این هفته بالای 10 را نشان می دهد در Netflix بکشد – که مورد علاقه شما در این لیست ؟

 • بالا رفتن تقریبا به بالا بسیار از این هفته لیست پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد فوق العاده جدید Netflix, اصلی, راهبه جنگجو.
 • این مجموعه به راحتی خواهد شد درخواست تجدید نظر به طرفداران سری مانند Buffy the Vampire Slayer. جنگجو, راهبه, بر 19 ساله که از خواب بیدار در یک سردخانه می شود و بخشی از باستانی منظور مبارزه با شیاطین در زمین است.
 • لیست کامل از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر می آید از جریان موتور جستجو خدمات Reelgood.

من باید اعتراف, من یک فن در ابتدا به عنوان جنگجو, راهبه, یکی از Netflix جدیدترین و buzziest سری است که با تمرکز بر یک زن جوان که از خواب بیدار از مرگ در سردخانه به یاد بگیرند که او دارای قدرت و نیاز است در یک مبارزه حماسی در برابر خوب و بد است. اما پس از من شیرجه در این آخر هفته من به نوعی آن را کردم راست دور. این نام در واقع کامل و قطعا آن شخص شما را به عنوان شما در حال پیمایش از طریق Netflix بکشد هرگز پایان دادن به کتابخانه از محتوا است. در واقع این نام نیز کمک می کند تا این سری ایستادگی کردن قبل از اینکه شما حتی فشرده بازی که در آن نقطه شما به سرعت شروع به احساس می کنم مثل کسی اینجا تا با هم یک deliriously مخلوط سرگرم کننده از Buffy the Vampire Slayer و کمی غریبه چیزهایی برای سرگرم کردن شما با.

من از نوع توافق با این نگهبان مؤلف که opined که سری — بر اساس یک 90s-عصر کتاب کمیک توسط بن دان — مانند یک سواری هیجان مربوط به قهرمان ما که dragooned به کمک شوالیه مبارزه با شیاطین حتی اگر او می خواهم را ترجیح می دهند کمتر تهدید کننده زندگی حرفه مانند رقص و مصرف مواد مخدر. علاوه بر این ترکیب آن را به عنوان عناصر موضوعی از دیگر تحسین Netflix سری مانند Sense8 و به استئوآرتريتاین منتقد در ادامه استدلال می کنند که راهبه جنگجو “است loopy هیجان سوار مطلق بی معنی اما شما حس که Netflix را راه اندازی الگوریتم ممکن است تا به حال تمام عیار, ارگاسم, هنگامی که آن را با ارائه خلبان اسکریپت.” هیچ تعجب, راهبه جنگجو را به دست آورد جامد گوجه فرنگی فاسد نظرات این دور (از طرف منتقدان و طرفداران) و همچنین یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر به بوت.

که دومی بیانیه می آید از طریق جدیدترین رتبه بندی مشترک با BGR این تیم در Reelgood این جریان موتور جستجو خدمات که هر هفته ما فراهم می کند با یک عکس فوری از آنچه در آن میلیون ها نفر از کاربران ماهانه هستند bingeing بیشتر از یک هفته و همچنین به صورت ماهانه.

بازیگر آلبا Baptista فوق العاده است به عنوان “آوا” در راهبه جنگجوکه در مورد Netflix رسمی توضیحات خوانده شده به شرح زیر است: “با الهام از مانگا و رمان و جنگجو راهبه حول محور یک جوان 19 ساله که از خواب بیدار در یک سردخانه با اجاره نامه های جدید در زندگی و الهی مصنوع تعبیه شده در پشت او. او در می یابد او در حال حاضر بخشی از باستان سفارش شده است که وظیفه مبارزه با شیاطین در زمین و نیروهای قدرتمند به نمایندگی از هر دو بهشت و جهنم می خواهید برای پیدا کردن و کنترل.”

این سری عرضه در Netflix بکشد در اوایل این ماه و آن را بسیار نزدیک به dislodged آلمانی-زبان درام (تاریک است که ما در مورد نوشته ام قبلا اینجا) از نقطه بالا در این هفته. آن را امتحان کنید اگر شما نیاز به چیزی جدید برای اضافه کردن به صف Netflix بکشد خود را — و یا چک کردن کامل بالا 10 لیست زیر از هر چیز دیگری است که Reelgood کاربران در حال مشاهده این بیشتر در Netflix بکشد حق در حال حاضر.

پربیننده ترین Netflix سری Reelgood کاربران برای هفته جولای 9-15:

 1. تیره
 2. راهبه های جنگجو
 3. بدون تابعیت
 4. گناهکار
 5. اسرار حل نشده
 6. سفارش
 7. Lenox Hill
 8. The Baby-Sitters Club
 9. Better Call Saul
 10. Breaking Bad

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر