این گزارش ممکن است متقاعد کردن شما برای جلوگیری از هتل تا coronavirus رفته است

  • در داخل نسخه به تازگی بازدید سه هتل در شهر نیویورک به ببینید که چگونه آنها سخت کوش و در آنها در مورد تمیز کردن در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • با استفاده از نامرئی اسپری و ژل را بر روی ورق و حوله و سطوح تیم بررسی به همان اتاق و تحت نام های مختلف در روز های مختلف برای دیدن اگر آنها شده بود تمیز و یا تعویض شود.
  • هر سه هتل ها که در داخل Edition تیم بازدید موفق به پاک کردن و جایگزین کردن همه چیز.

در حالی که برخی از بخش های ایالات متحده در حال دیدن رمان coronavirus گسترش در وحشتناک نرخ کشورهای دیگر موفق به دریافت این ویروس را تحت کنترل حداقل در حال حاضر. مانند بسیاری از کسب و کار است که مجبور شدند برای رفتن بر روی یک وقفه در اوایل سال آغاز کرده اند برای بازگشایی, از جمله هتل ها. حتی نیویورک هنگامی که کانون این بیماری همه گیر را آغاز کرده است مشتریان اجازه ورود به اتاق هتل, دوباره, اما با توجه به یک گزارش از داخل نسخهتمامی هتل ها پس از تمیز کردن جدید پروتکل های. در واقع برخی حتی در آینده نزدیک است.

در داخل نسخه تولید کنندگان به تازگی بررسی به چند هتل در شهر نیویورک برای دیدن چه سخت کوش بودند که آن را به نگه داشتن اتاق خود را تمیز. به منظور آزمون موسسات تولید استفاده می شود قابل شستشو اسپری برای اعمال داخل Edition آرم که تنها می تواند دیده می شود با اشعه ماوراء بنفش نور به بالش ملحفه و حوله حمام. آنها نیز مشخص شده سطوح و اشیاء — کنترل از راه دور تلویزیون میز ترموستات — با قابلیت شستشو ژل.

هنگامی که همه چیز در این اتاق در هتل شده بود مشخص شده و آنها به سمت چپ تخت به دنبال مانند آنها شده بود از خواب در چک. روز بعد آنها بررسی می شود دوباره به همان اتاق و تحت نام های مختلف برای دیدن چگونه به خوبی اتاق شده بود تمیز کرد. وجود دارد نگران کننده علائم در هر سه مکان.

در هایت محل میدان بار داخل Edition لوگو در bedsheet و بالش نشان می دهد که نه شده بود تغییر کرده است. حوله و میز شده بود تمیز اما gel هنوز قابل مشاهده در سمت از راه دور. در همپتون مسافرخانه میدان بار مرکزی, ورق و بالش شد, یک بار دیگر تغییر نمی کند و از راه دور و ترموستات تا به حال شده است از بین برود پایین. هر دو گفت: در اظهارات آنها را بهتر به جلو رفتن.

در نهایت در Trump International Hotel کردن, پارک مرکزی تولید کنندگان داده شد PPE کیت با یک ماسک و تمیز کردن لوازم و همچنین به عنوان یک کارت که توضیح داده شده این هتل در نظر گرفتن گام های اضافی برای نگه داشتن اتاق خود را تمیز. و در عین حال زمانی که آنها بازگشت و تحت نام های مختلف از تولید کنندگان نشان داد که بالش نشده بود تغییر شمارنده بالای مینی بار تا به حال شده است از بین برود و از راه دور تا به حال تمیز شده است یا نه.

“پس از یک بررسی داخلی ما به این نتیجه رسیده اند که ادعاهای ساخته شده توسط Inside Edition در حال مطلقا غلط” گفت: یک سخنگوی Trump International Hotel. “Trump International Hotel & Tower نیویورک یکی از برترین هتل های لوکس در هر نقطه در جهان است و دریافت های بی شماری تمجید از جمله فوربس پنج ستاره جایزه برای 13 سال گذشته را به طور مداوم خدمات بی عیب و نقص.”

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im