• جدید پیام متنی تصادف رفع اشکال برای دستگاه های اپل در جریان بوده است ویروسی در این هفته.
  • شبیه به تلوگو اشکال از سال 2018 متن string ویژگی های منحصر به فرد شخصیت های است که می تواند آی فون, آی پد, مک یا اپل سازمان دیده بان به سقوط پس از دریافت هشدار از طریق با آن در حال حاضر.
  • اپل هنوز به پاسخ یا موضوع ثابت اما اشکال کار نمی کند در آخرین iOS beta.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در طول سال ما گزارش تعدادی از متن پیام اشکالات قادر به توفنده اپل و iPads. راه بازگشت در سال 2015 به اصطلاح “قدرت موثر” اشکال قادر به سقوط در iOS دستگاه هنگامی که یک متن را دریافت کرده بود در حالی که یک کاربر در هر نقطه دیگر از برنامه پیام. سه سال بعد خاص تلوگو شخصیت استفاده شد سقوط یک تنوع از برنامه های پیام رسانی. تنها راه برای بازگشت به برنامه برای دسترسی به خدمات از دستگاه های مختلف و حذف پیام با شخصیت به عنوان آن را بارها و بارها سقوط در iOS برنامه در حالی که در حال حاضر.

در حال حاضر در وسط یک جهانی همه گیر و در عین حال یکی دیگر از این باگ های عجیب و غریب بوجود آمده است. به عنوان 9to5Mac توضیح می دهد که اگر شما دریافت این رشته متن در یک اعلان بر روی آی فون خود را, اپل, مک و یا حتی اپل, تماشا کنید, شما ممکن است شروع به تجربه برخی از مسائل. این می تواند شامل تصادفات و دستگاه عدم پاسخ به تماس ورودی است.

در ق موضوع ترویج ثابت برای متن اشکال از پیشنهادات وجود دارد که این رشته منتشر شده است در تلگرام چت گروهی, اما این معلوم نیست که اگر در آن نشات گرفته است. بدون در نظر گرفتن آن پس رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی را به دنبال آن مگر اینکه شما می خواهید به خطر توفنده دستگاه خود را. ما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن این متن در اینجا (من نمی خواهم من تلفن و یا کامپیوتر توفنده بعد از همه) اما رشته شامل یک پرچم و سندی از زبان شخصیت های. شما در واقع می توانید ببینید اشکال در عمل در زیر تصویری از همه چیز اپل نرم افزار:

با توجه به 9to5Macاین اشکال ظاهرا حل و فصل شده است در آخرین iOS 13.4.5 beta اما اگر شما تا به تاریخ در تلفن همراه اپل نسخه های بتا, شما ممکن است بخواهید برای غیر فعال کردن اطلاعیه ها تا زمانی که اپل رول ثابت. که راه تلفن نمی خواهد سقوط یا ضعیف به عنوان به زودی به عنوان شما دریافت متن. متاسفانه هیچ اقدامات پیشگیرانه شما می توانید. همانطور که با قبلی متن اشکالات همه شما می توانید انجام دهید این است که امیدوارم که هیچ کس آن را می فرستد به شما.

اپل هنوز به یک موضوع پاسخ, اما اگر شما می خواهید به امن شما می توانید ثبت نام برای Apple Beta Software Program و نصب آخرین نسخه از سیستم عامل بر روی آی فون و/یا iPad خود. این ممکن است به درد نمیخورد (مگر اینکه شما در حال حاضر اقامت تا تاریخ بر روی سیستم عامل iOS نسخه های بتا) اما آن را قطعا یک گزینه است.

منبع تصویر: Zach اپستاین BGR

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de