این دولت انجام داده است بهترین کار حاوی coronavirus

  • کسانی از شما به دنبال یک مطلب مثبت coronavirus به روز رسانی از آنچه که شما ممکن است از دیدن بسیاری از اخبار این روز ممکن است علاقه مند به دانستن یک مکان در ایالات متحده که در آن شما آماری حداقل مانند برای گرفتن coronavirus در حال حاضر.
  • که محل هاوایی است که انجام می شود بهترین کار نگه داشتن آن اعداد و نرخ انتقال پایین اگر آن را بدون خطر نیست و شروع به دیدن برخی از سربازان ارتش در روز های اخیر.
  • شروع اوت 1, بازدید کنندگان برای دولت می تواند دور زدن اجباری 14 روز دوره قرنطینه با ارائه یک منفی COVID 19 نتیجه آزمون زمانی که آنها می رسند.

برخی از شما هاردی روح بی توسط شبح افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور در حال حاضر, و یا به برنامه ریزی خود را بعد از تعطیلات سفر و یا حتی در حال حاضر سوار بر گفت: سفر های خود را برای اولین بار طعم و مزه از آنچه در این دوره جدید در سلامت نگه می دارد برای مسافران است. ما قطعا نمی توانیم بگوییم ما شما را سرزنش. بودن cooped به صورت ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — مشاهده موارد سنبله میلیون ها نفر آلوده و برخی از شهرستانها حتی به پرتگاه از قفل کردن دوباره — شده است قطعا یک تجربه آسیب زا به زندگی از طریق بنابراین جای تعجب نیست که مردم در حال فکر کردن در مورد تلاش برای استراحت هر راه که آنها می توانند.

به دنبال در اطراف ما را به کشف کردن که در آن امن برای بازدید در حال حاضر می تواند یک کمی گیج کننده ورزش به حداقل می گویند. شما نمی خواهید به ترک محیط زیست است که شما می دانید و سفر به جایی که کمتر از یک بیماری همه گیر.

به همین دلیل است که اگر شما همیشه می خواستم به بهانه ای به سفر هاوایی — در حال حاضر شما آن را داشته باشد. از تمام 50 ایالت در اتحادیه هاوایی است که در آن شما در حال آماری حداقل به احتمال زیاد به قرارداد COVID-19 ویروس. که با توجه به تعاملی نقشه خطر از ما ایجاد یک همکاری که شامل دانشگاه هاروارد جهانی سلامت دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق راکفلر, بنیاد CovidActNow, Covid-محلی CIDRAP و گروه های دیگر.

شما می توانید ببینید هاوایی در شکل زیر ارائه شده فقط به سمت چپ از تگزاس و آن را بیشتر به سایه های سبز — نمایندگی بالاترین سطح خطر:

شما متوجه خواهید شد که کشورهای دیگر باید تکه های سبز مانند آلاسکا است. در واقع آن را بیش از حد نشان داده شده است که عمدتا سبز — اما نقشه اشاره می کند که در حال حاضر تعداد روزانه جدید مورد در هر 100000 نفر در هاوایی (ارائه شده به عنوان یک 7 روز میانگین متحرک) 1.3 است در حالی که برای آلاسکا که تعداد 5.2. بنابراین ما اعلام هاوایی که یک آماری مکانی امن تر می شود.

بود که آن را به عنوان ممکن است, اما آن را هنوز هم مهم اشاره می کنند که در معرض خطر است نه صفر در هاوایی و یا در هر نقطه در ایالات متحده در حال حاضر. بیش از ژوئیه 4 تعطیلات با توجه به گزارش های خبری, هاوایی دیدم 20 اضافی coronavirus موارد … هر روز برای چهار روز متوالی.

به همین ترتیب در ایالات متحده آمریکا امروز, 14 پرواز شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای coronavirus در روزهای اخیر پس از حضور در آموزش در خطوط هوایی هاوایی’ هونولولو ستاد و در حال حاضر قرنطینه با توجه به خطوط هوایی است. و در پیوند با, در امتداد این خطوط قوانین جدید برای بازدید کنندگان به دولت ضربه در تاریخ 1 اوت.

که در هنگام ورود به هاوایی باید در حال حاضر منفی coronavirus نتیجه تست اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از دولت اجباری 14 روز دوره قرنطینه برای بازدید کننده های جدید.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im