این راه اندازی به شما ارسال خواهد شد به فضا در یک بادکنک برای یک قیمت

  • راه اندازی جدید با نام فضا چشم انداز در حال برنامه ریزی برای راه اندازی پرداخت مشتریان به فضا با استفاده از یک بادکنک بزرگ و به ویژه مشاهده کپسول.
  • بلیط را در اطراف هزینه $125,000 این شرکت می گوید اما پرواز به احتمال زیاد نمی خواهد شروع برای چند سال.
  • گردشگری فضایی کوچک اما رو به رشد صنعت با سگ بزرگ مانند آبی مبدا و SpaceX متعهد به مردم ارسال به فضا برای یک قیمت.

همیشه می خواستم به سفر به لبه فضا اما نمی اعتماد انفجاری موشک تکنولوژی ؟ شما در شانس هستید! راه اندازی جدید با نام فضا چشم انداز می خواهد به (زیادی) پول خود را و شما به سوی ستاره ها در یک ole’ بالون. طراحی شده به عنوان یک جایگزین برای نوپای موشک مبتنی بر فضای صنعت گردشگری شرکت “سفینه فضایی “نپتون” کپسول خواهد شد بسته بندی شده با مشتریان پرداخت و پس از آن انجام شده هوا به ارتفاع حدود 100 ، 000 پا.

این فقط یکی از چندین نوشته به رشد فضای صنعت گردشگری اما آیا راه اندازی می توانید بکشید کردن آنچه در آن وعده حدس و گمان است.

به گفته این شرکت, سفر به فضا (خوب از لحاظ فنی لبه فضا) خواهد بود نسبتا کوتاه. دو ساعت را صرف صعود به این ارتفاع در نظر گرفته شده و پس از آن یکی دیگر از دو ساعت را صرف بازگشت به زمین است. یک پنجره از دو ساعت در بین صعود و نزول ارائه خواهد شد برخی از مسافران واقعا نمایش خیره کننده از سیاره خانه خود را.

هنگامی که سفر بیش از کپسول خواهد آمد به استراحت در اقیانوس اطلس و مسافران خواهد بود و توسط یک کشتی از برخی از نوع و سپس بازگشت به ساحل آورده. این همه برای تلفن های موبایل کمی عجیب و غریب اما پس از آن دوباره واقعا وجود دارد هیچ قانون وقتی که می آید به فضای گردشگری… حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

پس چقدر خواهد شد امتیاز از نه حتی ساخت آن را به فضای شما را به مجموعه? صرف $125,000 هر فرد است. خوب, بنابراین آن را ارزان نیست اما از آن خواهد شد یکی از یک نوع تجربه در یک هواپیما که ندارد به “انفجار” از هر نقطه. بالن مستقر خواهد شد از مرکز فضایی کندی با توجه به راه اندازی, اما آنها هنوز هم در حال کار کردن روی جزئیات و پیدا کردن راه خود را از طریق FAA نوار قرمز است.

فضای چشم انداز است که به سختی و تنها شرکت در رقابت برای یک تکه از فضای گردشگری ، Blue Origin و SpaceX در میان دیگران, اعلام کرد در حال حاضر برنامه ای برای ارسال پرداخت مشتریان به فضا به صورت مختصر سفر خواهد کرد که هزینه کل heck از بسیاری از پول نقد. در برخی موارد بلیط در حال حاضر شده است از قبل به فروش می رسد برای پرواز که ممکن است را برای چند سال دیگر اگر آنها را در همه.

می رود اما فضای گردشگری را تهیه فوق العاده غنی و حداقل در حال حاضر. ارسال چیزهایی که به فضای گران قیمت و raking در یک ملاحظه بازگشت سرمایه گذاری اولیه موشک (یا فضای بالن) به معنی شارژ با قیمت های بسیار بالا. حداقل بقیه از ما را به دیدن برخی از خیلی باحال Instagram عکس های سلفی مناسب است ؟

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>