این دیگر یک راز بزرگ است که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار هر دو فرد تولید کنندگان گوشی های هوشمند مانند سامسونگ و Huawei و صنعت تلفن همراه به عنوان یک کل به خصوص سخت از بیش از یک نظر.

در عبارت که اساسا بدان معنی است که مردم کمتر احتمال دارد به چلپ چلوپ بر روی ابزارهای فانتزی جدید و غیر ضروری دیگر کالاهای امروزه از آنها می گویند این زمان در سال گذشته و به خصوص در آغاز این سال است. نگه داشتن در ذهن است که صاحب نظران صنعت و شرکت تحقیقات بازار شد و پیش بینی دیر شده افزایش جهانی فروش گوشی های هوشمند برای سال 2020 در آن زمان, اما به جای آن اتفاق می افتد Q1 اعداد به سقوط کردن یک صخره.

نگاه به آینده همه چیز نباید کاملا به عنوان بد در چند محله اما بین المللی شرکت داده (IDC) هنوز هم انتظار برای ضبط یک محموله عظیم 18.2 درصد کاهش در نیمه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 2019. به طور کلی در حدود 1.2 میلیارد گوشی های هوشمند در حال حاضر انتظار می رود به فروش می رسد در سراسر جهان در سال 2020 کاهش 11.9 درصد از سال گذشته جهانی شمارش.
کسانی که در حال بدیهی است که وحشتناک اعداد در مقایسه با مشابه پیش بینی قرار داده و با هم قبل از دولت ها شروع به گرفتن تاج-تهدید جدی اما آن را باور یا نه IDC جدید پیش بینی هستند و در واقع قابل ملاحظه ای خوش بینانه تر از گزارش های اخیر از Digitimes یا گارتنر.
تحلیلگران IDC پیش بینی Q1 2021 دوباره بجای اول برگشتن رانده در درجه اول توسط 5G تکنولوژی و به خصوص بودجه دوستانه 5G گوشی های هوشمند که در حال حاضر انتظار می رود “و حتی بیشتر به شدت قیمت” از آنچه پیش بینی شده بود قبل از همه گیر.
طبیعی است که شرکت هایی که بهترین “موقعیت سهام خود را به سرمایه گذاری در این تغییر” به احتمال زیاد به پیروزی بزرگ در نظر سهم بازار در حالی که وزن پایین خود را در حال حاضر کاهش حاشیه سود. آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که مارک می تواند برنده این نبرد گرم اما برای زمان حال Xiaomi سامسونگ نوکیا و حتی TCL به نظر می رسد به خوبی موقعیت برای موفقیت است.
از لحاظ جغرافیایی زبان, شما ممکن است تعجب به شنیدن محموله های گوشی های هوشمند در چین هستند و تنها انتظار برای دیدن یک “واحد کاهش رقم در سال 2020” برجسته کشور را فوق العاده بهبود سریع پس از تا کنون سخت ترین ضربه در منطقه اول است. در مقابل اروپا است که به احتمال زیاد برای ثبت نام یک دو رقمی کاهش فروش در این سال در مقایسه با سال 2019 هر چند که در واقع می رود به تغییر منطقه وضعیت موجود به عنوان دور به عنوان فروشنده نمودار نگران هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im