مایکروسافت برای اولین بار واقعا بی سیم hearables سطح Earbuds هستند در حال حاضر. آنها را سر و صدا لغو آسایش و عمر باتری طولانی و هزینه $199. در حالی که آن را خیلی زود به یک حکم آنها به نظر می رسد خیلی خوب است. یکی از نامطلوب مشکل است که ممکن است قرار دادن کردن برخی از خریداران بالقوه.

Engadget گزارش می دهد که سطح Earbuds, استفاده از نزدیکی-منسوخ جفت شدن با روش. تنها حق جوانه متصل است به منبع دستگاه و پس از آن سهام دریافت و با کلید سمت چپ جوانه. مایکروسافت تایید کرده به خروجی که این است که چگونه است.

اگر شما گاهی اوقات می خواهم به ورزش فقط یک earbud شما باید مطمئن شوید که آن را یک حق (به معنای واقعی کلمه و ظاهرا). در غیر این صورت اگر شما گام به گام با یکی از سمت چپ تنها آن را نمی خواهد کار. خوب مایکروسافت برای ساخت clunky earbuds. این را شاید آن را کمی سخت تر برای جابجایی خود را راست earbud و اگر شما به پایان رسید تا از دست دادن آن یکی دیگر می خواهد عملا بی فایده است.

از آنجا که اکثر مردم با استفاده از هر دو گوشی در یک بار این بعید است که به یک موضوع است. با توجه به اینکه مایکروسافت در زمان طولانی تر از انتظار می رود برای راه اندازی جوانه ها فقط برای اطمینان از آن می شود همه چیز را درست آن را کمی ناامید کننده به شنیدن در مورد این محدودیت. تک جوانه جفت شدن است تا سال 2018 و جدید ترین انواع جفت هر دو جوانه به منبع دستگاه.

امیدوارم همه چیز بهتر خواهد شد با تکرار دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de