این فوق العاده داغ exoplanet زرد رنگ آسمان و باران آهن

  • Exoplanet زنبور-79b عظیم گاز لوله با فوق العاده داغ اتمسفر و درجه حرارت.
  • فضای آن نیست قادر به پراکندگی در راه است که جو زمین می کند به طوری که در طول روز آسمان را نگاه زرد به جای آبی.
  • مانند دیگر مشتری سیارات فراخورشیدی این فکر می کردم که WASP-19b دارای آهن باران با توجه به حرارت آن است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سیارات فراخورشیدی در بسیاری از گونه های مختلف. برخی از آنها بسیار سرد و یخ زده در حالی که دیگران در حال راکی و گرم و برخی مانند زنبور-79b فقط ساده عجیب و غریب. WASP-79b مدار یک ستاره است که نشسته است در حدود 780 سال نوری از زمین است. در فضایی که نسبتا کوتاه فاصله و نزدیکی ما به این سیاره و ستاره میزبان اجازه داده است دانشمندان برای به دست آوردن یک ایده بسیار خوبی از آنچه در جهان را ارائه کرده است.

وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که WASP-79b خاص است. برای شروع, آن را کاملا گسترده و رتبه بالا در لیست بزرگترین سیارات فراخورشیدی ما در مورد می دانیم. همچنین تلویزیون, داغ, دور, خیلی نزدیک به ستاره خود است که فضای آن است که یک تحریک به 3000 درجه فارنهایت است. و من ذکر آهن باران ؟

WASP-79b موضوع مقاله پژوهشی منتشر شده در مجله نجومو دانشمندان در حال مطالعه آن را به رنگ یک تصویر واضح از یک سیاره است که فقط ساده ، اگر شما قادر به ایستادن بر روی این سیاره است که شما نمی توانید دلیل آن را یک “مشتری داغ” گاز لوله — شما اطلاع می دهد که آسمان نیست آبی مانند آن است که بر روی زمین است.

برای همین دلیل است که دانشمندان هنوز نمی فهمم این سیاره جو ندارد قادر به یک پدیده شناخته شده به عنوان پراکندگی ریلی که در آن ذرات کوچک جذب طول موج خاصی از نور خورشید و تبدیل آسمان آبی در یک روز روشن. در یک سیاره مانند زنبور-79b با یک فضای که نمی پراکندگی نور در چنین راهی آسمان می شود به احتمال زیاد, زرد, با توجه به دانشمندان.

“این یک نشانه قوی از ناشناخته جوی فرایند است که ما نه تنها از حسابداری برای ما مدل های فیزیکی” کریستین Showalter Sotzen برای اولین بار نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “من نشان داده ایم زنبور-79b طیف به تعدادی از همکاران و اجماع است که عجیب و غریب است.'”

“از آنجا که این اولین بار است که ما دیده ایم این ما واقعا هنوز مطمئن شوید که چه علت است” Sotzen می افزاید. “ما نیاز به نگه داشتن یک چشم را برای دیگر سیارات شبیه به این دلیل آن می تواند نشان دهنده ناشناخته فرآیندهای جوی که ما در حال حاضر نمی فهمید. زیرا ما فقط یک سیاره به عنوان مثال ما نمی دانیم که اگر آن را یک پدیده جوی مرتبط با تکامل این سیاره است.”

از آنجا که این سیاره را به اندازه دو برابر جرم مشتری — و نزدیکی آن به ستاره خود آن فضای متورم است مانند یک بادکنک است. بسیاری از داغ مشتری سیارات فراخورشیدی اعتقاد به تولید یک پدیده که در آن آهن داغ ذرات بالا برداشته به فضای قبل از سقوط به پایین به عنوان باران است که برای تلفن های موبایل به جای دردناک است.

منبع تصویر: NASA, ESA و L. Hustak (STScI)

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>