این خیره کننده, مربوط به اینده, آیفون, 12 طراحی بسیار بهتر از چیزی واقعی

  • اپل ممکن است مجبور به تاخیر آن, آیفون, 12, تاریخ انتشار, اما, اند وجود دارد بسیاری از آی فون 12 نشت و ما در حال حاضر می دانیم که آی فون اپل 12 سری طراحی نهایی شده است.
  • آی فون جدید 12 و آیفون 12 مدل نرم افزار را از ویژگی های بازرسی و نگهداری طراحی و مقدار زیادی از قابلیت های جدید اما ما انتظار بسیار زیادی از نظر سخت افزاری و نوآوری.
  • یک طراح گرافیک است و پیش بینی آنچه در آی فون ممکن است مانند نگاه با برخی از هیجان انگیز جدید ویژگی های سخت افزاری که شامل یک صفحه کلید و یک ثانویه صفحه نمایش OLED در پشت تلفن.

ما هنوز هیچ ایده یا نه اپل, آیفون, 12 تاریخ انتشار به تعویق خواهد افتاد. اگر کشورهایی مانند چین و ایالات متحده در حفظ و پناه خود را در محل سفارشات در حالی که برای دیگر آنها باید با انجام یک کار مناسب و معقول از کاهش تاثیر این رمان coronavirus را اجتناب ناپذیر موج دوم. اگر شروع به بازگشایی کسب و کار بیش از حد در اوایل مانند تهمت می خواهد و مانند برخی از کشورها در حال حاضر کارشناسان هشدار داده اند که موج دوم COVID-19 عفونت می تواند به عنوان بد یا حتی بدتر از اول است.

این بدیهی است که مسائل بزرگ به دلایل آشکار مربوط به ایمنی و بهداشت, اما آنها نیز تاثیر راه اندازی محصول مانند اپل آی فون جدید سری 12. اگر یک موج دوم coronavirus عفونت نوردد مناطق خاصی تولید می تواند به تاخیر افتاد. از سوی دیگر اگر اقتصاد در اپل بزرگترین بازارهای مانند ما بسته باقی می ماند برای چند ماه دهها میلیون نفر از مردم باقی خواهد ماند بیکار. نیازی به گفتن نیست خرید یک آی فون جدید خواهد بود که آخرین چیزی که در ذهن خود و فروش می تواند یک ضربه بزرگ به عنوان یک نتیجه.

صرف نظر از زمانی که اپل آیفون جدید 12 مدل منتشر می شوند و چقدر عرضه اپل و شرکای قادر به تولید در زمان راه اندازی ما در حال حاضر می دانم که بسیاری در مورد گوشی های. با تشکر از اطلاعات را از بالا Apple insider Ming-Chi Kuo یک تحلیلگر با TF بین المللی اوراق بهادار, ما می دانیم که اپل جدید اپل خواهد شد از ویژگی های عمده سخت افزار طراحی مجدد در 3 سال پس از آی فون X منتشر شد.

آی فون جدید 12 مدل را تخت فلزی لبه های مانند آی فون 5 و چند لنز دوربین آرایه ها در اطراف برگشت. وجود خواهد داشت دو آی فون 12 مدل با دو لنز دوربین نیز به عنوان دو آی فون Pro 12 مدل با سه لنز دوربین آن نیز به یک چهارم سنسور LIDAR ماژول از iPad جدید نرم افزار. تمام چهار جدید اپل را 5G OLED صفحه نمایش کمی کوچکتر شکاف در بالای صفحه نمایش. در اینجا نگاهی به آنچه که اعتقاد به اپل نهایی آیفون 12 طراحی.

که همه به خوبی و خوب است و هیچ سوالی وجود دارد که طرفداران اپل خواهد بود خوشحال با طراحی جدید. که گفت:, آن را نمی کند دقیقا مانند صدا وجود خواهد داشت هر گونه نوآوری های هیجان انگیز وقتی که می آید به سخت افزار و یا طراحی. به همین دلیل ما نمی توانیم متوقف خیره به یک آی فون جدید مفهوم ایجاد شده به تازگی توسط طراح گرافیک Andrea Copellino — وجود چندین ویژگی های جدید هیجان انگیز داشت اما بر خلاف اکثر اینده تلفن مفاهیم این طراحی است که به خوبی در محدوده واقعیت است.

منبع تصویر: Andrea Copellino

Copellino مشترک هیجان انگیز طراحی جدید در Behance و همچنین در یوتیوب تعبیه شده در پایین این پست. اینده آی فون مفهوم به نظر می رسد اپل در حال حاضر آی فون صف از جلو, اما آن را از دست می دهد شکاف در بالای صفحه نمایش. این طرف و پشت هستند که در آن تمام عمل است هر چند شما می توانید عقب طراحی زیر.

در علاوه بر این به چند لنز دوربین سیستم و یک فلش وجود دارد ثانویه صفحه نمایش OLED است که نشان می دهد اطلاعیه ها و دیگر گرافیک. یک صفحه مانند این همچنین می تواند به لحاظ نظری از بین بردن نیاز به یک دوربین جلویی از آنجایی که این صفحه نمایش کوچکتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حالی که گرفتن عکس های سلفی با دوربین عقب.

این ویدیو نشان می دهد یک دسته از موارد استفاده مختلف برای عقب صفحه نمایش اما یک مطلب بسیار خوب و مولفه های جدید از اینده این آی فون طراحی شده است.

حجم چوب زیر گهواره و قطع ضامن جایگزین شده اند کوچک خازنی هستند که می تواند مورد استفاده برای تنظیم حجم و یا قطع رینگر. چقدر سرد است؟! شما ببینید همه که و بیشتر در این ویدئو در زیر تعبیه شده و فراموش نکنید که همچنین چک کردن Copellino را Behance صفحه.

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>