• یکی بریتانیا عروسی و پرتره عکاس پیدا کرده است یک راه برای نگه داشتن کسب و کار خود رفتن در طول coronavirus همه گیر و هنوز هم مردم عکس رغم گسترده قرنطينه.
  • راه حل خود را: FaceTime که اجازه می دهد تا او را برای هدایت افراد از دور, نگاهی به نمایش, ضبط و سپس با استفاده از ابزار خود را برای ویرایش ،
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بر اساس UK-عروسی و پرتره عکاس تیم Dunk نمی دانم آنچه که او انجام می دهد در زمانی که شیوع کروناویروس منفجر شد و در سراسر اروپا و ضروری گسترده کسب و کار را تعطیل کرده و قرنطینه سفارشات. چگونه می توانم به شما در حفظ و در نظر گرفتن مردم عکس در زمانی که شما نمی, آه, اجازه داده می شود در هر نقطه در نزدیکی آنها ؟

به جای وحشت هر چند او شروع با یک ایده. شاید یک راه برای نگه داشتن رفتن بعد از همه — یک راه حل خلاق است که به او اجازه سوار شدن از همه گیر تا همه چیز به حالت عادی بازگشت. معلوم است که پاسخ درست در مقابل او از طریق آی فون خود را: FaceTime. “من شروع به فکر می کنم در سراسر راه من می تواند به طور موثر ایجاد پرتره از دوستان من و نگه داشتن مغز من تحریک” غوطه دادن (@tim_dunk در Instagram) گفت: BGR. “من قرار داده و فریاد به برخی از دوستان برای دیدن اگر هر کسی که در تلاش برای استفاده از نسبتا اساسی تصویربرداری قابلیت FaceTime در ابتدا فقط به عنوان یک تجربه سرگرم کننده و یک راه از همکاری با من خلاق آمپول در سراسر جهان است.”

که خدمات او در حال حاضر ارائه — FaceTime photoshoots که اجازه دهید او را “مرحله” یک عکس از دور به موضوع برخی از مسیر و هدایت به یک صفحه نمایش ضبط و سپس با استفاده از تخصص و ابزار برای ویرایش این نتیجه به چیزی است که به نظر می رسد حرفه ای انجام می شود. البته نمی کند آن را جایگزین با کیفیت از آنچه او می تواند انجام دهد در فرد و در یک استودیو, تنظیم, اما شما می توانید نتایج را برای خودتان, که او را فقط خوب است.

“محدودیت های این تکنولوژی من شده است با استفاده از FaceTime آیفون و عادی من نرم افزار ویرایش نوع از رو ما بیشتر متفکر در رویکرد ما ساخته شده و کار با قابلیت های اساسی از من استفاده می شود به نوعی مادر اختراع,” او گفت:. “همکاران شاغل بودند به عنوان روشنایی می ایستد سه پایه افراد و کنسرت بربس. گوشی های متعادل شد در مخاطره Jenga-برج از چیزهای تصادفی و یا blu-یش به دیوار.

“غرفه کشیده شد از قفسه ها و کابینت و یا تخت گربه و بچه. من شات مردم زندگی در درون فریاد فاصله و در آنجا ماند تا راه گذشته من خواب و تیراندازی به مردم در طرف دیگر از جهان است. شاخه های سریع و سرگرم کننده قفل را به یک قاب زمان کوتاه و مشابه زبان بصری. آنها درگیر, زوج, افراد, کودکان و حیوانات خانگی. همه ما در موقعیت های مشابه. همه ما بسته به دور است.”

منبع تصویر: تیم غوطه دادن

شما می توانید اینجا کلیک کنید به کتاب جلسه خود که باز خواهد شد تا یک صفحه که لیست برخی از نیازهای اساسی و یک تقویم برای برنامه ریزی است. جلسه حدود 30 دقیقه و با هزینه 50 پوند انگلیس (حدود 62) و شما نیاز به یک آیفون 6 یا نسخه های بعد از تلفن در حال اجرا حداقل در iOS 11 (با عرض پوزش هیچ گوشی های آندروید).

تا کنون او را به ضرب گلوله نزدیک به 60 از این FaceTime پرتره و غوطه دادن می گوید: مردم در حال رزرو جلسات جدید تقریبا هر روز. “من شات مردم در خانه من سیتی در سراسر انگلستان و در قفل شده-پایین خانه ها در سراسر جهان است. آن را کاملا خسته کننده به خصوص در زمانی که ما احساس نوع قطع از انسان ها را تشکیل می دهند که جوامع ما و جهان — انجام کاری خلاق و با نشاط فقط برای جهنم از آن شگفت انگیز بوده است.”

هنگامی که شما با اولین تماس او غوطه دادن از شما خواهد خواست به او نشان دهد در اطراف فضایی خود را و هم او را به برخی از ایده های خود را. او به نگه داشتن چشم را برای آنچه که او فکر می کند را به خوبی پس زمینه. او ممکن است شما بخواهید برای باز کردن پرده ها و درها را به عنوان او به نظر می رسد در از راه دور. آن را در مورد او به شما دستورالعمل برای تنظیم محیط و موقعیت خود را — درست مثل او می خواهم در شخص و آن را نه همه که متفاوت از حالت عادی خود راه کار. “این شبیه به کار با رسانه ای مانند دوربین پلاروید — شما در یادگیری به آغوش محدودیت و آنها را بخشی از فرایند به جای سعی کنید به یک دوربین FaceTime به یک DSLR.”

اولین FaceTime عکس موضوع بود سالی Thurrell همکار انگلستان عکاس. “ما شلیک برداشته من از من خسته و خاکستری و انزوا funk که صبح و آن را مانند یک کمی فرار از طریق FaceTime,” او گفت:. “چنین فاب ایده و واقعا برداشته روح من.”

منبع تصویر: تیم غوطه دادن

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de