این فیلم ممکن است ما در نگاه اول در آیفون 13 طراحی

  • آیفون 13 mockup عکس ها و فیلم ها به اشتراک گذاشته شده توسط a, ژاپنی, اپل وبلاگ.
  • Mac Otakara 3D-چاپ یک نمونهای از یک ادعا 5.5 اینچی آیفون 13 نمونه با هیچ درجه یک تمام صفحه, طراحی و USB-C پورت به جای استفاده از یک اتصال رعد و برق.
  • این نمونهای به نظر می رسد به عقب براند در برابر برخی از رایج شایعات در مورد آی فون 13.

این سقوط اپل انتظار می رود برای راه اندازی چهار مدل های آی فون جدید. ده ها تن از نشت و گزارش پیشنهاد کرده اند که هر چهار iPhone 12 مدل از ویژگی های OLED صفحه نمایش 5G پشتیبانی و یک پردازنده سریعتر. ما همچنین ممکن است یک تعداد نسبتا قابل توجه تغییرات طراحی از یک کوچکتر شکاف در بالای صفحه نمایش به قاب فلزی شبیه به آی فون 4. که گفت:, اپل انتظار می رود که برای ذخیره هر طرح عمده در تعمیرات اساسی برای 2021 آیفون خط و با وجود این واقعیت است که آن را هنوز ژوئن 2020 جدید, نشت وانمود به فاش کردن طراحی آیفون 13.

ژاپنی, وبلاگ, Mac Otakara تصاویر به اشتراک گذاشته شده و تصویری این هفته از 3D چاپ نمونهای از آنچه در آن ادعا می شود یک 5.5 اینچ صفحه نمایش آیفون, آینده, در سال آینده. این سایت می گوید که نمونهای است از “Alibaba منابع” اما آن را نشانی از رفتن نیست به جزئیات. با توجه به نشت مدل در ویدیو زیر است جانشین به 5.4-اینچ, آی فون, 12 راه اندازی این سقوط, بنابراین ما می توانیم فرض کنیم این یکی از پایین پایان, آیفون, 13 مدل (ارائه آن را واقعی البته).

بارز ترین تفاوت بین این mockup و آی فون به بیرون درز 12 طرح دیده ایم تا به این نقطه است که گم شده مسکن سنسور در بالای صفحه نمایش. هیچ شکاف در ادعا آیفون 13 میدهد که اپل برگزار خواهد شد TrueDepth دوربین و سنسور در قسمت پایین صفحه نمایش. Mac Otakara همچنین می گوید که اپل ممکن است تست دوربین در پایین صفحه نمایش اما به توضیح نمی دهد که چگونه است که کار می کنند.

اگرچه اندازه صفحه نمایش کمی بزرگتر و با ابعاد 5.5 اینچ آیفون 13 هستند و ظاهرا در خط با کسانی که از 5.4 اینچ, آی فون, 12. ناهنجاری های اطراف صفحه نمایش حتی کوچکتر از آنهایی که بر روی آی فون 11 و Mac Otakara نشان می دهد اپل ممکن است به روز رسانی فوق العاده شبکیه چشم XDR صفحه نمایش برای رسیدن به این.

در پشت mockup, پنج نقطه دیده می شود که در آن ماژول دوربین باید که Mac Otakara می گوید می تواند مورد استفاده قرار گیرد “برای تست های مختلف دوربین modules.” برخی از شایعات زودتر ادعا کرده اند که اپل ممکن است پیدا کردن یک راه برای جا به چهار دوربین در پشت آیفون 13 و همچنین به عنوان یک LiDAR اسکنر.

در نهایت آنچه به نظر می رسد USB-C پورت کرده و به جای اتصال رعد و برق در پایین آیفون 13. ما شاهد شایعات به تازگی نشان می دهد اپل آیفون مدل های فراتر از سال 2020 ممکن است به طور کامل portless. نیازی به گفتن نیست, ما در حال رفتن به شرکت در این نشت با یک دانه نمک است. Mac Otakara می گوید که این فقط یکی از نمونه های اولیه در حال حاضر در آثار بنابراین حتی اگر آن را واقعا آمده از اپل وجود دارد یک شانس آن را هرگز نور روز را مشاهده کنید. با این وجود چشم انداز واقعا همه-صفحه نمایش آی فون است که مطمئن شوید که برای طرفداران هیجان زده است.


یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net