این تصویر زمینه تصویر ممکن است سقوط آندروید خود را, بنابراین اجتناب از آن همه هزینه های

  • آندروید تصویر زمینه کافی است به سقوط گوشی ساخته شده توسط سامسونگ و دیگر سازندگان گوشی و این که لطف نامناسب Google profile رنگ.
  • سقوط ممکن است شما را مجبور به بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه است که به معنی شما می خواهم به از دست دادن تمام داده ها در این فرآیند است.
  • وجود دارد یک راه برای صرفه جویی در غروب آفتاب تصویر و استفاده از آن به عنوان تصویر زمینه و آن را شامل ویرایش عکس و یا گرفتن یک تصویر از آن.

ما معمولا به شما هشدار می دهند برای جلوگیری از پیام های خاص بر روی آی فون است که می تواند سقوط دستگاه خود را. معمولا یک رشته یک شخصیت عجیب و غریب یک طوفان کامل اگر شما خواهد شد که می توانید این گوشی بی توجه و کسانی که مسائل را می توان ثابت بیشتر از زمان. اکنون زمان آن است به نگاهی به یک مشکل مشابه است که بر دستگاه های آندروید یک تصویر است که می تواند سقوط گوشی خود را اگر شما استفاده از آن را به عنوان تصویر زمینه. بر خلاف آیفون اس ام اس اشکال این یکی تنها بر دستگاه خود را اگر شما در تنظیم تصویر به عنوان تصویر زمینه خود را, بنابراین شما نمی توانید به آن را اجرا کنید به طور تصادفی.

شناخته شده سامسونگ leaker یخ جهان ارسال شده هشدار در توییتر در روز یکشنبه, مشاوره گوشی به کاربران برای جلوگیری از وسوسه تنظیم عکس به عنوان تصویر زمینه. تصویر به خودی خود زیبا است به اندازه کافی برای متقاعد کردن برخی از افراد به آن را ذخیره کنید و تنظیم آن را به عنوان تصویر زمینه.

اگر شما به دنبال یک چالش و شما کنجکاو هستید که آیا همه چیز با این نسخهها کار بر روی دستگاه آندروید خود را و سپس آماده به صرف زمان در رفع تلفن. به عنوان اندروید مرکزی توضیح می دهد, غروب آفتاب, تصویر سقوط خواهد کرد هر تلفن آندروید و این همه به دلیل نادرست رمزی Google profile رنگ است که در واقع باعث می شود کل سیستم عامل Android UI به سقوط.

باز این تصویر را در مرورگر و یا صرفه جویی در آن را بر روی تلفن خود را نمی خواهد منجر به سقوط. در واقع هر گونه ویرایشهای شما تصمیم به انجام به تصویر خواهد رفع مشکل, و شما قادر خواهید بود برای تنظیم آن را به عنوان تصویر زمینه. یک تصویر نسخه از آن را نیز انجام ترفند.

اما اگر شما مجموعه ای از فایل اصلی به عنوان تصویر زمینه آن را سقوط هر گوشی های آندروید.

ثابت است که بسیاری از افراد ممکن است برای یک تنظیم مجدد کارخانه از گوشی که در این صورت شما بهتر اخیر پشتیبان در دست است. شما همچنین می توانید تلاش به بوت شدن به حالت ایمن و سپس به سرعت جای تصویر زمینه با چیز دیگری. اندروید مرکزی می گوید وجود دارد یکی دیگر از راه حل در دسترس است, اما تنها اگر شما یک ROM سفارشی و یا ریشه کن تلفن خود را, چیزی که بسیاری از مردم را — با استفاده از برنامه بهبودی خود را اگر شما باید یک پاکسازی تصویر زمینه داده است.

که گفت: همه شما باید انجام دهید برای جلوگیری از این مشکل چشم پوشی تصویر بالا. و یا اگر شما واقعا نیاز به آن را به عنوان تصویر زمینه و پس از آن فقط ویرایش آن را قبل از تنظیم آن.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>