در حال حاضر که T-Mobile را جذب کرده با حداکثر سرعت دویدن در راه خود را به ایجاد چه برخی از تحلیلگران می گویند خواهد بود که سریع ترین شبکه 5G در ایالات متحده همه چشم به نوبه خود به شبکه و تنقلات. که به خاطر معامله ای که با حداکثر سرعت دویدن توافق کردند که به منظور رسیدن به وزارت دادگستری (DOJ) به توافق برسند به ادغام آن با T-موبایل. شما ببینید DOJ انجام محاسبات ریاضی و نمیفهمد که به دلیل ادغام تعدادی از عمده ایالات متحده بی سیم ارائه دهندگان حذف شد 25٪. سازمان نظارتی نگران بود که این امر منجر به قیمت های بالاتر برای خدمات بی سیم در ایالات متحده است. پس از آن تصمیم گرفت که در ازای اجازه می دهد ادغام را از طریق رفتن با حداکثر سرعت دویدن را برای کمک به ایجاد خود را جایگزین.
برای کمک به ایجاد “چهارم در سراسر کشور مبتنی بر امکانات شبکه ای رقیب” با حداکثر سرعت دویدن به توافق چند میلیارد مقابله با دیش شبکه. ظرف رئیس چارلز Ergen به مدت طولانی به دنبال رسیدن به بی سیم کسب و کار. در واقع او سعی کرد برای خرید با حداکثر سرعت دویدن به عقب در سال 2013 توسط lobbing در $25.5 میلیارد پیشنهاد برای حامل. اما این پیشنهاد بود نه تامین مالی و SoftBank به پایان رسید تا با 80% با حداکثر سرعت دویدن. ما مطمئن هستیم که آقای Ergen شمارش خود را ستاره خوش شانس چند بار که او نمی برد که تصاحب نبرد. ظرف نیز دومین spender در FCC حراج 600MHz کم-گروه طیف در سال 2017. T-Mobile صرف نزدیک به 8 میلیارد دلار برای این طیف است که در پشت آن در سراسر کشور 5G شبکه در حالی که ظرف پوسته 6.2 میلیارد دلار.

ظرف شبکه باقی می ماند متعهد به ساختمان مستقل 5G شبکه

5 میلیارد دلار در مقابله با حداکثر سرعت دویدن می دهد ظرف تمام حامل های اعتباری کسب و کار از جمله 9.3 میلیون مشترک. ظرف نیز می شود 14MHz از 800 مگاهرتز طیف از حداکثر سرعت دویدن و 7,500 فروشگاه های خرده فروشی. T-Mobile را گزارش نشانه هفت سال مقابله به ارائه خدمات بی سیم به ظرف (که عمل به عنوان یک MVNO) در حالی که دومی شروع می شود, ساختمان مستقل 5G شبکه. که وظیفه است رفتن به نیاز به یک سوراخ شریک و هر دو اپل و گوگل و یا آمازون خواهد این لایحه مناسب.

با توجه به شدید بی سیم ظرف تخمین می زند که از آن هزینه خواهد شد $10 میلیارد دلار برای ساخت یک شبکه 5G. ساختمان مانند یک شبکه به طور معمول هزینه بیشتر اما از آنجا که ظرف است که با استفاده از نرم افزار ویژه و فن آوری های دیگر آن را می توانید کار انجام می شود برای پول کمتر است. اما جدید خیابان تحلیلگر Jonathan چاپلین می گوید که غذا به اندازه کافی پول نقد در دست به پرداخت هزینه برای افزایش کسب و پرداخت 1.1 میلیارد دلار بدهی این را مدیون ماه آینده. بیشتر نگران کننده است $2.1 میلیارد دلار از بدهی است که قرار است در ماه ژوئن 2021. ظرف را هنوز هم نیاز به 9 میلیارد دلار به صندوق ساخت آن شبکه های بی سیم.

چاپلین نوشت: توجه داشته باشید به مشتریان است که در آن او می نویسد که شایعه شرکای ظرف هنوز هم علاقه مند و دسترسی به میزان سرمایه غذا نیاز دارد. این تحلیلگر اشاره می کند که “ما همیشه فرض پایتخت می آیند یا از یک شریک استراتژیک و یا به احتمال بیشتر از بازار سرمایه با آگاهی از تعهد از یک شریک استراتژیک. هیچ چیز تغییر کرده است پس از شروع بحران. هیچ یک از شرکای استراتژیک است که ما باید این باورند در مورد هر گونه کمتر علاقه ای جدید و کم هزینه دسترسی به شبکه و هیچ یک را کاهش دسترسی به سرمایه و یا کاهش توانایی برای ایجاد یک تعهد به خرید ظرفیت در آینده است. واقعا هیچ چیز تغییر کرده است.”

اما آنچه تغییر کرده این است که توانایی ظرف برای دسترسی به بدهی عمومی بازار به دلیل coronavirus. با وجود کمبود مالی, ظرف, به نظر می رسد به حرکت به جلو با برنامه های خود را. هفته گذشته آن را اعلام کرد که آن را به حال انتخاب اول خود فروشنده برای شبکه ارائه دهنده نرم افزار Mavenir. دومی عرضه خواهد شد ظرف با OpenRAN نرم افزار است که باعث افزایش کارایی 5G طیف افزایش ظرفیت شبکه ،

خط پایین این است که با وجود گسترده تردید ظرف در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای ساخت یک مستقل 5G شبکه و جایگزینی با حداکثر سرعت دویدن به عنوان چهارم کشور را به بزرگترین حامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im