک گروه بزرگتر از انسان آغاز می شود. که پس از آن و به دنبال آن فاز 3 که طول می کشد طولانی ترین مقدار از زمان.

1DaySooner توضیح می دهد:

این به طور معمول ارزیابی اثربخشی واکسن در یک مطالعه که شامل هزاران نفر از شرکت کنندگان مرحله نهایی قبل از واکسن تلقی می شود به اندازه کافی امن برای تنظیم اجازه می دهد تا استفاده گسترده است. برای نشان دادن آن است که هر دو موثر و امن محققان نگاهی به تفاوت در عفونت خطرات و عوارض جانبی بین کسانی که برای دریافت واکسن و کسانی که با توجه به دارونما. امید است برای پیدا کردن یک واکسن است که هر دو باعث کاهش احتمال عفونت و باعث می شود هیچ (شدید) عوارض جانبی.

چرا که این می تواند کاملا یک روند طولانی یک مارس کاغذ از مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی استدلال می کند که ما می تواند سرعت بخشیدن به روند چند ماه با آلوده کردن داوطلبان با پتانسیل واکسن در کنترل و تنظیم:

کنترل بشر چالش محاکمه SARS-CoV-2 واکسن نامزدها می تواند در سرعت بخشیدن به تست و پتانسیل اجرای موثر از واکسن. با جایگزین کردن معمولی فاز 3 آزمایش واکسن نامزدها چنین محاکمات مارس تفریق چند ماه از روند صدور پروانه ساخت واکسن موثر موجود با سرعت بیشتری.

این استراتژی البته می تواند مخاطره آمیز:

بدیهی است که به چالش کشیدن داوطلبان با استفاده از این ویروس زنده خطرات القا بیماری شدید و حتی مرگ شود. ما استدلال می کنند که این مطالعات توسط شتاب واکسن ارزیابی می تواند به کاهش بار جهانی coronavirus مربوط به عوارض و مرگ و مير. داوطلبان در چنین مطالعاتی می تواند مستقل اجازه خطرات به خود و شبکه خود را به خطر می تواند قابل قبول باشد اگر شرکت کنندگان شامل بزرگسالان جوان و سالم که در نسبتا کم خطر جدی بیماری های زیر, طبیعی, عفونت, آنها بالا پایه خطر طبیعی عفونت و در طول محاکمه آنها دریافت مکرر نظارت و پس از هر گونه عفونت و مراقبت های موجود است.

این همه begs سوال: آیا تعداد کافی از انسان ها حتی داوطلب برای این تست ؟ پاسخ به این سوال شاید جای تعجب است بله چشمگیر است. هر 1DaySoonerبیش از 16000 نفر در حال حاضر به ابراز علاقه به ثبت نام برای یک “انسان چالش محاکمه COVID-19 اگر کسی رخ می دهد.”

همه که گفت: معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم که نشان داد که علاقه داوطلب خود را در واقع به دنبال از طریق. بیشتر چه, FDA هرگز مجاز “انسان چالش محاکمه به خصوص اگر وجود دارد هیچ درمان فوری در دسترس است.”

منبع تصویر: Sebastiao Moreira/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>